שבירת קיר בטון

אנו שמחים שהגעת אלינו. במידה וברצונך לבצע עבודת קידוח הגעת אל המקום הנכון!

שבירת קיר בטון

ברתם לביתכם החדש, והחלטתם לבצע בו כמה שינויים, חלקם משמעותיים וחלקם בסיסיים. לצד שיפוץ כללי, צביעה, ריצוף, והחלפת אלמנטים רבים בחדר האמבטיה, אתם מעוניינים לבצע גם שינויים קלים בשלד הבית. אחד השינויים החשובים הוא פתיחת חלון נוסף בקיר. על פניו, נראה כי העבודה הזאת אמורה להיות קלה, אולם השיפוצניק מסביר לכם אחרי בדיקה מהירה כי מדובר בקיר בטון ואולי אפילו בטון מזוין.

האם מדובר רק על לשבור קיר?

קירות בטון או בטון מזוין הם הקירות החזקים ביותר שקיימים. הבטון הרגיל מורכב מחול, חצץ, צמנט ומים. ברגע שכל החומרים מתגבשים, הם הופכים לחומר נוקשה ביותר, המיועד להקמת שלד מבנה. בבטון מזוין, מחזקים את הבטון הרגיל עם רשתות פלדה שהופכות את הבטון לחזק במיוחד. לכן, בכדי לעבוד עם בטון חייבים לפעול עם מכשור ייעודי בעל מקדחים לקידוח בטון או פטישים מיוחדים. ברוב המקרים, משתמשים במקדחי יהלום או כבל יהלום שהוא החומר החזק ביותר בטבע בכדי לבצוע את קיר הבטון.
ניסור בטון – דיוק, יעילות ובטיחות

המכשור הייעודי של המומחים לניסור בטון מאפשר עבודה מדויקת ונקייה במיוחד. אחרת, עבודה בבטון מעלה אבק רב ובשל חוזקו של הקיר, עלולים להיווצר סדקים ואף פגיעה בשאר חלקי הקיר. עם זאת, יש מספר כללי בטיחות חשובים לאנשים שבסביבתם מבוצעות עבודות אלה, וכמובן לעובדי ניסור הבטון עצמם.

בטיחות בעבודת הניסור

רצוי מאוד שלא להימצא באזור הניסור בכדי להימנע מאפשרות של פגיעה מחלקי בטון הניתזים ועפים לצדדים בעת הניסור. עובדי ניסור הבטון עובדים על פי כללי בטיחות נוקשים בעבודה והם מוגנים במסכה נגד האבק ומשקפי מגן נגד פגיעת חלקי בטון הניתזים. אם בכל זאת בני הבית נאלצים להישאר בו, עליהם להתרחק מאזור הניסור ולהמתין בחדרים אחרים עד תום העבודה. במידה ואזור הניסור דורש נגישות על ידי פיגומים, יש לדאוג כי העמדה יציבה ורחבה דיה על מנת לאפשר לעובדי הניסור לבצע את העבודה בבטחה.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 054-777-0300

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ייחודית עבור פרויקט הקידוח שלכם?

לחצו ליצירת קשר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


קבלו הצעת מחיר מיידית, אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר! לחצו כאן