היתרונות בבחירת אפיק ניסור בטון לפרויקט הבניה שלכם

היתרונות בבחירת אפיק ניסור בטון לפרויקט הבניה שלכם

מהם היתרונות בבחירת אפיק ניסור בטון לפרויקט הבניה שלכם

התהליך המבוקר של ניסור, קידוח וחיתוך בבטון כרוך ברמת דיוק גבוהה, ובשימוש במכונות ובציוד רציני. חברות בנייה שוכרות מתפעלים מיומנים כדי לוודא שהם חותכים בבטון בעזרת המכונות המיוחדות שלהם, ומקלים את העבודה. נגמרו הימים בהם היו משתמשים בפטיש כדי לשבור את הבטון לחלקים, ואז להיפטר ממנו במקום אחר.

חותכי בטון מודרניים מצוידים בלהבים הטובים ביותר שמסוגלים לחתוך כל משטח בטון בקלות. מה שאפילו מעניין יותר, זה שהם לא משאירים אבק ולכלוך לאחר גמר העבודה. חברת 'אפיק ניסור בטון', מציעה מגוון רחב של שירותים. להלן כמה מהשירותים הנפוצים ביותר שתוכל לחשוב עליהם, וגם היתרונות בבחירתם.

>> קראו אודותינו

קידוחי ליבה

לעיתים קרובות, ישנם דרישות לקדוח חורים מושלמים ברצפות ובקירות בטון. אי אפשר סתם לקחת פטיש ואזמל, ולהתחיל לחפור את החורים, נכון? צריך למדוד את הקוטר של החור, צריך לבדוק  את המיקום של החור, ורק אז מתחילים לקדוח. בהתאם לפרויקט – אם מדובר במגורים או במבנה מסחרי – הגודל של החור עשוי להשתנות. קידוחי ליבה לרוב משמשים לחימום, אינסטלציה ולמטרות חשמל. משתמשים בהם גם עבור מייבשי כביסה ותנורי אוורור. במקרים אלו, נדרשות מכונות מיוחדות לקידוח, על מנת לקדוח את החורים הללו. קיימים מקדחים מגוונים למגוון הגדלים של החורים. אתה תראה שהתאמת חיתוך הבטון, מאפשרת קידוח קירות ורצפות, בקטרים שונים.  

>> כל קידוחי הבטון

ניסור קירות

כל חברת בנייה שמתכננת לשכור את השירותים של חברת קידוח בטון תרצה לוודא שהמקדחנים מתמחים בניסור קירות. במיוחד כשאר יש צורך לחתוך בקירות בטון, על מנת לאפשר התקנת דלתות וחלונות. לפעמים העובי של הקיר יכול להגיע עד 61 ס"מ, אבל למנסרי בטון, זו לא בעיה. יש להם מכונות לקידוח בטון, שבתוכן מובנות משאבות מים, שכאשר המסור חותך את הקיר, לא נפלט אבק רב מידי. לחברות בנייה רבות יש גם דרישות לחיתוך הקיר בצורה מסוימת מאוד, אז חברות מנסות יכולות לספק אף את השירות הזה.

צריך שלחברת הקידוח בבטון יהיו מסורים שיוכלו לחתוך קירות עבים מאוד, ועדיין לשמור על הצורה המבוקשת. הקוטר של הלהבים הוא קרוב ל-70 ס"מ: לכן, תוכל להבין מה הגודל של המכונות הללו. אם חשבת שפטיש אוויר יבצע עבודה דומה, טעית. אזמל ופטיש אולי גם יוכלו לעשות את העבודה, אבל הזמן שייקח להם הוא עצום. יתירה מזאת, לעולם לא תצליח להגיע לצורה הנכונה של החלונות או הדלתות, אם לא תשתמש במכונות מיוחדות לניסור קירות.

>> לעמוד של ניסור קידות בטון

ניסור לוחות

חוץ מחיתוך בקירות, חברת 'אפיק ניסור בטון' יכולה לחתוך גם משטחי בטון אופקיים או שטוחים. פרויקטים הכוללים מדרכות, סיפוני גשרים ורצפות שאותם צריך לחתוך, לעיתים מצריכים טכניקות לחיתוך לוחות. חברות מומחיות לקידוח הבטון מכירות היטב את סוג הניסור הזה. מכונה מיוחדת לחיתוך אחורי מצוידת בלהב יהלום שחותך את המשטח.

ללהבים יש את היכולת לחתוך בעומק של כמעט 83 ס"מ, גם כן ללא פליטה גדולה של אבק.

בכל בעיה שמתעוררת, עם החוטים החשמליים הפנימיים בבית או במשרד, או אם מערכת הביוב נשברה, או שצינור נשבר איפשהו, תזקקו בדחיפות לניסור לוחות. מכיוון שיש להם את האפשרות לחדור עמוד לרצפה, תוכל לצפות לתוצאות מהירות יותר. במסורים הללו משתמשים גם כאשר רוצים להרוס בניינים ישנים. השילוב של ניסור הלוחות עם קידוח הקירות יקלו מאוד על הריסת הבניין.

במקרים מסוימים, בעלי בתים שכרו את השירותים של חברת 'אפיק ניסור בטון' מכיוון שהם רצו להסיר מבואה מהחצר האחורית שלהם, או שהם רצו לחתוך לוח בטון כדי לשפר את הנוף. אם תנסה לעשות זאת בעצמך, תבזבז את זמנך לשווא. עזרה מקצועית תמיד עדיפה, כשמדובר בחיתוך בבטון. זה אולי נראה מעט יקר, יחסית לפרויקט ביתי קטן, אבל איכות העבודה תהיה שווה את הכסף שתשקיע בזה.

לא משנה מה הפרויקט שלך, אל תחשוב אפילו לחתוך בבטון בכוחות עצמך. בטון יכול לעיתים להוות מכשול לבניית משהו יפה. וזה בדיוק מתי שאתה צריך את השירותים של המומחים הללו.

מאמרים נוספים בנושא
צוותי בנייה מיומנים
צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה בפרויקטים רחבי היקף שמבוצעים ברחבי הארץ יש לא אחת צורך לבצע ניסור של בטון, ניסור גג ופעולות רבות אחרות אשר כרוכות בעבודה עם

קרא עוד »
קידוח יהלום
כך תתכוננו לשיפוץ הצפוי

שיפוץ בית או דירה יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו באופן משמועתי. לפני שאנחנו מתחילים לשפץ את הבית שלנו אנחנו צריכים להתכונן לכך

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם