ניסור בטון בפתח תקווה

תושבי העיר פתח תקווה נהנים ממחירים נוחים במיוחד כשמדובר בנושא של ניסור בטון בפתח תקווה. אנחנו באפיק מתחייבים, לא תמצאו מחיר זול יותר.
ניסור בטון בירושלים

תוכן עניינים

ניסור בטון בפתח תקווה במחירים הזולים בישראל

אם אתם מחפשים עבודת ניסור בטון לאזור פתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. אנו מבצעים את כל עבודות הניסור והקידוח ברמת הגימור הגבוהה ביותר בישראל, בעזרת הציוד המתקדם ביותר בשוק ֿ ובנוסף אנו מתחייבים לספק לכם את המחיר הטוב ביותר. אז חייגו עכשיו, אנו מחכים לכם בצד השני של הקו.

קידוח בטון בפתח תקווה – מחירים לדוגמא:

קידוח פתח אוורורהחל מ – 350 ₪
קידוח חור למכונת כביסההחל מ – 300 ₪
קידוח בטון למזגןהחל מ- 300 ₪
קיודח 4 צול – יש מינימום קידוחים להזמנההחל מ – 130 ₪
קיודח 6 צול – יש מינימום קידוחים להזמנההחל מ – 160 ש"ח

מתי צריך שירות של קידוח יהלום בפתח תקווה?

קידוח יהלום זה קידוח שצריך אותו בכל מקרה של ביצוע פעולה בבטון. זה יכול להיות קיר של בטון וזה יכול להיות מסתור כביסה העשוי בטון. זה גם כולל מדרכות מבטון וגם גשרים מבטון. זה גם סלעים מבטון וצינורות מבטון ועוד שלל מבנים הנעשים מבטון. כל ניסור או יצירת חור בהם דורש ציוד מיוחד על מנת שהחור ייעשה בצורה הכי מדויקת בלי לגרום לפגיעה או לנזקים במבנה.

ניסור בטון בפתח תקווה

מה זה קידוח יהלום?

מה זה בעצם קידוח יהלום? מדובר בקידוח שנעשה באמצעות מסור שיש לו להב עוצמתי במיוחד, להב שמצופה בשבבי יהלום. אלו מעצימים מאוד את הניסור של המסור כאשר כך הוא מתבצע במהירות רבה, בדיוק מירבי ובעוצמה שאין דומה לה.

היהלום שמשמש את מקדח היהלום הוא לא היהלומים שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים. מדובר ביהלומים שמשמשים לעולם התעשייה. זה נחשב גם כן לחומר יקר מאוד אך לא כזה שאפשר ליצור ממנו תכשיטים.

למי נחוץ שירות כזה של קידוח יהלום?

אנשים שרוצים להרחיב פתח קיים בקיר בטון, או כשמעוניינים לפרוץ חלון חדש בקיר בטון. כשרוצים לנסר מדרגות העשויות בטון, או לנסר מעקה בטון במרפסת. אלו הן רק חלק קטן ודוגמאות בודדות לעבודות הדורשות את הציוד הייחודי של הבטון.

כי קידוח בבטון, יצירת חור בבטון או אפילו הריסה של בטון זה דבר מאוד מורכב. הבטון הוא כל כך חזק עד שכל פעולה בבטון דורשת עבודה של איש מקצוע שמכיר את החומר ומכיר את העבודה. הניסור, כשהוא נעשה בציוד המתאים, הוא ניסור מאוד מדויק ומאוד ממוקד. כך למעשה לא נוצרים סדקים בקיר, לא נשארים נזקים שונים שמערערים את המבנה והתוצאה היא חור מדויק או ניסור ממוקד של החלק הרצוי בלי כל נספח שידרוש אחר כך תיקונים מורכבים.

ניסור יהלום רטוב

העבודה של מסור היהלום נעשה בליווי עם מים. זאת בכדי לקרר את המכונה במהלך הניסור. המכונה יכולה להתחמם מאוד ובעקבות כך היא עלולה להישרף. כפועל יוצא מהניסור הרטוב, יש ירידה ניכרת בכמות האבק שמתפזר באוויר בעת הניסור וכך נשמרת בריאותם של העובדים ושל האנשים באזור. הם לא נאלצים לשאוף אבק בטון רעיל, העיניים שלהם לא צורבות ובאופן כללי העבודה הרבה יתר ידידותית ונעימה.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009