ניסור חומת בטון

מעוניינים בשירות ניסור חומה מבטון? צרו איתנו קשר ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.
ניסור חומת בטון

תוכן עניינים

החלטתם לערוך שינוי יסודי ואתם זקוקים לקבלן מקצועי לביצוע ניסור חומת בטון? הגעתם למקום הנכון! 

לקבלת הצעת מחיר המותאמת בדיוק לצרכי הפרויקט שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו, ולתאם פגישה ללא עלות וללא התחייבות!

מחיר ניסור חומת בטון, מה חשוב לדעת?

באופן כללי מחיר ניסור חומת בטון מתחיל מ-150 ש"ח למ"ר, ללא מע"מ, כאשר ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על הצעת המחיר המדויקת שתקבלו. לצורך הדוגמה, פרויקטים מורכבים יותר צפויים לעלות יותר, גישה מוגבלת לאתר עשויה לייקר את הסיפור ויש כמובן חשיבות עליונה לעובי החומה וסוג הבטון. כל אלה יחד ישפיעו על המחיר הסופי שייקבע.

לפניכם טבלת מחירי ניסור חומת בטון:

עובי בטון1 - 5 מטר6 - 10 מטר11 - 15 מטר16 - 20 מטר21 - 25 מטר
10 - 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 - 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 - 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 - 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 - 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

במה תלויה העלות הסופית של עבודת ניסור חומת בטון?

הנה חמישה משתנים מרכזיים שיכולים להשפיע על העלות הסופית של הפרויקט שלכם:

 1. עובי החומה: אם אתם מתכננים הריסת חומת בטחון או ניסור חלק ממנה, יש חשיבות רבה לעובי החומה ולמידות הקידוח והניסור המדויקות. אלה הפרטים העיקריים שיש לקחת בחשבון.
 2. סוג הבטון: יש היום סוגים שונים של בטון, ואין ספק שחלקם יותר מורכבים ומאתגרים מאשר אחרים בכל הקשור לפרויקטים של ניסור חומת בטון. למשל, השילוב בין בטון לחומרים אחרים כמו פלדה יכול להקשות יותר, ובהתאם גם לעלות יותר.
 3. גישה לאתר: ככל שהגישה למקום בו נדרשת הפעולה נוחה, כך העלות תהיה נמוכה יותר, ולהיפך – כאשר אין גישה קלה לאתר ייתכן הצורך בציוד מיוחד ובכוח אדם נוסף, מה שישפיע על המחיר.
 4. מורכבות הפרויקט: הגישה היא לא האתגר היחיד שיכול לחכות לצוות המקצועי. גם זוויות קידוח וניסור מיוחדות, דרישות בטיחות מסוימות ואפילו לוחות זמנים דחוקים המחייבים עבודה בשעות לא שגרתיות, כל אלה עלולים להתבטא גם בהצעת המחיר שתקבלו.
 5. חשמל תלת-פאזי: חשוב מאוד לזכור שמכונת הניסור לא תוכל לפעול ללא חשמל תלת פאזי. כאשר אין נקודת גישה לחשמל תלת פאזי בקרבת הגדר יש צורך בגנרטור שיספק מענה מתאים, בתשלום נוסף.
מתוך פרויקט ניסור חומת בטון

תוך כמה זמן ניתן לנסר את חומת הבטון?

ברוב המקרים פרויקטים של ניסור חומת בטון ניתנים לביצוע בתוך שעות ספורות בלבד, כאשר חשוב לקחת בחשבון את כל מרכיבי הפרויקט, ובפרט את המידות הדרושות לניסור, סוג הבטון ועובי החומה. הצוות המקצועי שלנו מחויב לביצוע העבודה ברמת הזמינות הגבוהה ביותר, בתיאום מראש ועל פי לוחות הזמנים וצרכי הפרויקט שלכם, כמובן.

כדי לייעל את התהליך ולאפשר תכנון מדויק של לוחות הזמנים ותקציב הפרויקט, תתבצע בדיקה ראשונית באתר עצמו כדי לקבוע באופן מדויק את העלות ואת משך הזמן שיידרש. בפגישה זו נוכל לתת הצעת מחיר מדויקת, לקבוע את מועד תחילת הפרויקט וכן להעריך בצורה הטובה ביותר את משך הזמן הדרוש להשלמתו.

פרויקטים נפוצים הדורשים עבודת ניסור חומת בטון

ניסור חומת בטון הוא תהליך קריטי בפרויקטים רבים של בנייה ושיפוצים. למעשה, הטכניקות הייחודיות בהן נעשה שימוש מאפשר לשנות את המבנה, ליצור פתחים חדשים או להסיר חלקים שאין בהם צורך. הנה כמה דוגמאות לפרויקטים נפוצים בהם יש לניסור וקידוח חומת בטון חשיבות עליונה:

 • הנמכת גדר או חומה: אם המטרה היא להנמיך את החומה הקיימת, ניסור חומת בטון הוא הפתרון האולטימטיבי. הוא מאפשר לנו להשיג את המטרה בצורה נקייה ואסתטית מאוד.
 • ניסור פתח לשער חדש: במקרים רבים עולה הצורך בהתקנת שער חדש או הרחבת שער קיים, ולכן חשוב לבצע ניסור גדר בטון באופן יעיל ובמיקום הרצוי.
 • חיתוך חומת בטון למטרות עיצוב: בפרויקטים של עיצוב פנים או חוץ, חיתוכים בחומת הבטון עשויים להידרש לצורך שינוי פתחים או חריצים קיימים, או ליצירתם של פתחים וחריצים חדשים.
 • הריסת חומת בטון: לצורך שיפוץ כולל של המבנה וסביבתו, או כאשר נדרשת הריסה מוחלטת של המבנה, ניסור חומת הבטון המקיפה אותו היא הצעד הראשון. 

תהליך העבודה שלנו בניסור חומת בטון

ניסור פתח בחומת בטון או הריסה מוחלטת של הגדר הוא תהליך המחייב עבודה מסודרת על פי מספר שלבים מוגדרים:

 1. בדיקה מקדימה: בשלב ראשון ולפני שתתבצע כל פעולה בשטח, יש לבחון את הגדר או החומה לעומק. זהו צעד חיוני המאפשר אבחון מדויק של הבטון ושל מצבו הפיזי, בנוסף לפרטים נוספים שעשויים לקבוע כיצד נכון לבצע את מלאכת הניסור.
 2. תכנית מסודרת: לאחר שהוגדרו כל הפרטים הטכניים והחשובים ביותר יש לתכנן את תהליך העבודה כולו, מהכלים הטובים והמתקדמים ביותר, דרך שיטת העבודה הרלוונטית ועד לאופן שבו יסולקו מהאתר שאריות בטון ופסולת עם השלמת הניסור.
 3. היערכות לקראת הפעולה: לאחר אישור תוכנית העבודה ועם השלמת ההכנות לפרויקט, יש לוודא כי גם האתר עצמו ערוך ומוכן. בשלב זה יורחקו מאזור הגדר או החומה כל אותם פריטים וחפצים שעלולים לספוג נזקים בהיקפים שונים בעקבות הניסור. בנוסף יכוסו היטב פריטים שאינם ניתנים לפינוי מהמקום.
 4. מלאכת הניסור: עם הכלים הנכונים, התוכניות המוגדרות והמרחב הפנוי לפעולה בטוחה, יחל הצוות המקצועי בפעולת הניסור עצמה. זאת בהתאם למאפייני הפרויקט, באמצעות מסור יהלום חזק ועוצמתי שמספק תוצאות מצוינות.
 5. סגירת הפרויקט: לאחר ניסור או קידוח חומת בטון תיערך בדיקה מקיפה במקום. המטרה בשלב זה היא לוודא שהפעולה בוצעה בדיוק לפי התוכניות, ולבצע כל תיקון או ליטוש שיידרשו, אם יהיו כאלה. לאחר שיתקבל אישור כי הפרויקט הושלם, יבוצעו פעולות ניקוי ראשוניות במקום, בנוסף לפינוי שאריות הבטון והפסולת.

כלי העבודה לניסור וקידוח בטון

המטרה המרכזית שלנו היא להעניק שירות מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. כדי לעמוד ביעד זה אנחנו משתמשים בכלים עוצמתיים ומתקדמים, והנה כמה מהכלים הללו.

מסור יהלום

הוא משמש לחיתוך וניסור בטון, והוא מספק מענה מושלם גם במקרים בהם מדובר בבטון עבה במיוחד. מסור יהלום מורכב מדיסק חיתוך עם ציפוי יהלום, וציפוי עוצמתי זה הוא שהופך את המסור לכלי האידיאלי לחיתוך מורכב מהסוג הזה.

מקדחי יהלום

בדומה למסור יהלום, מקדח יהלום כולל גם הוא את ציפוי היהלום. מקדחי יהלום זמינים בגדלים שונים הנמדדים בעזרת יחידת המידה צול. אנו עובדים עם כוסות קידוח מ-2 צול, 4 צול, ועד 30 צול. ניתן להשתמש בהם לצורך קידוח חומת בטון או לקידוח חורים למגוון רחב של צרכים. חשוב לזכור שמדובר במקדח עוצמתי המאפשר קידוח מדויק ונקי מאוד, עם מינימום נזקים לסביבה.

קונגו

קונגו, המוכר גם כפטיש חציבה, הוא כלי חזק המשמש לצורך ריסוק בטון. הוא נכנס לתמונה כאשר עולה הצורך בפינוי בטון קיים לקראת תחילתו של תהליך בנייה חדש, או לצורך הריסת חומת בטון. בזכות הכוח הרב שמפעיל הקונגו על הבטון, ניתן להסיר אותו בקלות וביעילות.

גנרטורים ומשאבות

ברוב אתרי הבנייה לא קיימת גישה לחשמל תלת פאזי ולעיתים גם לא למקורות מים קבועים, למרות שאלה משאבים חיוניים לביצוע מלאכת הניסור והקידוח. כדי לאפשר את השלמת הפרויקט באופן מדויק ומקצועי מאוד, יש לנו את כל הפתרונות המתאימים.

אביזרי בטיחות

אביזרי הבטיחות השונים הם חלק בלתי נפרד מכל פרויקט בניה, וברשימה הזו אפשר למצוא פריטים כמו קסדות, משקפי מגן ואוזניות. אמצעי בטיחות אלה נועדו לספק הגנה מיטבית לכל הנוכחים באתר העבודה, לרבות חברי הצוות ועוברי האורח במקום.

ניסור גדר בטון - בשבילך זה קיר, בשבילנו אוויר
אולי יעניין אתכם גם – ניסור גדר בטון

ההכנות שכדאי לעשות לפני ניסור וקידוח חומת בטון

לפני תחילת הפרויקט ורגע לפני שהצוות המקצועי יגיע עם ציוד וגרנרטור כדי לנסר, לקדוח או להרוס את חומת הבטון, יש כמה פעולות שכדאי לבצע:

הזמינו אותנו אליכם לקבלת הצעת מחיר מדויקת ללא התחייבות!

אחד השלבים המרכזיים בהיערכות לתחילת הפרויקט, הוא שלב הצעת המחיר. ככל שתקבלו הצעה מדויקת ומפורטת, כך תוכלו לתכנן בצורה טובה את התקציב הדרוש ואת לוחות הזמנים. 

כדי להבטיח לכם ראש שקט לאורך התהליך, אתם מוזמנים לתאם איתנו פגישה באתר הפרויקט, ללא התחייבות.

אישור מהנדס

לפני כל פרויקט של ניסור או קידוח חומת בטון, חשוב לקבל אישור של מהנדס בניין. זהו הגורם המקצועי המוסמך לבדוק את המבנה, ולאשר כי הפרויקט המתוכנן לא מסכן את היציבות שלו. המהנדס אחראי לבדוק באופן ספציפי את מקום הניסור או הקידוח, ואת ההשפעה הפוטנציאלית של הפעולה על המרחב כולו.

אם אתם צריכים עזרה בהשגת אישור ממהנדס עבור הפרויקט שלכם, פנו אלינו!

דאגו לסימון מידת הניסור או הקידוח המבוקשות על החומה עצמה

לפני תחילת העבודה חשוב מאוד לסמן על החומה בצורה ברורה את מידות הניסור או הקידוח. סימון המידות קריטי, משום שהוא זה שיאפשר לצוות לבצע את העבודה ביעילות רבה ובדיוק מקסימלי.

יש לוודא גישה לחשמל תלת פאזי עבור כלי העבודה שלנו

מאחר וכלי העבודה הדרושים לצורך פעולות הניסור והקידוח הם כלים המחייבים הספק חשמלי גבוה, חשוב מאוד לוודא כי ישנה גישה לחשמל תלת פאזי בסמוך לחומה או לגדר. במידה ואין נקודה זמינה נוכל להיערך מבעוד מועד ולהביא אל המקום גנרטור.

יש לוודא גישה לנקודת מים קרובה עבור כלי העבודה של ניסור וקידוח בטון

לקירור כלי העבודה ולהפחתת אבק בזמן הניסור והקידוח, יש צורך בגישה למקורות מים. לכן יש לוודא מראש שישנה גישה נוחה ופשוטה למקור מים, ובמידת הצורך ניתן יהיה להיערך עם פתרונות חלופיים שיאפשרו עבודה תקינה ומדויקת, ללא הפרעות או עיכובים.

כדאי לעדכן את השכנים בלוח הזמנים של הפרוייקט שלכם

הפעולה הזו חשובה במיוחד, לפחות אם חשוב לכם לשמור על יחסים תקינים עם השכנים שלכם. כדאי לזכור שעבודות ניסור וקידוח הן רועשות למדי, ולכן רצוי לוודא שהם יודעים מראש על העבודה הצפויה ועל משך הזמן. באותה הזדמנות נוסיף ונדגיש שיש לתכנן את לוח הזמנים באופן שימנע קידוח וניסור בשעות המנוחה, לא רק כדי להימנע מעבירה על החוק – אלא בעיקר כדי לצמצם את הפגיעה בשכנים עד כמה שניתן.

האם יש צורך בשיפוץ לאחר ניסור בטון?

ישנם מצבים בהם ייתכן כי יידרשו עבודות שיפוץ קלות לצורך תיקונים או שחזור של האזור סביב החיתוך. ככל שהעבודה מתבצעת באופן מקצועי ומדויק יותר, כך ניתן לצמצם משמעותית את הצורך בעבודות שיפוץ מהסוג הזה, אבל חשוב לדעת שבמקרים מסוימים ייתכן כי לא יהיה מנוס מתיקונים קטנים עם השלמת העבודה. 

הניסיון הרב של חברת אפיק ניסור וקידוח בטון, המקצועיות הרבה של חברי הצוות, הכלים המתקדמים וההקפדה על עבודה מסודרת על פי הכללים הנוקשים ביותר, כל אלה מבטיחים לכם תוצאה ברמה הגבוהה ביותר, עם מינימום תיקונים ושיפוצים לאחר השלמת הפרויקט.

אפיק ניסור וקידוח בטון – לניסור חומת בטון מושלם

אם אתם מתכננים את הפרויקט הבא שלכם וזקוקים לשירותי ניסור חומת בטון, הצוות המקצועי של אפיק ניסור וקידוח בטון עומד לרשותכם. 

עם ניסיון רב בשטח, עם הכלים המתקדמים והעוצמתיים ביותר, עם תשומת לב לכל פרט וקטן, ומעל לכל עם שירות אישי ברמה הכי גבוהה שיש, הפרויקט שלכם בהחלט בידיים טובות.

לקבלת פגישה באתר הפרויקט, ולקבלת הצעת מחיר מדויקת בחינם וללא התחייבות, צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009