ניסור קיר בטון

זקוקים לשירות של חיתוך קירות בטון במחיר משתלם במיוחד? צרו קשר עם חברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד מחברה מנוסה, אמינה ומקצועית.
חיתוך קירות בטון

תוכן עניינים

מחפשים אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים לפרויקט ניסור קיר בטון במחיר משתלם? הגעתם למקום הנכון!

'אפיק ניסור בטון' – היחידים שמגיעים אליכם פיזית לכל מקום בארץ להצעת מחיר בחינם וללא התחייבות!

אנו בעלי ניסיון של מעל עשור בעבודה עם הכלים והשיטות המתקדמים ביותר לניסור וקידוח בטון מכל הסוגים.

פנו אלינו לייעוץ והצעת מחיר משתלמת.

מחיר ניסור קיר בטון

בשביל להבין מהו מחיר ניסור קיר בטון האמיתי, נצטרך להבין מכם מס' דברים כמו כמה מטר תרצו לנסר, האם יש גישה לחשמל תלת פאזי באתר, ועוד. 

אך בשביל לתת לכם תמונת מצב על כמה עולה לנסר קיר בטון, לפניכם המחירון שלנו:

עובי בטון1 - 5 מטר6 - 10 מטר11 - 15 מטר16 - 20 מטר21 - 25 מטר
10 - 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 - 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 - 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 - 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 - 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

הנה כמה מהגורמים שיכולים להשפיע על המחיר:

חשמל תלת פאזי

אנחנו ב'אפיק' משתמשים במסורים החזקים והמדויקים ביותר בשוק. מסורי יהלום כאלה, יכולים לעבוד רק על חיבור חשמל תלת פאזי. מה עושים במידה ולא קיימת נקודת גישה קיימת באתר? אל דאגה – לנו ב'אפיק' יש גנרטורים חזקים בדיוק בשביל מקרים כאלה. הבאת גנרטור לאתר העבודה, תוסיף לתשלום הכולל של הביצוע.

עובי הבטון

בטון עבה יותר דורש לעתים זמן עבודה רב יותר ואף כלים מיוחדים ושיטות מיוחדות לניסור. שימוש באמצעים מיוחדים יכול להשפיע על מחיר העבודה ולהעלות אותה. מצד שני, ייתכן שהמחיר הכולל יוזל אם הניסור מתבצע על קיר בטון רזה וקל לניסור.

חומרי חיזוק

אם הבטון מכיל חומרי חיזוק כמו מוטות, רשת תיל או כבלים, ייתכן שיידרשו אמצעים נוספים וציוד מיוחד כדי לחתוך אותם בבטחה, מה שיכול להוסיף מורכבות לפרויקט, ולכן להשפיע על עלותו.

מיקום ונגישות

אם אתר העבודה הוא בעל גישה מאתגרת, ייתכן שהדבר ישפיע על עלות הפרויקט של ניסור קיר הבטון.

היקף העבודה

פרויקט גדול, משמעותי ומורכב יותר – יעלה יותר מאשר פרויקט קטן וזריז יותר. 

ריסוק ופינוי

הצעת המחיר הבסיסית של ניסור קירות בטון אינה כוללת ריסוק ופינוי של הקיר שנוסר. נשמח לספק לכם שירותים כמו ריסוק הבטון לחתיכות קטנות שניתן לפנות בדליים, או פינוי הבטון בכלי רכב או במנוף, בתוספת תשלום הוגן ומותאם לפרויקט שלכם.

מתי תצטרכו שירותי ניסור קיר בטון?

ניסור בטון היא טכניקה רב-תכליתית, אשר משמשת כדי לחתוך, לעצב או לשנות מבנים ומשטחי בטון. באמצעים מקצועיים ניתן לנסר מגוון רחב של משטחי בטון: אם זה קיר פנימי או קיר חיצוני, ניסור של קיר בטון מזויין – למשל קיר של ממ"ד, ניסור של חומות ועוד. ניסור בטון דורש דיוק, מיומנות וזהירות. אצלנו ב'אפיק' תוכלו לקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שתתאים בדיוק לצרכים של הפרויקט שלכם.

להלן מקרים ומצבים נפוצים שבהם משתמשים בניסור בטון:

שיפוץ מבנה

בפרויקטים של שיפוץ מבנים, ניסור בקירות מבטון משמש לשינוי והתאמה של פריסות חדשות לחלל: חלונות, דלתות או שינויים מבניים נוספים.

הסרת בטון פגום

כאשר יש צורך להסיר או להחליף חלקים מבטון קיים, ניסור קיר בטון מקצועי מסייע בחיתוך הבטון הישן בצורה נקייה ומדויקת. בפרויקטים של תיקון ושיקום בטון, ניסור משמש להסרת חלקי בטון פגומים, הכנת משטחים לתיקון ויצירת קצוות נקיים לתיקון.

התקנת שירות

ניסור קירות בטון נפוץ לצורך יצירת פתחים בלוחות או קירות בטון על מנת להתקין קווי שירות, כגון צינורות אינסטלציה, תעלות חשמל או תעלות HVAC.

יצירת חיבורי בקרה

חיבורים וחתכים מכוונים אשר נעשים בבטון כדי למזער סדקים ונזקים שנוצרים בחומר כאשר הוא מתכווץ ומתרחב עקב שינויי טמפרטורה ולחצים. 

ניסור דקורטיבי

ניסור בטון – גם להגשמת רעיונות אסתטיים! ניסור קיר בטון יכול לשמש ליצירת דוגמאות, עיצובים או טקסטורות על פני משטחי בטון. 

גימור עבודה

ניתן להשתמש בניסור בטון להשגת גימור חלק ומפולס על קירות בטון.

הכנה להריסה והריסה

בפרויקטים גדולים של הריסה, נעשה שימוש בניסור בבטון ליצירת קווי חיתוך מוגדרים מראש, אשר מסייעים לייצר הריסה מבוקרת ומפחיתים פסולת. 

אפיק ניסור בטון

חידוש משטחי בטון

בפרויקטים של חידוש משטחים, ניסור בטון משמש להסרה של שכבה דקה של בטון ישן, כדי להכין את המשטח ליישום שכבה או ציפוי חדשים.

איך מנסרים קיר בטון?

ניסור קיר בטון כרוך במספר שלבים:

1. הערכת הפרויקט 

השלב הראשון כולל בדיקה של מהנדס לוודא שאכן ניתן לנסר את הקיר ללא פגיעה ביציבות וחוזק המבנה או בתשתיות שקיימות בתוכו כגון מים או חשמל, וביצוע הערכה של מאפייני קיר הבטון כדי לקבוע את היקף העבודה: זיהוי סוג הבטון, עוביו, חומרי חיזוק כלשהם (כגון ברזל) ומטרת הניסור.

2. סימון ופריסה

המהנדס יבצע סימון של קווי החיתוך בקיר. מדידות מדויקות ותכנון פריסה חיוניים כדי להבטיח את הדיוק של החתכים. סימונים אלו משמשים את מפעיל מסור היהלום המקצועי במהלך החיתוך כדי להוביל לתוצאה הטובה ביותר.

3. הכנות לבטיחות

לפני שניגשים לניסור, חשוב להכין את האזור מבחינה בטיחותית. זה כולל אספקת ציוד מגן אישי (PPE) מתאים לעובדים המעורבים בפרויקט, וכן הגנה מפני הנפילה של הפסולת, כמו הנחת צמיגים בנקודה בה מיועד הבטון המנוסר לנחות.

4. הרכבת הציוד

התקנת מסילה או מערכת הרכבה על קיר הבטון ואבטחתה. אצלנו ב'אפיק' משתמשים במסורי יהלום מתקדמים ביותר. באמצעות בחירת הלהב המתאים (שבנוי עם שבבי יהלומים תעשייתיים שיכולים לחתוך כל דבר), ניתן לנסר חיתוך מדויק ומושלם. מערכות מיוחדות במסור וטכניקות עבודה מקצועיות ידאגו שהשטח ישאר נקי ככל הניתן, כמו גם יבטיחו צמצום של רעש ושל רעד למבנה. מסורי קיר משתמשים לעתים קרובות במים כחומר קירור כדי להפחית את החום שנוצר במהלך החיתוך, למזער אבק ולהאריך את חיי הלהב. מים מסופקים דרך מיכל מים או מערכת צינורות המחוברים למסור.

5. הפעלת המסור

הפעלת המסור במיומנות ומקצועיות מירביים על פי קווי הסימון לחיתוכים ישרים ומדויקים, לרוב על ידי שלט רחוק. תהליך החיתוך עשוי לכלול מעברים מרובים, במיוחד אם הקיר עבה או אם יש חומרי חיזוק בתוך הבטון. המפעיל ממשיך לנסר עד להשגת העומק והאורך הרצויים של החיתוך.

6. גזרות גימור

לאחר ביצוע החתכים העיקריים, ייתכן שיהיה צורך בחיתוכים בגימור כדי להגיע לתוצאה המבוקשת.

7. בדיקות

אזור החתך נבדק כדי לוודא שהוא עומד במפרטים הנדרשים. נערכות גם בדיקות בטיחות לוודא שלא נותרו סכנות בשטח החיתוך.

8. ריסוק ופינוי

לאחר הניסור והפלת הבטון, הפסולת מפונה – באמצעות מנוף פינוי או דרך ריסוק הבטון ושינוע של הפסולת בדליים.

בסרטון הבא תוכלו לראות איך זה נראה בפועל:

מה הם הכלים המקצועיים של ניסור קיר בטון ביהלום?

אצלנו ב'אפיק' תקבלו את השירות המיומן והמשתלם ביותר. אנו עושים שימוש בכלים המקצועיים הנהוגים בתחום:

להבי מסור יהלום

מגיעים בגדלים וסוגים שונים, כל אחד מיועד ליישומי חיתוך ספציפיים. אנו מחזיקים להבים בכל קוטר!

מסור בטון

ישנם סוגים שונים של מסורי בטון לניסור קירות. בחירת המסור תלויה בדרישות הפרויקט ובסוג החיתוך הדרוש. לרוב נעשה שימוש במסור יהלום המורכב על מסילה או במסור ידני לעבודות קטנות יותר עם גישה בעייתית.

מקדחי יהלום

משמשים ליצירת חורים או פתחים בבטון. 

מערכת אספקת מים 

פעמים רבות בפרויקט ניסור קיר בטון ייעשה שימוש במים כדי לקרר את להב היהלום ולצמצם אבק. המים מסופקים דרך צינור וזרבובית המחוברים ישירות למסור.

מערכת איסוף אבק 

כדי לשלוט בכמות האבק שנפלט כתוצאה מהחיתוך, נעשה שימוש במערכת איסוף אבק עם חיבור ואקום. כך נשמרת סביבת עבודה נקייה ובטוחה יותר.

ציוד בטיחות

דוגמת משקפי בטיחות, מיגון אוזניים, הגנת נשימה (בעת עבודה עם אבק), כפפות ומגפיים עם אצבעות פלדה.

כלי עיגון בטון

במקרים מסוימים, נעשה שימוש בעוגנים או דיבלים כדי לאבטח את הבטון במקומו לפני החיתוך.

ציוד תמיכה

בהתאם לדרישות הפרויקט, ייתכן שיהיה צורך בציוד תמיכה נוסף כגון פיגומים, מעליות הידראוליות או מנופים כדי לגשת לאזור החיתוך או לתמוך בעבודה.

מה חשוב להכין לפני ניסור קיר בטון?

אישור מהנדס

על בטיחות לא מתפשרים! לפני שניגשים לעבודת ניסור בטון, חובה לבדוק עם מהנדס שהניסור לא מסכן את בטיחות המבנה. אם אתם צריכים עזרה בהשגת אישור מהנדס, צרו איתנו קשר!

נקודת חשמל תלת פאזי קרובה

מסורי יהלום, כמו שאנחנו ב'אפיק' משתמשים בהם, עובדים רק על חיבור חשמל תלת פאזי. במידה ולא קיים חיבור מתאים באתר העבודה, אנו נוכל לספק גנרטור בתוספת תשלום.

נקודת מים קרובה

לצורך קירור של להב היהלום וצמצום פליטת האבק, מסורי הבטון המתקדמים מתחברים לנקודות מים. לכן יש צורך לוודא שבאתר יש נקודת מים מתאימה.

עדכון השכנים וכל מי שהניסור עלול להפריע לו

בעיקר במידה והניסור נעשה במבנה מגורים או מבנה עסקי פעיל, מומלץ לעדכן את השכנים בביצוע העבודות במבנה. כמו כן, אנו תמיד נקפיד לעבוד בהתאם לחוק רעש שיפוצים.

למה כדאי לבחור חברה מקצועית לפרויקט שלכם?

ניסור קיר בטון הוא עניין רציני, שנעשה בכלים כבדים ומורכבים, ודורש מיומנות ומקצוענות על מנת להבטיח את בטיחות הפרויקט שלכם ואת איכות העבודה. חיתוך שנעשה באופן לא מקצועי, יגרום לאי שביעות רצון של הלקוח במקרה הטוב, ובמקרה הרע – לסכנת חיים. ב'אפיק' אנו נותנים שירותי ניסור בטון עם ניסיון של למעלה מעשור, על הצד הטוב ביותר ובמחירים הטובים ביותר בשוק. ל'אפיק' צוותים מעולים בפריסה ארצית ממטולה ועד אילת, אשר כולם מספקים תמיד את רמת השירות והמקצועיות הגבוהה ביותר. כל העובדים שלנו עברו קורס בטיחות וקורס עבודה בגובה.

אפיק ניסור וקידוח בטון – לניסור מושלם של קירות בטון!

צרו קשר עוד היום עם 'אפיק ניסור וקידוח בטון' – היחידים שמגיעים אליכם פיזית לכל מקום בארץ לצורך מתן הצעת מחיר!

התקשרו אלינו או השאירו פרטים כדי לתאם הגעה אליכם לאתר הפרויקט לקבלת הצעת מחיר מדויקת, בחינם ללא התחייבות!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009