ניסור קיר בטון

זקוקים לשירות של חיתוך קירות בטון במחיר משתלם במיוחד? צרו קשר עם חברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד מחברה מנוסה, אמינה ומקצועית.
חיתוך קירות בטון

הקושי שבייצור בטון איכותי הוא ידוע לכל מי שעוסק בבנייה. יש כיום המון סוגים של תערובות צמנטיות שמהן אפשר להרכיב בטון בגמישות ובאלסטיות שונה. בכל מקרה, כאשר הבטון מתקשה, הוא מהווה חומר חזק ועמיד במיוחד, אך לעיתים, יש צורך לשנות ולעצב גם אותו.

פרויקטים של חיתוך קירות בטון הם מעניינים מאוד, כי הם כוללים מכשור מיוחד, ועבודה שהיא מאסיבית מצד אחד, אך עדינה מאוד מנגד.

מה זה חיתוך קירות בטון?

עבודות של חיתוך קירות בטון הן מורכבות ומעניינות במיוחד. במקרים בהם צריך לייצר פתח בקיר, נקבים או תעלות בקירות, יש צורך בניסור קירות בטון, ומבקרים בהם החיתוך צריך להיות מסיבי וגדול יותר, לוקחים את העניין צעד אחד קדימה עם קידוח בטון. הצורך בשינוי קירות הבטון הוא משותף להרבה מאוד מקרים, ולעיתים הוא נדרש (יצירת דלתות וחלונות, תעלות שונות), ולעיתים עושים שינוי מבחינה אסתטית, ליופי ולנוי.

ניסור קיר בטון ניתן לביצוע במגוון דרכים

כאשר רוצים לבצע עבודות של חיתוך קירות בטון מכל סוג, העבודה נעשית עם מקדחי יהלום איכותיים. היהלום הוא חומר הגלם היחיד שמסוגל להתמודד בצורה ראויה עם הבטון, ולסייע בביצוע מוצלח של עבודות מכל הסוגים מבלי לגרום לנזק מאסיבי מדי, או לתוצאות בלתי מדויקות. יש כמה סוגים וגדלים של מקדחי יהלום המשמשים לניסור קיר בטון בדיסק יהלום, כאשר המקדחים הקטנים יותר מתאימים לעבודות ניסור קטנות, והמקדחים הגדולים יותר באים לידי שימוש בעבודות מאסיביות שדורשות כוח ועוצמה, ועלולות לגרום גם לנזק סביבתי לא מבוטל.

מקצועיות ודיוק בתוך חיתוך קירות בטון

המקצועיות והדיוק הם האלמנטים החשובים ביותר בעבודות של חיתוך קירות בטון מכל הסוגים. חשוב מאוד לא לגרום לנזקים בבטון, ולייצר עבודה שהיא נעימה לעין. לרוב, יהיה צורך בהתקנת דלת או חלון, או כמובן בהכנסת חיווטים, כך שחשוב מאוד לעבוד עם מדידות מדויקות, לבצע את כל העבודה בעדינות ולשים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

אף עבודת בטון היא לא לגיטימית, אם לא שומרים על בריאותם של העובדים ועל תקנות העבודה במקום.

חיתוך קירות בטון – התאמת העבודה לצורך

כל קבלן עובד עם תערובת צמנטית שונה, כך שיש לקחת בחשבון את המורכבות של הבטון בבחירת המקדח הנכון ואופן העבודה. יש משמעות גדולה לדרך שבוחרים, וכאשר הולכים על דיוק מירבי, צריך מקדחים קטנים באופן יחסי. אם הבטון הוא איכותי במיוחד וידוע שהוא אינו ניזוק בקלות, אפשר לבחור במקדחים גדולים יותר, על מנת לייעל בצורה משמעותית מאוד את העבודה, ולסיים אותה בצורה מהירה יותר.

באילו מקרים נדרשות עבודות חיתוך קירות בטון?

עבודות של חיתוך קירות בטון רלוונטיות במבנים פרטיים, בבנייני דירות, וגם בנדל"ן עסקי ותעשייתי. חיתוך קירות בטון נחוץ גם במבני ציבור. למשל ניסור קיר בטון בבית כנסת או במוסדות לימוד.

לעתים הצורך בניסור קירות בטון עולה כבר בתחילת הבנייה, ובמקרים אחרים הוא מתברר תוך כדי העבודה (למשל, בעבודות שיפוץ במבנים קיימים, לעתים מתברר כי יש לבצע ניסור קירות טרומיים), כך שהדרישה לחיתוך קירות בטון יכולה להגיע בכל שלב, על פי תנאי השטח.

זקוקים לשירות של חיתוך קירות בטון במחיר משתלם במיוחד?

צרו קשר עם חברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד מחברה מנוסה, אמינה ומקצועית.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם