פתיחת מרפסת שירות

אנו בחברת אפיק – עבודות ניסור ביהלום, מספקים שירות של פתיחת מרפסת שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. באפשרותנו לבצע ניסור מרפסת בטון ביהלום תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשמירה על בטיחותכם ובטיחות המבנה שבבעלותכם, מבלי להתפשר על רמת הגימור של העבודה ונושא הניקיון. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לעבודות ניסור בטון ולא תתחרטו!
פתיחת מרפסת שירות

תוכן עניינים

מרפסת שירות היא החדרון בו אנשים רבים מרכזים את חומרי הניקוי שלהם, מכונת הכביסה והמייבש, ולעתים גם ניגשים ממנו למסתור הכביסה על מנת לתלות בגדים רטובים שיצאו מהמכונה. אולם ישנם אנשים שמעוניינים לבצע פתיחת מרפסת שירות שפירושה שבירת קיר מרפסת שירות לטובת הרחבת המרפסת או חלל הבית, או לצרכים אחרים. במדריך שלפניכם נסביר מה חשוב לדעת לפני שמבצעים ניסור מרפסת שירות ולמי ניתן לפנות כדי לבצע את העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית.

פתיחת מרפסת שירות – באילו מקרים היא נדרשת?

פתיחת מרפסת שירות נחוצה בארבעה תרחישים, בדרך כלל: כאשר מעוניינים לשנות את גודל המרפסת עצמה, כשרוצים לשנות את גודלם של הבית או הדירה, כשדרושים שינויים אדריכליים בחלוקת הפנימית של הנכס, או כשקיימת סכנה מוחשית לקריסת המרפסת.

פתיחת מרפסת שירות כשרוצים לשנות את מבנה הבית או הדירה

כאשר רוצים לשנות את המבנה של הדירה או הבית, נהוג לפנות לחברה המבצעת פתיחת מרפסת שירות בהליך שנקרא "ניסור מרפסת שירות". באמצעות ניסור מרפסת שירות אפשר כאמור לבצע שינויים בחלל של המבנה – להגדיל או להקטין את המרפסת, על חשבון או לטובת שאר החדרים ואף להסיר את המרפסת לחלוטין. 

 פתיחת מרפסת שירות

ההכנה הנדרשת לפני פתיחת מרפסת שירות

לפני שפונים לביצוע ניסור מרפסת שירות ישנה חשיבות רבה לבחינת שטח המרפסת והתנאים שבהם מלאכת הניסור תתבצע. אסור בתכלית האיסור לבצע ניסור מרפסת שירות כאשר הדבר  מסכו את היציבות המבנית של הנכס או את עמידותו. רק לאחר שהמרפסת נבדקה על ידי מומחים לניסור בבטון, יש מקום לדבר על לוחות הזמנים לעבודה.

>> קידוח פתח אוורור

איך מתבצעת פתיחת מרפסת שירות?

את המלאכה המורכבת של פתיחת מרפסת שירות נהוג לבצע כיום באמצעות מכשיר מתקדם וחזק שנקרא מסור יהלום. מדובר בכלי ניסור שהלהבים שלו מכוסים באבקת יהלומים, המקנה למכשיר כוח רב, חוזק ועמידות, שהם חיוניים כאשר חותכים במשטחי בטון כמו מרפסות.

מדוע משתמשים במסור יהלום לניסור מרפסת שירות?

הסיבה לבחירה במסור יהלום בתור כלי עבודה מועדף לעבודות ניסור מרפסת שירות וניסור בבטון בכלל, היא האתגר הכרוך בחיתוך בטון. בטון הוא חומר עמיד וקשה לשבירה. לכן יש צורך בכלי עבודה העשוי מחומר גלם קשיח ועמיד אף יותר מהבטון עצמו. יהלומים, בתור החומר החזק בעולם, בהחלט עונים על הצורך ומאפשרים לנו לחדור דרך בטון בקלות וביעילות כאשר מבצעים פתיחת מרפסת שירות. 

פרויקט פתיחת מרפסת שירות

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים שבירת קיר מרפסת שירות?

כאשר הצורך לבצע ניסור מרפסת שירות נובע מסכנה לקריסת המרפסת, ישנה חשיבות רבה לתזמון עבודת הניסור. יש להימנע מעיכובים בביצוע העבודה עד כמה שניתן, משום שדחיית הטיפול במרפסת שאינה יציבה עלולה לעלות בחיי אדם. אולם ניסור המרפסת בתנאים מבוקרים יכולה למנוע זאת כמובן.

ברוב הבתים של היום ישנה מרפסת שירות. מרפסת השירות היא שימושית ונחוצה מאוד בבית. מסיבות שונות יש כאלה שרוצים לנסר אותה ולספח אותה לשטח של הבית וליצור פינת שירות במיקום אחר. יש מצבים אשר בהם מרפסת השירות יחד עם מסתור הכביסה יאפשרו לבעלי הבית ליהנות משטח מכובד נוסף שאותו הם יוסיפו לדירה.

אז זה נשמע אולי כדבר ממש פשוט ולגמרי לא מורכב אך זה לא באמת כך. כי פתיחת מרפסת שירות כמו גם הסרה של הקיר של מסתור הכביסה עשויים להיות מורכבים מאוד וכאלה שיחייבו עבודה עם כלים מאסיביים וחזקים במיוחד.

האם צריך אישור לשבירת קיר מרפסת שירות?

בפועל, השטח של מרפסת השירות כולל מסתור הכביסה הם שטחים השייכים לבית. כלומר על פניו נראה שאין כל צורך במתן היתר לפריצה הזו. אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי כל קיר בבית עשוי להיות קיר תמך ואם תפגעו בו אתם עלולים להיזק לעצמכם ולסכן את הבית בו אתם מתגוררים. על כן, אל תמהרו אף פעם לעשות דבר בטרם תפנו אל מהנדס או אדריכל שיבדוק עבורכם את הקיר אותו אתם רוצים לשבור וייתן לכם את האישור המקצועי לכך. עדיף לשלם מעט על הבדיקה הזו כדי להבטיח שלא עשיתם מעשה מסוכן לכם ולבית שלכם.

פתיחת מרפסת שירות עם ניסור בטון

תהליך ניסור מרפסת שירות – שלב אחרי שלב

שבירת קיר מרפסת שירות זה בסך הכול שבירה של קיר הבטון. אך בגלל שמדובר בקיר מבטון, חשוב להיצמד לכללים ולפעול על פי ההוראות.

אז השלב הראשון הוא כאמור הבדיקה של הקיר אותו אתם מבקשים להסיר כדי שתהיו בטוחים שלא יקרה כל נזק לנכס שלכם.

בשלב הבא יהיה עליכם להזמין שירות של אנשי מקצוע מהתחום הזה של ניסור בטון. אל תנסו צורה אחרת של שבירת קיר הבטון. זה עלול לעלות לכם ביוקר וגם התוצאות לא תהיינה מושלמות.

אנשי המקצוע שיגיעו עם הציוד הרצוי יבדקו את השטח, יכינו את האזור לקראת הניסור ויוודאו שלא ייגרם כל נזק לאזור בו הם מבצעים את העבודה. נפילה של חלקי בטון עלולה להיות מאוד מסוכנת ואם לא מוודאים כי השטח מוכן לעבודה, זה עלול להיגמר ממש לא טוב. זה כולל הרחקה של אנשים מהמקום, קשירה של הבטון אותו עומדים לנסר וחיתוך של הבטון לחלקים קטנים כדי למנוע נזק לקרקע עליו ינשרו חלקי הבטון.

לאחר שבוצע ניסור או קידוח בטון לשביעות רצונכן המלאה, תדאג החברה גם לפינוי של חלקי הבטון לאתר מתאים.

מה שיישאר לכם זה ריצוף של השטח ותוכלו להתחיל ליהנות מהשטח החדש שסיפחתם לכם לבית.

כמה עולה פתיחת מרפסת שירות?

כשאתם באים לברר עלויות של ניסור מרפסת שירות, אתם צריכים להבין כי מדובר בעבודה משתנה כאשר בכל מקום זה ייראה אחרת וידרוש סוג אחר של עבודה. מסיבה זו אי אפשר לתת מחיר גלובלי וקבוע על העבודה הזו.

אנשי המקצוע שיבואו לתת לכם הצעת מחיר, יבדקו מהו עובי הקיר אותו הם צריכים לנסר, הם יראו מהו האורך של הניסור הנדרש וכן יבדקו האם ישנה גישה נוחה למקום לצורך ביצוע העבודה. בהתאם לכל זה ייקבע המחיר.

איך לבחור חברה מומלצת לפתיחת מרפסת שירות?

פתיחה של מרפסת שירות זה לא עניין של מה בכך. זה אמנם לא שיפוץ גדול ומקיף אך העבודה חייבת להיעשות במקצועיות. על כן, אל תבחרו חברה בלי לבדוק מראש כי מדובר בחברה אמינה, מקצועית וכזו שיש לה המלצות מלקוחות קודמים.

אנו ב'אפיק ניסור בטון' נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, יש לנו ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ואנו מתחייבים למחירים הטובים בישראל!!!
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר מנצחת.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009