פתיחת מרפסת שירות

אנו בחברת אפיק – עבודות ניסור ביהלום, מספקים שירות של פתיחת מרפסת שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. באפשרותנו לבצע ניסור מרפסת בטון ביהלום תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשמירה על בטיחותכם ובטיחות המבנה שבבעלותכם, מבלי להתפשר על רמת הגימור של העבודה ונושא הניקיון. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לעבודות ניסור בטון ולא תתחרטו!
פתיחת מרפסת שירות

מרפסת שירות היא החדרון בו אנשים רבים מרכזים את חומרי הניקוי שלהם, מכונת הכביסה והמייבש, ולעתים גם ניגשים ממנו למסתור הכביסה על מנת לתלות בגדים רטובים שיצאו מהמכונה. אולם ישנם אנשים שמעוניינים לבצע פתיחת מרפסת שירות שפירושה שבירת קיר מרפסת שירות לטובת הרחבת המרפסת או חלל הבית, או לצרכים אחרים. במדריך שלפניכם נסביר מה חשוב לדעת לפני שמבצעים ניסור מרפסת שירות ולמי ניתן לפנות כדי לבצע את העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית.

פתיחת מרפסת שירות – באילו מקרים היא נדרשת?

פתיחת מרפסת שירות נחוצה בארבעה תרחישים, בדרך כלל: כאשר מעוניינים לשנות את גודל המרפסת עצמה, כשרוצים לשנות את גודלם של הבית או הדירה, כשדרושים שינויים אדריכליים בחלוקת הפנימית של הנכס, או כשקיימת סכנה מוחשית לקריסת המרפסת.

פתיחת מרפסת שירות כשרוצים לשנות את מבנה הבית או הדירה

כאשר רוצים לשנות את המבנה של הדירה או הבית, נהוג לפנות לחברה המבצעת פתיחת מרפסת שירות בהליך שנקרא "ניסור מרפסת שירות". באמצעות ניסור מרפסת שירות אפשר כאמור לבצע שינויים בחלל של המבנה – להגדיל או להקטין את המרפסת, על חשבון או לטובת שאר החדרים ואף להסיר את המרפסת לחלוטין. 

ההכנה הנדרשת לפני פתיחת מרפסת שירות

לפני שפונים לביצוע ניסור מרפסת שירות ישנה חשיבות רבה לבחינת שטח המרפסת והתנאים שבהם מלאכת הניסור תתבצע. אסור בתכלית האיסור לבצע ניסור מרפסת שירות כאשר הדבר  מסכו את היציבות המבנית של הנכס או את עמידותו. רק לאחר שהמרפסת נבדקה על ידי מומחים לניסור בבטון, יש מקום לדבר על לוחות הזמנים לעבודה.

איך מתבצעת פתיחת מרפסת שירות?

את המלאכה המורכבת של פתיחת מרפסת שירות נהוג לבצע כיום באמצעות מכשיר מתקדם וחזק שנקרא מסור יהלום. מדובר בכלי ניסור שהלהבים שלו מכוסים באבקת יהלומים, המקנה למכשיר כוח רב, חוזק ועמידות, שהם חיוניים כאשר חותכים במשטחי בטון כמו מרפסות.

מדוע משתמשים במסור יהלום לניסור מרפסת שירות?

הסיבה לבחירה במסור יהלום בתור כלי עבודה מועדף לעבודות ניסור מרפסת שירות וניסור בבטון בכלל, היא האתגר הכרוך בחיתוך בטון. בטון הוא חומר עמיד וקשה לשבירה. לכן יש צורך בכלי עבודה העשוי מחומר גלם קשיח ועמיד אף יותר מהבטון עצמו. יהלומים, בתור החומר החזק בעולם, בהחלט עונים על הצורך ומאפשרים לנו לחדור דרך בטון בקלות וביעילות כאשר מבצעים פתיחת מרפסת שירות. 

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים שבירת קיר מרפסת שירות?

כאשר הצורך לבצע ניסור מרפסת שירות נובע מסכנה לקריסת המרפסת, ישנה חשיבות רבה לתזמון עבודת הניסור. יש להימנע מעיכובים בביצוע העבודה עד כמה שניתן, משום שדחיית הטיפול במרפסת שאינה יציבה עלולה לעלות בחיי אדם. אולם ניסור המרפסת בתנאים מבוקרים יכולה למנוע זאת כמובן.

טופס יצירת קשר