פתיחת חלון בקיר חיצוני

במידה ואתם מעוניינים לבצע ניסור חלון בקיר חיצוני, ניסור חלון מקלט או ממ"ד, או הרחבת חלון בבית פרטי, מומלץ לפנות לחברה בעלת ותק וניסיון רב בביצוע עבודות ניסור בטון. לנו, בחברת "אפיק ניסור בטון ביהלום", ניסיון רב בכל סוגי עבודות הבטון. נשמח לשוחח ולהמחיש לכם כי השירות שאנו מציעים הוא לא רק המקצועי, היעיל והאמין ביותר אלא גם המשתלם ביותר מבחינת המחיר.

תוכן עניינים

פתיחת חלון בקיר חיצוני נדרשת במקרים רבים. למשל, כאשר עולה הצורך להתקין חלון בקיר בטון או לבצע הרחבת חלון קיים. לעתים פתיחת חלון בקיר חיצוני מיועדת להפיכת חדרים לחללים מוארים יותר, במקרים אחרים, מדובר בשיקולים הנוגעים להעדפות עיצוביות (כגון החלפת חלונות לחלונות מודרניים יותר), וישנם מקרים שבהם יבוצע ניסור פתח חלון בבטון או הגדלת חלון בקיר חיצוני למטרות שיפוץ והשבחה של המבנה.

כדי שתוכלו לבחור בספק השירות הנכון לעבודות בטון, הכנו עבורכם את המדריך הבא שבו נדון בהרחבה בכל מה שחשוב להכיר בהקשר לפתיחת חלון בקיר חיצוני או הגדלת חלון בקיר חיצוני, כולל ניסור חלון מקלט.

פתיחת חלון בקיר – המדריך המלא

בתהליכים של בנייה ושיפוצים קורה לא פעם שאנחנו רוצים לפתוח חלון בקיר חיצוני. זה יכול להיות במקרים בו אנחנו רוצים להאיר יותר חלל קיים או במקרים בו מחלקים חדר אחד לשני חדרים נפרדים ורוצים לפרוץ חלון לחדר החדש שנוצר. זה יוכל להיות בשיפוצים בבית וזה גם יוכל להיות בשיפוצים הנעשים במשרד או בבית עסק. לא ממש משנה המיקום או המטרה של החלון. מה שחשוב לדעת זה שפריצת חלון בקיר חיצוני דורש מקצועיות, דורש ידע ודורש גם שימוש בכלים נכונים בתחום ניסור הבטון.

אז גם אם אתם נעזרים בשיפוצניק או אפילו בקבלן לצורך ביצוע השיפוצים, עדיין, שינויים הנדרשים בקירות בטון כמו פתיחת חלונות בקירות בטון, מחייבים פנייה אל אנשי מקצוע (כמונו למשל😉)

ניסור בטון למטרת הרחבת חדר
הרחבת חלון קיים בקיר בטון

יש לזה כמה וכמה סיבות.

ראשית ניסור של קיר בטון חיצוני דורש טכניקה שונה לחלוטין מניסור או חיתוך של קירות אחרים בבית. יש צורך בכלים מקצועיים מיוחדים המיועדים לניסור הבטון,  וחשוב שמי שיבצע את העבודה יהיו אנשים שיש להם את הרישיון לעסוק בעבודות מהסוג הזה.

רק מי שיש לו ניסיון והוא מוסמך לבצע עבודות כאלה יעשו את זה בצורה הטובה ביותר.

שירות לקוחות אפיק ניסור בטון

באילו קירות ניתן לפתוח חלון?

למעשה פתיחת חלון בקיר היא אפשרות שעשויה להתקיים בקירות מסוגים שונים.

זו יכולה להיות פתיחת חלון בקיר בלוקים וזו גם יכולה להיות פתיחת חלון בקיר טרומי. כך גם ישנה אפשרות לפתוח חלון בקיר ממד וכמובן גם בקיר חיצוני שעל זה הרחבנו עד כה.

לכל קיר יש את הכלים הייעודיים אשר בעזרתם אפשר יהיה לפתוח את החלון בצורה הכי יעילה, הכי מדויקת וגם הכי בטוחה.

כך לדוגמא ניסור בקיר טרומי לצורך יצירת חלון זה סיפור שונה לחלוטין מניסור בקיר בלוקים או אפילו ניסור בקיר בטון. כי קיר טרומי הוא קיר שעשוי מבטון יצוק שאותו הכינו מראש לצורך בנייה קלה. מנגד, ניסור של קירות ממ"ד יהיה סיפור מורכב ואחר שידרוש טכניקות אחרות וכלי ניסור אחרים. היות ומדובר בקיר שהוא מחוזק בפלדה והוא גם עבה במיוחד.

מעבר לכך חשוב לזכור את העובדה שלעיתים יש גם תשתיות שונות שעוברות בקיר כמו תשתיות חשמל, מים או תקשורת. חובה לקחת אותם בחשבון ולבדוק היטב האם הניסור של הקיר לא יפגע באחת מהן.

מה זה היתר לפתיחת חלון? מהם החוקים בישראל לפתיחת חלונות בקיר חיצוני?

לא כולם יודעים אך לפני שמבצעים כל שינוי או שיפוץ חיצוני בבית אפילו רק של פתיחת חלון בקיר קיים, מחייב היתר בנייה כחוק. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בבניין דיירים משותף. על מנת שיתקבל ההיתר הנדרש לצורך פתיחת חלון חיצוני בבית יש לפנות אל הרשות המקומית הרלוונטית. אדם שפותח חלון כזה בביתו בלי לקבל אישור, עשוי להסתבך מול הרשויות וחבל שכך יקרה.

הבעיה העיקרית עם פתיחת החלונות היא נזק למבנה המשותף כאשר לעיתים החלון עשוי להוריד מערך הנכס כולו. אך במקרים רבים כאשר החלון הוא לא גדול, האישור המתבקש יינתן בקלות ועל כן, לא מומלץ לדלג על השלב הזה של בקשת היתר לביצוע הפעולה של הניסור לפתיחת חלון חיצוני למבנה.

מחיר פתיחת חלון בקיר חיצוני 

המחיר של פתיחת חלון בקיר חיצוני יהיה תלוי בעובי של הקיר, בחומר ממנו נבנה הקיר כמו גם במיקום של הקיר והגישה האפשרית לביצוע העבודות.

לפניכם טבלה שתציג עבורכם את טווח המחירים לפתיחת חלונות בקירות מסוגים שונים.
אנו ב'אפיק ניסור בטון' מתחייבים למחירים הטובים בישראל לכל פרויקט פתיחת חלון, הרחבת חלון, וכל סוג של ניסור או קידוח בבטון, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מנצחת!

העבודהמחיר מומלץ
פתיחת חלון בקיר חיצוניהחל מ – 1,100 ש"ח
פתיחת חלון בקיר פנימיהחל מ – 1,150 ₪
פתיחת חלון בקיר בטוןהחל מ – 1,100 ש"ח
פתיחת חלון בקיר גבסהחל מ – 250 ש"ח
פתיחת חלון בממ"דהחל מ – 1250 ש"ח

יתרונות בביצוע פתיחת חלון בקיר חיצוני

הרחבה או פתיחה של חלון בקיר חיצוני היא אפשרות טובה מאוד לשדרוג החלל. באופן כזה אפשר להפוך כל חלל חשוך או לא מאוורר לחדר שטוף שמש, לחדר שימושי יותר ולחדר חסכוני יותר כאשר לא יהיה צורך באמצעי תאורה במהלך היום בשעות האור וכך גם זה יחסוך באמצעי אוורור מלאכותיים זוללי חשמל.

בגלל שקיר חיצוני הוא לרוב קיר עבה וחזק, יהיה צורך בשימוש בכלים עוצמתיים שיצליחו לחדור את כל עובי הקיר. לרוב ייעשה הדבר בעזרת מסור בטון. מסור בטון הוא כלי חד מאוד שמצויד בלהב מיוחד המסתובב במהירות אדירה. המסור יכול להיות ידני והוא גם יכול להיות אוטומטי. הכול תלוי בהיקף העבודה הנדרש, באורך הניסור וגם בעובי הבטון של הקיר אותו מבקשים לנסר.

לרוב בניסור חלון בקיר חיצוני ייעשה שימוש במסור אוטומטי כאשר כך אפשר יהיה להיצמד בצורה מושלמת לתוכנית העבודה.

פתיחת החלון תיעשה רק לאחר בדיקה מדוקדקת של העבודה הנדרשת יחד עם סימון מדויק של נקודת ההתחלה ונקודת הסיום של הניסור הנדרש.

הניסור עצמו ייעשה מהר מאוד אך זאת רק לאחר כל ההכנות הנדרשות.

פתיחת חלון בקיר חיצוני לדלת: מה חשוב לדעת

ישנם מקרים רבים אשר בהם מבקשים לפתוח חלון בקיר חיצוני לצורך יצירת פתח שיתאים להתקנה של דלת.

אז יש שיטה כזו של שבירת הקיר הקיים מתוך מטרה להפוך את החלון לדלת. שיטה זו לא הוכחה כשיטה יעילה. זוהי שיטה שתגרור תיקונים ואף עלולה לגרום לנזקים חמורים למבנה כולו.

אם מדובר בקיר בטון, השבירה כלל לא תהיה יעילה ולא תתקבל התוצאה הרצויה.

הדרך הכי טובה וגם הכי מומלצת היא הניסור בעזרת מסור היהלום.

השיטה הזו נעשית על ידי סימון המיקום המדויק שם אנחנו רוצים ליצור את הדלת וחיתוך של הקיר בקו מדויק וישר. מה שיישאר לכם לעשות לאחר ביצוע הניסור זוהי רק ההרכבה של הדלת.

חשוב להבין שניסיונות מסוגים אחרים של שבירת הקיר הם בזבוז זמן ובזבוז משאבים שיגרום רק לכאב ראש לכם ולכל הדיירים המתגוררים באזור.

פתיחת חלון בקיר חיצוני על ידי ניסור בטון

חברת אפיק ניסור וקידוח עושים עבורכם את העבודה המושלמת

הניסור שנעשה על ידי אנשי המקצוע של חברת אפיק ניסור וקידוח בטון מבטיח עבודה יעילה ואיכותית במיוחד. עבודה כזו תיעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים מתוך הבטחה כי הניסור ייעשה באופן הכי בטוח רק לאחר בדיקה יסודית של השטח הדורש את הניסור. כך אפשר יהיה להבטיח כי אין תשתיות העוברות בתוך הקיר ולא יהיו נזקים שייגרמו בעקבות העבודה.

מעבר לכך, הניסור עצמו ייעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים ומיומנים שיש להם את כל הידע ואת כל הניסיון הנדרש לשם כך, תוך התאמה נכונה של הכלים המתאימים. באופן כזה, הפתח שייווצר, בין אם זה חלון ובין אם זו דלת, יהיו מדויקים מאוד. לא יהיה כל צורך בתיקונים של הפתח ואפילו לא בניקיון האזור מפסולת הניסור. כי הניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת ונקייה כך שעם סיום העבודה יישאר לכם רק המשך העבודה של התקנה של החלון או של הדלת.

אז פנו אלינו ותיהנו מעבודה מהירה, יעלה, מקצועית ובטוחה.

מה נדרש לפתיחת חלון בקיר חיצוני או הרחבת חלון קיים?

פתיחת חלונות בקירות חיצוניים היא עבודה שיש להעביר לטיפול גורם מקצועי מוסמך המתמחה בעבודות ניסור בטון או ניסור בלוקים, ומחזיק בציוד המתאים לביצוע המלאכה. בין אם מדובר בהגדלת חלון בבית פרטי הנדרשת כאשר יש חלון קיים שרוצים להרחיב, בהתקנת חלון חדש או בהפיכת חלון לדלת בקיר חיצוני, הרי שניסור של קירות בטון ובפרט כשמדובר בקירות עבים, מחייב כלי עבודה עוצמתיים ומדויקים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בעזרת כלי שנקרא מסור יהלום.

כיצד מתבצעת פתיחת חלון בקיר חיצוני או הגדלת חלון בקיר חיצוני?

חיתוך קירות מבוצע בעזרת מגוון סוגי מסורים כאשר סוג המסור הספציפי נקבע על פי מיקומו של הקיר שיש לחתוך, עוביו, קיומן של תשתיות שחשוב להימנע מפגיעה בהן, והחומר ממנו הוא עשוי. על ידי שימוש במסור עם להב יהלום משונן המסתובב במהירות רבה, ניתן לבצע פתיחת חלון בקיר חיצוני, הגדלת חלון בקיר חיצוני, ניסור חלון מקלט וכן הגדלת חלון בבית פרטי בתוך פרק זמן קצר ביותר ולקבל תוצאה אסתטית ביותר, מדויקת מאוד, נקיה וברמת גימור ועמידות גבוהה.

מהו מסור בטון יהלום וכיצד הוא מסייע בפתיחת חלון בקיר חיצוני?

מסור בטון הוא כלי עבודה חדשני ומתקדם, שהינו עוצמתי מספיק כדי שיוכל לחדור את כל סוגי הקירות ביעילות, במהירות, בדיוק מרבי ובאופן בטיחותי. כאשר עושים שימוש בטכניקת ניסור בטון ביהלום, ניתן לסיים את עבודת פתיחת החלון כבר בתוך שעות ספורות מרגע שהחלה, ולהתקדם להתקנת החלון עוד באותו היום. 

פתיחת חלון גדול בקיר חיצוני על ידי ניסור בטון

האם ניתן לבצע ניסור חלון מקלט בעזרת מסור יהלום?

בהחלט! מסור יהלום מאפשר כאמור, לחתוך לא רק בקירות בלוקים אלא גם בקירות בטון עמידים, מה שמאפשר התקנת חלונות והרחבת חלונות גם במקלטים וממ"דים.

למי יש לפנות כשרוצים לבצע פתיחת חלון בקיר חיצוני?

במידה ואתם מעוניינים לבצע ניסור חלון בקיר חיצוני, ניסור חלון מקלט או ממ"ד, או הרחבת חלון בבית פרטי, מומלץ לפנות לחברה בעלת ותק וניסיון רב בביצוע עבודות ניסור בטון. לנו, בחברת "אפיק ניסור בטון ביהלום", ניסיון רב בכל סוגי עבודות הבטון. נשמח לשוחח ולהמחיש לכם כי השירות שאנו מציעים הוא לא רק המקצועי, היעיל והאמין ביותר אלא גם המשתלם ביותר מבחינת המחיר.

מתחייבים למחירים הטובים בישראל!

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009