ניסור ממד בטון

מעוניינים בשירות ניסור ממ"ד בטון במחירים נוחים? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

תוכן עניינים

כל בית בישראל אשר נבנה בשנים האחרונות חייב, על פי חוק, להכיל ממד. הממד הוא למעשה חדר מוגן, מוקף בקירות בטון, ועם מערכת אוורור מיוחדת המספקת הגנה נגד סוגים שונים של איומים. המציאות במדינת ישראל היא מורכבת, והממד אמור לעשות את ההבדל עבור משפחות אשר סופגות איומים אוויריים מצפון או מדרום. ברוב הבתים החדרים, הממד הוא למעשה חדר נוסף בבית, בו אפשר להשתמש כחדר ילדים, משרד, או חדר משחקים. אם רוצים לשנות את הממד, יש לבצע פרויקט של ניסור ממד בטון בצורה מסודרת.

מתי מבצעים ניסור ממד בטון

ניסור ממד בטון היא פעולה שיכולה להתבצע במהלך תהליך הבנייה של המבנה, או לאחר מכן, בהתאם לצרכים. כמובן שקשה מאוד לשנות ממד לאחר שהמבנה כבר קיים ולכן, מרבית העיצובים של הממד מתרחשים עוד בטרם המבנה עומד. חשוב מאוד לתכנן את הממד בצורה נכונה ותחת כל המגבלות. הרי יש הרבה מאוד חוקים ותקנות אשר מחייבים את הקבלנים, ולכן, יש מספר אופציות לגבי גודל ואפשרויות בנייה, אך הן די מוגבלות. לכן, תכנון מוקדם הוא קריטי.

האינטנסיביות של עבודות ניסור ממד בטון

עבודות של ניסור ממד בטון הן עבודות די אינטנסיביות, אך במקביל, די עדינות. ניסור בטון היא פעולה שנעשית על ידי מקדחי יהלום רבי עוצמה, והיא נעשית כאשר יש צורך ביצירת נקבים ונישות, או לחילופין – תעלות חשמל. קידוח חור בממ"ד זה סיפור אחר לגמרי, מדובר בקידוח בטון, שהיא פעולה אינטנסיבית שצריכה להיעשות על ידי מקדח גדול במיוחד, ובמקביל, לייצר הרס גדול מאוד, ונזק סביבתי מורכב. מבין עבודות הבטון השונות, הניסור היא לבטח העבודה העדינה והמדויקת ביותר.

על החשיבות של ניסור ממד בטון

חדר הממ"ד הוא חדר שצריך להגן על באי הבית במקרה חירום. החדר לא יכול שלא לעמוד בתקנים, או לא לכלול את מערכת האוורור הנדרשת בחוק. בנוסף, החדר לא יכול להיות גדול או קטן מדי, וכן לא לכלול חלון אטום. כל הדברים הללו הם קריטיים ליצירת חדר ממד מוצלח, וכאשר רוצים לייעל אותו עוד יותר, ולהפוך אותו למשרד או חדר משחקים, חייבים לתכנן אותו בצורה טובה, לבצע פרויקטים של ניסור ממד בטון בצורה מדויקת, וליהנות מהחדר בצורה אופטימלית.

ניסור ממד בטון – עבודה לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בלבד

פרויקט של ניסור חדר ממד חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע איכותיים המביאים איתם אמינות ויכולות. העבודה עם מקדחי יהלום, המשמשים את הפועלים בעבודות של ניסור בטון, הם מכשירים מורכבים ומסוכנים. למרות שבעבודות ניסור משתמשים במקדחים קטנים יותר, הסכנה עדיין קיימת, מכיוון שהיהלום הוא חומר מורכב ומסוכן. לכן, חשוב מאוד לעבוד עם צוות מסודר, שעורך תכנון מדוקדק של חדר הממ"ד, עובד לפי התוכניות והלו"ז, ומציג תוצאה שהיא מדויקת ונכונה לפי השרטוט הראשוני.

מעוניינים בשירות ניסור ממ"ד בטון במחירים נוחים? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009