ניסור עמוד בטון

זקוקים לשירותי ניסור בטון ביהלום מחברה אמינה, ותיקה ומקצועית, במחירים נוחים? אנו בחברת אפיק ניסור בטון מחכים לכם בצד השני של הטלפון.
ניסור עמוד בטון ביהלום

בטון הוא בין חומרי הגלם העמידים ביותר שיש בנמצא. לבטון יש חוזק רב ולכן הוא מהווה חומר שנעשה בו שימוש מרובה בעבודות בנייה. מאחר ובטון משמש במקרים רבים להנחת יסודות למבנים, הזזתו ממיקומו וביצוע שינויים בו, אינם עניין של מה בכך. ליתר דיוק, ישנם מצבים שבהם קיומם של יסודות מבטון במבנה מקשים מאוד על שיפוצו, השבחתו והרחבתו. לכן כאשר עולה הצורך לבצע ניסור עמוד בטון, יש להסתייע בחברה מקצועית המחזיקה בכלי עבודה יעודיים לניסור עמודים מבטון ובעובדים המוסמכים לכך, כפי שנסביר במדריך שלפניכם.

ניסור עמוד בטון הוא מלאכה למומחים

כאשר צריך לפרק עמודי בטון הדורש פירוק נדרש כאמור, ציוד מיוחד למשימה. גם מיומנות מקצועית בהפעלת ציוד לניסור עמוד בטון הוא נדבך חשוב בביצוע עבודות מסוג זה, הן מטעמים של יעילות, דיוק ומהירות בביצוע העבודה והן מטעמי בטיחות. כמובן, מי שדואגים לשכור את שירותיה של חברה ותיקה המספקת שירותי ניסור עמודי בטון מקצועיים, יכולים בסבירות גבוהה ליהנות משקט נפשי ולצפות לתוצאות טובות.

ניסור עמודים מבטון – במה הוא כרוך?

קיימות מגוון דרכים לניסור עמודי בטון. אולם הלכה למעשה, השיטות המסורתיות לעבודות ניסור עמודים מבטון, כגון ריסוק עמודי בטון בפטיש ואזמל או באמצעות מכשיר קונגו, כבר אינן נמצאות בשימוש תדיר כל כך. זאת לאור חוסר יעילותן, לצד העובדה שכיום ישנם כלים יעילים ובטיחותיים בהרבה שניתן להשתמש בהם כשמנסרים עמודי בטון. 

ניסור עמוד בטון במסור יהלום – הדרך הטובה והמקצועית ביותר לניסור עמודים מבטון

מסור יהלום

ניסור עמודי בטון בעזרת מסור עם להב בציפוי יהלום, הוא הטכניקה המתקמת והמומלצת ביותר בימינו לביצוע עבודות של ניסור עמודים מבטון. כאשר משתמשים במסור יהלום לניסור עמוד בטון, אין סכנה להתפוררות המשטח ולפגיעה ביציבות המבנה המטופל.

ניסור עמוד בטון בעזרת מסור יהלום כרוך בפחות לכלוך וזיהום

בניגוד לימים עברו שבהם ניסור עמוד בטון היה כרוך בלכלוך רב, כיום, באמצעות שימוש במסור יהלום, ניתן להבטיח שהעבודה תתבצע על הצד הטוב והנקי ביותר, מבלי להותיר אבק רב בסביבת העבודה, מבלי לפגוע בבריאותם של העוסקים במלאכה וללא פגיעה מיותרת באיכות הסביבה.

לכן ניסור עמוד בטון ביהלום זו הדרך המועדפת על רוב הקבלנים לביצוע ניסור עמודים מבטון.

המסורים של אפיק ניסור בטון

מסור יהלום – השיטה הכי נוחה, בטיחותית, מדויקת, שקטה ונקייה לניסור עמודים מבטון 

העבודה עם מסור יהלום בעבודות ניסור עמודים מבטון, כבר מזמן ידועה כשיטה הטומנת בחובה יתרונות רבים מספור וביניהם:

  1. שיטה בטיחותית לניסור עמוד בטון: 

מסור יהלום לניסור עמודים מבטון ניתן לשליטה מרחוק ולכן מסכן פחות את הפועלים.

  1. שיטה שקטה יותר לניסור עמודים מבטון:

מסור יהלום מאפשר לנסר עמודי בטון מבלי לייצר רעש בעוצמה גבוהה, ובכך מונע פגיעה בשמיעה של אנשי המקצוע שמפעילים אותו וכן חוסך אי נוחות לדיירים ובעלי העסקים בסביבה.

  1. שיטה נקיה במיוחד לניסור עמוד בטון:

מסור יהלום עושה שימוש בסילון מים שפועל במקביל אליו ובכך מונע פיזור של אבק רב בסביבת עבודות החיתוך וחוסך זמן ניקיון בתום הפרויקט.

זקוקים לשירותי ניסור בטון ביהלום מחברה אמינה, ותיקה ומקצועית, במחירים נוחים? אנו בחברת אפיק ניסור בטון מחכים לכם בצד השני של הטלפון.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם