ניסור עמוד בטון: המחיר הטוב ביותר – בהתחייבות

זקוקים לשירותי ניסור בטון ביהלום מחברה אמינה, ותיקה ומקצועית, במחירים נוחים? אנו בחברת אפיק ניסור בטון מחכים לכם בצד השני של הטלפון.

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניסור עמוד בטון לפרויקט שלכם? אנו בחברת אפיק ניסור בטון מציעים עבודות ניסור במחירים הגונים וברמה הגבוהה ביותר, צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מנצחת.

אנו נשמח להגיע עד לאתר שלכם בשביל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לפרויקט, בחינם וללא כל התחייבות!

ֻכמה יוצא מחיר ניסור עמוד בטון

מחיר ניסור עמוד בטון יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים שנפרט עליהם מיד, אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת לפרויקט שלכם, צרו איתנו קשר!

לקבלת תמונת מצב כללית על מחיר ניסור עמוד בטון, הנה טבלת מחירים:

עובי בטון1 – 5 מטר6 – 10 מטר11 – 15 מטר16 – 20 מטר21 – 25 מטר
10 – 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 – 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 – 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 – 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 – 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

אם אתם מעוניינים לחשב כמה (בערך) יצא מחיר הניסור למטר, הזינו את הנתונים במחשבון הבא:*שימו לב, המחיר אינו כולל מע"מ

מסור יהלום

מה משפיע על מחיר ניסור עמוד בטון?

היקף העבודה

כמות הבטון הדרושה לניסור וגודל העמוד המיועד לניסור משפיעים ישירות על המחיר. ככל שהעמוד גדול ועבה יותר, המחיר יהיה גבוה יותר. עם זאת, במידה ויש לכם פרויקט ניסור עמודי בטון בו יש צורך לנסר עמודים רבים, המחיר לעמוד יהיה נמוך יותר (או במילים פשוטות, כמה שננסר יותר, ככה תשלמו פחות על כל מטר ניסור).

מיקום האתר

המרחק והגישה לאתר העבודה ישפיעו על המחיר הסופי. אזורים שההגעה אליהם מאתגרת יעלו את עלות השירות. 

חשמל תלת פאזי 

חשוב לבדוק אם באתר שלכם יש גישה לחשמל תלת פאזי, במידה ואין, אנו נצטרך להביא גנרטור לאתר בתוספת תשלום. הסיבה שחשמל תלת פאזי הוא חובה לניסור בטון היא שהמסורים המיוחדים והעוצמתיים שאנו משתמשים בהם, יכולים לעבוד אך ורק על חשמל תלת פאזי.

ריסוק הבטון המנוסר 

במקרים מסוימים, אם אין גישה למנוף, יהיה צורך לרסק את הבטון לאחר הניסור בשביל להכין אותו לפינוי. במידה ותצטרכו שירותי ריסוק בטון, נשמח לעשות זאת באמצעות קונגו. לאחר הריסוק, תוכלו לפנות את רסיסי הבטון בדליים. השירות אינו כלול במחיר הניסור (להצעת מחיר מדויקת לפרויקט שלכם - צרו קשר!).

פינוי הבטון

גורם חשוב נוסף שאינו כלול במחיר הוא פינוי הבטון המנוסר, כשנוצרת פסולת בטון רבה, יש צורך בשירותי פינוי פסולת בניין, שירות זה יהיה בתוספת תשלום.

מתי תצטרכו שירותי ניסור עמוד בטון?

 • שינוי במבנה: כשתגיע השעה בה תרצו לבצע שיפוצים, הרחבות או שינויים במבנה קיים, לעיתים יהיו עמודי בטון אותם יהיה צריך לנסר כדי לבצע את התוכנית במלואה.
 • יצירת פתחים חדשים: אם אתם מעוניינים לפתוח מרחב בבית או במשרד, או ליצור דלת או חלון חדש במקום שבו קיים עמוד בטון, הניסור הוא הפתרון האידיאלי לביצוע העבודה.
 • שיפור יעילות המבנה: לעיתים, הסרת עמוד בטון משפרת את יעילות המבנה, למשל במקרה שבו העמוד מפריע לזרימת האוויר או חוסם את התאורה.
המסורים של אפיק ניסור בטון

מה כולל התהליך של ניסור עמוד בטון?

ניסור עמוד בטון זהו תהליך מורכב הדורש מיומנות וניסיון בשימוש בטכניקות מתקדמות, התהליך מתנהל כך:

 1. בחינה מקיפה: התהליך מתחיל בבחינה מדויקת של העמוד והבנייה הסובבת אותו. ככה ניתן להבין את הדרישות והאתגרים הפוטנציאליים של המשימה. כמו כן, יש להשיג אישור מהנדס עבור ניסור רוב עמודי הבטון, אם אתם זקוקים לעזרה בהשגת אישור מהנדס, צרו קשר!
 2. תכנון העבודה: לאחר ההערכה, השלב הבא הוא בחירת הכלי המתאים לעבודה, אנו נבחר באיזה מסור להשתמש על מנת להגיע לתוצאה המדויקת ביותר.
 3. הכנת השטח לניסור: עמוד בטון לרוב יהיה בעל משקל רב ביותר, לכן חשוב להכין את האתר לנפילה רצינית של בטון. ברוב המקרים נעשה זאת על ידי הנחת צמיגים במקום בו הבטון עתיד ליפול. כך הרצפה נשמרת ולא נגרם נזק לשאר החלל.
 4. ביצוע הניסור: במהלך הניסור, אנו מבצעים את העבודה בצורה מדויקת ובטוחה, תוך שמירה על יציבות המבנה. זה כולל חיבור של המסילה לעמוד, חיבור המסור למסילה, חיבור הלהב המתאים למסור, ניסור העמוד באמצעות שלט רחוק, והפלה מחושבת של העמוד, בדיוק איפה שרצינו.
 5. בדיקה אחרי הניסור: לפני סיום העבודה, אנו נעשה בדיקה מקיפה ונוודא שהתוצאה הסופית מוצלחת, שהמבנה יציב ולא נפגע בשום צורה, ושהניסור התבצע בצורה מושלמת.

הכלים המקצועיים של ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום זאת אחת הטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הניסור בארץ ובעולם.
אנחנו בחברת 'אפיק' מקפידים להשקיע בכלים החדשים והמתקדמים בתחום על מנת להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר.
צוות העובדים שלנו עובר הכשרה מקיפה על הכלים הבאים, מה שמבטיח שהעבודה שלנו מדויקת, יעילה, בטוחה ואמינה:

 • מסור דיסק יהלום המורכב על גבי מסילה:
  מסור זה הוא הכלי החשוב ביותר לחיתוכים ישרים ומדויקים בבטון. הדיסק המיוחד בתוך המסור מצופה בשבבי יהלום המאפשרים לו לחתוך גם את הבטון הכי קשה בצורה חלקה ומדויקת. העבודה עם מסור זה מתבצעת לרוב באמצעות שלט רחוק המאפשר תוצאות מדויקות ובקרה מלאה במהלך החיתוך, תוך כדי סיפוק הבטיחות המרבית לעובדים ולמבנה.
 • מקדחות יהלום:
  כאשר המטרה היא ליצור חורים עגולים ולחדור לתוך הבטון ביעילות, מקדחות יהלום יעשו את העבודה המקצועית ביותר. למקדחות ראשים המכילים יהלומים תעשייתיים, מה שמאפשר להן לחדור במהירות ויעילות לבטון גם במקומות בהם הוא עבה מאוד.

בשביל שתבינו עד כמה הכלים האלו עוצמתיים - המחיר של מקדחה ביתית רגילה יהיה לרוב באזור ה- 500-1500 ש"ח, המחיר של מקדחת בטון מקצועית יהיה לרוב באזור ה- 300,000 ש"ח!

למה מסור יהלום הוא הכלי המושלם לביצוע העבודה?

העבודה עם מסור יהלום בעבודות ניסור עמודי בטון היא הבחירה של המומחים בתחום ובעלת יתרונות רבים: 

#1 בטיחות

השליטה במסור היהלום מתבצעת מרחוק, מה שעוזר למנוע סיכונים לכל מי שעובד או נמצא באתר ומשפר את בטיחות העבודה.

#2 שקט (יחסי!) בעבודה

מסור היהלום מאפשר ניסור של עמודי הבטון בצורה שקטה יותר בהשוואה לכלי ניסור אחרים. המסור מונע רעש שעלול להפריע לדיירים ובעלי העסקים בסביבה. כמו כן, הניסור לרוב יהיה מהיר יחסית, כך שבמהירות הרעש ייפסק.

#3 שיטה נקייה (יחסית!)

במהלך הניסור עם מסור היהלום, אנו שופכים מים העוזרים להפחית את הפיזור של אבק הבטון. זהו יתרון משמעותי העוזר לשמור על בריאות הסובבים ולהפחית לכלוך באתר בצורה משמעותית מאוד.

החשיבות של ניסור עמודים מבטון על ידי מקצוענים

בטון הוא בין חומרי הגלם העמידים ביותר שיש ולכן הוא מהווה חומר שנעשה בו שימוש מרובה בעבודות בנייה. מאחר ובטון משמש במקרים רבים להנחת יסודות למבנים, הזזתו ממיקומו וביצוע שינויים בו אינם עניין של מה בכך. ליתר דיוק, ישנם מצבים שבהם קיומם של יסודות מבטון במבנה מקשים מאוד על שיפוצו, השבחתו והרחבתו. לכן כאשר עולה הצורך לבצע ניסור עמוד בטון, יש להסתייע בחברה מקצועית המחזיקה בכלי עבודה יעודיים לניסור עמודים מבטון ובעובדים המוסמכים לכך.

אפיק ניסור וקידוח בטון - ניסור עמוד בטון במחיר מנצח

אצלנו בחברת אפיק ניסור בטון תקבלו תוצאה סופית מדויקת ומרשימה, איכות ללא פשרות, ואת המחיר הטוב בארץ, בהתחייבות!!!

אנו משתמשים בכלים חדישים ומתקדמים לניסור וקידוח והם ברמה הגבוהה ביותר בתחום. בנוסף, שירות הלקוחות שלנו מקצועי, הצוות שלנו מיומן ובעל ניסיון רב בתחום, ואנחנו נותנים את הלב לכל פרויקט ❤️

 אז אם אתם צריכים ניסור עמוד בטון, אל תהססו! צרו איתנו קשר כבר היום! נתאם פגישה במהירות האפשרית ונגיע עד לאתר הפרויקט בשביל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת ומשתלמת, בחינם וללא התחייבות.

ניסור בטון | אפיק®
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
יוסי כהנא
יוסי כהנא
09:52 13 Apr 23
אנשים מקצוענים, משתמשים בציוד הכי חדש ושירות סוף הדרך!
יוסי זרוק
יוסי זרוק
11:48 02 Mar 23
שירות מעולה!מחירים טוביםהיחידים שעמדו במילה שהבטיחו
Michael Kontorovich
Michael Kontorovich
11:26 02 Mar 23
מקצוען. עמידה בזמנים ואיכות בהובלת פרויקטים עד סופם.
js_loader

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009