ניסור קיר בלוקים

עבודה של ניסור קיר בלוקים היא כאמור עבודה שמהווה חלק משיפוץ גדול או מאסיבי.
בשיפוצים קטנים הקבלנים לרוב לא נוהגים לגעת ביסודות, וכאשר מגיעים לבטון, מדובר ממש בשינוי פני החלל. חשוב לעשות את העבודה בזהירות, עם הכנה, עבודת שטח טובה וכמובן אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אשר עובדים לפי כל הנהלים הרלוונטיים, כפי שתוכלו למצוא אצלנו בחברת "אפיק ניסור בטון"
ניסור קיר בטון

תוכן עניינים

מרבית הפרויקטים הקשורים לבנייה בישראל כוללים עבודות בטון שונות ומורכבות.
עבודה עם בטון היא די מאתגרת, ומעבר לעיצוב הבטון באמצעות תערובות מיוחדות, יש גם עבודה עם בטון שהתקשה, שבה מתחיל הקושי האמיתי (תרתי משמע). עבודה עם בטון קשה נעשית עם מקדח יהלום איכותי במיוחד, אשר מסוגל לבצע עבודות כמו ניסור קיר בלוקים או ניסור לדלת בטון. העבודות הללו דורשות ידע וניסיון רב, וכאשר מחפשים אחר החברה הנכונה, יש לקחת הרבה אלמנטים בחשבון.

מהו ניסור קיר בלוקים?

קירות של בלוקים מורכבים בצורה מאוד צפופה, כדי לייצר ריכוז גדול של חומר, שיוכל לשמש כיסודות של מבנים. החומר גם צריך להשיג בידוד מקור ורעשים, ויש אתגר גדול לייצר תערובת צמנטית איכותית שתענה על כל הדרישות. לאחר שהתערובות מתקשות, ניסור קיר בלוקים הוא סיפור די מורכב, שכן יש צורך במקדחים מיוחדים ובכוח אדם שיודע מה הוא עושה. כאשר מחליטים לבצע כל סוג של שינוי בבטון, צריך מקדח נכון, וגם לבחור את סוג העבודה הנכונה.

היתרון של מקדחי יהלום בעבודה עם ניסור קיר בלוקים

הבחירה במקדחי יהלום לעבודות של ניסור קיר בלוקים היא טבעית. יהלום, כידוע, הוא החומר החזק ביותר בטבע, ובעזרת עבודה נכונה של כל העוסקים בדבר, אפשר לבצע נקבים וחורים מסוגים שונים בבטון קשיח. חשוב לציין כי עבודה כמו ניסור קיר בלוקים חייבת להיעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים, וזאת כדי לא לגרום לנזקים סביבתיים או נזקים ישירים לבטון עצמו.

מהם ההבדלים בין ניסור קיר בלוקים לקידוח בבטון?

יש הבדלים רבים בין סוגי עבודות הבטון השונות. ניסורים של בטון הם יותר עדינים ונועדו כדי לייצר חורים ונקבים קטנים. מדובר בעבודה מורכבת מאוד, ובטח כאשר מדובר על פרויקט של ניסור קיר בלוקים או דלת בטון. העבודות חייבות להיעשות בעדינות, מבלי לפגוע בשלמות הבטון. חשוב לזכור שהבטון הוא חומר המשמש כבסיס להרבה מאוד מבנים, וכל פגם בו יכול לגרום לאסון. לכן, העבודה צריכה להתבצע בזהירות מרבית ועם כל כללי הבטיחות הרלוונטיים.

ניסור קיר בלוקים יכול וצריך להתבצע בצורה אסתטית

יש כאמור הבדל בין ניסור קיר בלוקים לבין עבודה שכוללת קידוח בבטון. עבודת הקידוח היא הרבה יותר אינטנסיבית ומטרתה לשבור את הבטון או לייצר בו חורים גדולים ומאסיביים יותר. מקדחי יהלום מסוגים שונים הם אלו שעושים את העבודה ויש לבחון את הנושא לעומק ולייצר הכנה בשטח לפני שמתחילים לעבוד.

ניסור קיר בלוקים – בטיחות לפני הכל!

עבודה של ניסור קיר בלוקים היא כאמור עבודה שמהווה חלק משיפוץ גדול או מאסיבי.
בשיפוצים קטנים הקבלנים לרוב לא נוהגים לגעת ביסודות, וכאשר מגיעים לבטון, מדובר ממש בשינוי פני החלל.

חשוב לעשות את העבודה בזהירות, עם הכנה, עבודת שטח טובה וכמובן אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אשר עובדים לפי כל הנהלים הרלוונטיים, כפי שתוכלו למצוא אצלנו בחברת "אפיק ניסור בטון".

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009