ניסור מדרגות בטון

שירותי ניסור מדרגות בטון במחיר הטוב בישראל.
אנחנו בחברת אפיק ניסור בטון מגיעים עד אליכם לאתר ונותנים לכם הצעת מחיר מדויקת, בחינם וללא התחייבות!
חיתוך בלוקים של בטון

תוכן עניינים

אנו בחברת אפיק מבינים את הצורך שלכם לפתרון מהיר, בטוח ומקצועי – ובדיוק בגלל זה תקבלו מאיתנו את השירות מספר 1 בתחום עבור ניסור מדרגות בטון.
צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מנצחת!!

מחיר ניסור מדרגות בטון

בשביל לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור ניסור מדרגות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתת לנו קצת פרטים על הפרויקט שלכם.
בשביל לקבל תמונת מצב על מחיר ניסור מדרגות בטון, אתם מוזמנים לבדוק את המחירון שלנו:

עובי בטון1 – 5 מטר6 – 10 מטר11 – 15 מטר16 – 20 מטר21 – 25 מטר
10 – 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 – 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 – 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 – 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 – 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

שימו לב, המחירים לא כוללים מע"מ.

מה משפיע על העלויות של ניסור מדרגות בטון?

העלויות של ניסור מדרגות בטון משתנות בהתאם למגבלות ולדרישות הספציפיות של כל פרויקט, הגורמים העיקריים המשפיעים על העלויות הם:

 • גודל המדרגות: השטח הכולל של המדרגות הוא גורם מרכזי בקביעת העלות. ככל שהמדרגות גדולות יותר, העלות עלולה להיות גבוהה יותר. אך גם תשלמו מחיר נמוך יותר למטר ניסור.
 • סוג הבטון: דרגת הקושי של העבודה והכלים הדרושים לה יכולים להשתנות בהתאם לסוג הבטון שממנו עשויות המדרגות. יש הבדל כמובן בין בטון מזוין לבטון רגיל.
 • כלים וציוד: הכלים והציוד הנדרשים לביצוע העבודה, כמו מכונות ניסור מתקדמות או כלי עבודה מיוחדים, שימוש בכלים אלו יכולים להוסיף לעלות.
 • מיקום הפרויקט: המיקום שבו הפרויקט מתבצע יכול להשפיע על העלות, במיוחד אם יש צורך בהובלה מיוחדת או בגישה לאתרים בלתי נגישים.
 • גישה לחשמל תלת פאזי: מסורי הבטון העוצמתיים דורשים חשמל תלת פאזי, אם יש לכם נקודת חשמל כזו באתר, תענוג. במידה ואין, נצטרך להביא איתנו גנרטור בתוספת תשלום.
 • ריסוק הבטון: במידה ותצטרכו ריסוק של הבטון. זה שירות שאנו מציעים בתוספת תשלום. אנו נוכל לרסק את חתיכות הבטון המנוסרות באמצעות קונגו כך שהוא יהיה מוכן עבורכם לפינוי באמצעות דליים.
 • פינוי הבטון: גורם נוסף שחשוב לקחת בחשבון, במידה ויש גישה למנוף (לרוב כשמדובר במדרגות חוץ), המנוף יהיה בתוספת תשלום. במידה ואין גישה, ברוב המקרים יהיה צורך לרסק את הבטון ולבצע פינוי בטון באמצעות בדליים.
ניסור מדרגות בטון במרכז

מתי תצטרכו שירותי ניסור מדרגות בטון?

כאשר אתם שוקלים את הצורך בשירותי ניסור מדרגות בטון, ישנם מספר מקרים בהם תצטרכו להזמין את השירות:

 • ניסור מדרגות בטון לצורך הסרה: במקרה של מדרגות שגרמו לבעיה או שאינן מתאימות לעיצוב החדש, הניסור יכול להיות הפתרון המושלם להסרת המדרגות בצורה מקצועית.
 • התאמת המדרגות לשינויים בעיצוב: במקרה של שיפוץ או שינוי בעיצוב הבית או המרפסת, הניסור מאפשר להתאים את המדרגות לסגנון החדש, בין אם מדובר בשינוי הגודל, הצורה או הגובה.
 • פרויקטים של הריסה: כאשר נכנסים לפרויקט של הריסת מבנים, בין אם זה במסגרת תמ"א 38 או לכל מטרה, במקרים רבים יהיה צורך להסיר מדרגות בטון.
 • ניסור שוליים של מדרגות: לעיתים, השוליים של המדרגה יכולים להיות חדים או לא אחידים. באמצעות ניסור השוליים, ניתן להביא למראה חלק ומקצועי יותר.

איך מנסרים מדרגות בטון?

ניסור מדרגות בטון זה תהליך מקצועי הדורש שימוש בטכניקות וכלים מתקדמים. ככה נראה התהליך:

 1. אישור מהנדס: ברוב המקרים, עבודת ניסור בטון אינה יכולה להתחיל ללא אישור מהנדס. על המהנדס לבדוק כי אכן ניתן לנסר את המדרגות בצורה המבוקשת. בלי לפגוע במבנה או בכבלים ותשתיות.
 2. הכנת המקום: בשלב זה אנו נגיע עם הציוד המתאים ונכין את השטח לעבודה. חשוב מראש להזיז דברים שיכולים להתמלא אבק או שיש סכנה שירטבו. אם ישנם פריטים שאי אפשר להזיז, כדאי מאוד לכסות אותם בניילון בשביל למזער את האבק. כמו כן, אנו נתכונן לנפילה של הבטון שאנו רוצים לנסר. אנו נביא איתנו צמיגים או אביזרים דומים שיוכלו לבלום את הבטון המנוסר על מנת למנוע נזק לרצפה.
 3. חיבור המסילה למדרגות: אחרי שהמקום מוכן לעבודה, אנו נחבר את המסילה הייעודית למדרגות בדיוק איפה שנרצה לנסר.
 4. חיבור המסור וניסור המדרגות: לאחר שהמסילה במקום, נחבר את מסור היהלום למסילה, נתחבר לחשמל התלת פאזי, ונתחיל בניסור המדרגות (בעזרת שלט רחוק). תו"כ הניסור אנו נשתמש במים על מנת למזער אבק ולמנוע חימום יתר של מסור היהלום.
 5. ריסוק הבטון המנוסר: כשנסיים לנסר, המדרגות יינתקו ויפלו בדיוק על הצמיגים שהכנו מראש והחור שרציתם יהיה מוכן. בשלב זה, נתקדם לריסוק הבטון לקראת פינוי (במידה ותרצו, השירות אינו כלול במחיר והוא בתוספת תשלום). אנו נשתמש בקונגואים מיוחדים לריסוק הבטון לחתיכות קטנות, כך שיהיה קל לפנות אותו בדליים.

זהו, האתר שלכם מוכן לשלב הבא של הפרויקט!

ניסור בטון רטוב

הכלים המקצועיים שלנו לניסור מדרגות בטון

הכלים הם המפתח לביצוע הכי מקצועי ואיכותי.
אנחנו באפיק מקפידים להשקיע בכלים המתקדמים ביותר בתחום הניסור, כדי להבטיח שהעבודה שלנו תהיה מדויקת, יעילה ובטוחה עבורכם.
מסורי הדיסק ברשותנו מאפשרים לנו לבצע חיתוכים מדויקים בכל עומק ובכל זווית.

מסור דיסק יהלום

מסור זה מתאים במיוחד לחיתוכים מדויקים וישירים. הוא מגיע עם דיסק חזק המצופה שבבי יהלומים תעשייתים המיועדים לחיתוך בטון. קיימים דיסקים שונים לחיתוך בעומק הרצוי. מסור היהלום לרוב ישב על מסילה שנקבע למדרגות, וכך הוא יוכל לנוע למטה ולמעלה על מנת לנסר את המדרגות בצורה מושלמת. מסור זה מופעל על שלט רחוק.

מקדחות יהלום

מקדחות אלו מתאימות ליצירת חורים במדרגות, בין אם לצורך התקנת מסילות או אלמנטים אחרים. בדיוק כמו מסור הבטון, מקדח בטון גם הוא מצופה שבבי יהלומים על מנת לחדור את הבטון העוצמתי בקלות.

כלי ניסור ידני

כשיש צורך בעבודה הדורשת יותר זהירות נוכל להשתמש במסורי בטון ידניים. במקרים אלו, כלים ידניים אלו מאפשרים שליטה מרבית בתהליך הניסור והם אידיאליים לעבודות דקיקות או לתיקונים מקומיים במדרגה.

עם כל כלי, המטרה היא להגיע לתוצאה הטובה ביותר בצורה המהירה והבטוחה ביותר. כאשר מדובר בניסור מדרגות בטון, חשוב לפנות למקצוענים בתחום שידעו לבחור את הכלי המדויק למשימה.

ניסור בטון עם גיצים

על מה חשוב להקפיד בעבודת ניסור מדרגות בטון?

ישנם מספר גורמים שחשוב מאוד להקפיד עליהם:

 • בטיחות: חשוב לשמור על הבטיחות של העובדים והסביבה לפני הכל. יש להשתמש בציוד ההגנה המתאים ולוודא שהאזור מאובטח בפני הפרעות והסחות דעת בעת הניסור.
 • דיוק: הניסור צריך להתבצע בצורה מדויקת כדי להבטיח שהמדרגות יוסרו באופן מושלם ושהמקום יהיה מוכן לשלב הבא בפרויקט השיפוץ שלכם.
 • כלים מתאימים: השימוש בכלים המתאימים לסוג הבטון ולצורך הניסור הוא חיוני להצלחת העבודה.

הקפדה על הגורמים הללו תוודא שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

למה חשוב לעבוד עם קבלן ניסור בטון מקצועי?

עבודה עם קבלן ניסור בטון מקצועי זאת השקעה באיכות העבודה ובבטיחותה.
קבלן מקצועי מביא איתו ניסיון רב, ידע טכני והבנה מעמיקה של החומרים והטכניקות השונות. אלה הם היתרונות בעבודה עם קבלן מקצועי:

 1. איכות העבודה: קבלן הריסה מקצועי יבטיח שהעבודה תתבצע לפי הסטנדרט הגבוה ביותר, תוך שמירה על המראה והעמידות של הבטון.
 2. בטיחות: עבודה עם בטון יכולה להיות מסוכנת. קבלן מקצועי ידע לזהות סיכונים ולפעול בצורה המבטיחה את בטיחות כל המעורבים והמבנה.
 3. חיסכון בזמן ובעלויות: קבלן עם ניסיון יכול להביא לביצוע העבודה בצורה יעילה ומהירה, דבר שיכול להוביל לחיסכון בעלויות הפרויקט.
 4. ייעוץ והדרכה: קבלן מקצועי יכול להציע ייעוץ בנוגע לטכניקות הניסור הטובות ביותר ולהדריך את הלקוח בכל שלב ושלב.
ניסור-וקידוח-בטון

אפיק ניסור וקידוח בטון – ניסור מדרגות בטוח ומהיר במחיר מנצח

כשאתם בוחרים לעבוד עם אפיק ניסור בטון אתם עושים את הבחירה הנכונה לפרויקט שלכם.
אצלנו תקבלו איכות עבודה גבוהה ביותר, דיוק מרשים ושירות לקוחות מקצועי, צוות מיומן בעל ניסיון רב, כלים מתקדמים לניסור וקידוח והתאמה מושלמת לדרישות שלכם. 


אז אם אתם צריכים ניסור מדרגות בטון, אל תהססו! צרו איתנו קשר כבר היום ונגיע אליכם לאתר הפרויקט בשביל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, משתלמת וללא התחייבות.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009