ניסור סלעים

זקוקים לשירות של ניסור סלעים מקצועי במחיר משתלם במיוחד? צרו קשר עם חברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מחברה מנוסה, מקצועית ואמינה.
ניסור סלעים

תוכן עניינים

העבודה עם חומרים חזקים היא תמיד מעניינת ומאתגרת במיוחד. הנושא של קידוח או ניסור של בטון הוא די נפוץ, ויש גם עבודות הקשורות בברזל, נחושת וחומרים אחרים אותם אנחנו רואים בפרויקטים רבים. לא רבים המקרים בהם יש צורך לבצע ניסור סלעים מקצועי, אך לעיתים הנושא עולה כאשר יש סלעים גדולים בתוך שטח בנייה, או כאשר מבצעים פרויקטים במקומות כמו יערות או חופים.

מהו ניסור סלעים

ניסור סלעים כאמור, הוא די נדיר, אך צריך להבין מתי יש בו צורך ואיך מבצעים אותו. כאשר הסלע מפריע להתנהלות התקינה של הפרויקט, או שיש צורך לשטח או להזיז אותו, צריך כאמור לבצע בו מניפולציות. לרוב, ניסור סלעים נועד כדי לפנות את הסלעים, אך לעיתים הם הופכים לחלק אינטגרלי מהפרויקט ואפשר להשתמש בהם בצורה כזו או אחרת. לדוגמה, כאשר משטחים סלע, אפשר לבנות עליו וכאשר מעצבים אותו, הוא יכול להיכנס לפרויקט כאלמנט של נוי. הכל תלוי בחשיבה נכון, תכנון טוב וביצוע איכותי.

איך מבצעים ניסור סלעים?

כל פרויקט העוסק בניסור או קידוח של חומרים קשים כמו בטון או אבן קשה כמו שיש בסלעים, נעשה באמצעות מקדחי יהלום. מקדחי יהלום איכותיים מהווים את הבסיס לעבודה איכותית של ניסור סלעים שכן הם יכולים לבצע חורים ונקבים בסלעים בצורה מבוקרת, ולא לגרום לנזק גדול מדי, אם אין בו צורך. עבודה של ניסור סלעים או ניסור באופן כללי היא באופן טבעי עבודה עדינה יותר, מאשר פרויקטים של קידוח, שנועדו לגרום לחורים ונקבים גדולים יותר, או אפילו להריסה ייעודית של הבטון או הסלע.

מדוע יש לבצע עבודות ניסור סלעים באופן מקצועי?

אנשים אשר רואים סלעים גדולים מבינים את גודל הפרויקט. סלעים לעיתים נעוצים עמוק באדמה, או נמצאים במקומות מסוכנים, כך שפעולה לא נכונה יכולה לגרום לנזק רב. לכן, חשוב מאוד לבצע עבודה נכונה, עם אנשי מקצוע מנוסים. יש כמה סוגים של מקדחי יהלום, כאשר הקטנים יותר מתאימים לרוב לעבודות ניסור והגדולים עובדים בצורה איכותית יותר בעבודות קידוח. 

על חשיבות הדיוק בניסור סלעים

ניסור סלעים היא כאמור לרוב עבודה עדינה (תלוי בגודל הסלע), ויש צורך לבצע אותה בצורה מדויקת. הסלעים באים לידי ביטוי בהרבה מאוד מקומות, וגם באתרי בנייה חדשים יחסית, מגלים סלעים שנמצאים מתחת לאדמה. חשוב מאוד להבין את המשמעות של ניסור הסלע ולראות מה הנזק הפוטנציאלי לעומת הרווח. התכנון פה הוא חשוב מאוד וקריטי להצלחת פרויקט הנדל"ן כולו.

אמצעי זהירות הכרחיים בעבודות ניסור סלעים

פרויקטים של ניסור סלעים הם מעניינים מאוד כי הם יוצאי דופן בבנייה הישראלית, באופן יחסי. הם שונים מאוד אחד מהשני, בניגוד לפרויקטים שנוגעים לבטון, והם צריכים להיות מתוכננים עד לפרט האחרון. לאחר מכן, יש לבצע אותם עם כל אמצעי הזהירות ולראות כיצד הם משתלבים בצורה טובה בנוף החדש.

זקוקים לשירות של ניסור סלעים מקצועי במחיר משתלם במיוחד?
צרו קשר עם חברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מחברה מנוסה, מקצועית ואמינה.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009