ניסור דלת בטון

אם אתם זקוקים לביצוע ניסור דלת בטון, אין מקום לפשרות. עבודה לא נכונה תגרור אחריה עלויות גבוהות ומיותרות, תצריך אתכם לבצע פינוי הרבה יותר מאסיבי של פסולת, ולהזדקק לתיקונים רבים של הקיר.

ניסור דלת בטון בעבר, על מנת לפרוץ פתח בקיר בטון, במטרה להתקין בו דלת חדשה, היה צורך בכלים כבדים ומאסיביים, שתמיד השאירו לאחר העבודה בלגן רציני באזור השבירה, חור לא פרופורציונאלי, וסיכון של פגיעה ברכוש נוסף בקיר, כגון צנרת, חשמל וכדומה.
ניסור דלת בטון על ידי כלים מתקדמים, הופך את כל הסיפור לפעולה הרבה יותר פשוטה, כאשר היא מבוצעת על ידי אנשי המקצוע המתאימים והמוכשרים לכך, וחוסכת את הצורך בתיקוני קיר לאחר השבירה, דבר מפחית באופן משמעותי את עלויות העבודה.
השימוש בדיסק יהלום למטרת ניסור דלת בטון, משאיר עבודה נקייה, נעשה באופן ממוקד לאזור הפתח בלבד, ולא פוגע בתשתיות אחרות בקיר הבטון. הכלים המקדמים בטוחים ביותר, ומאפשרים לסיים את העבודה באופן יעיל וזריז.
המכשור לצורך ניסור דלת בטון נעשה על ידי דיסק רב עוצמה שעשוי מחומרים חזקים ועמידים, ויותר מהכל, הוא מצופה באבקת יהלומים, שכידוע יהלום הוא  החומר החזק ביותר בטבע, וכך מתאפשר לבעל המקצוע לבצע עבודה קלה ומקצועית, ומעל הכל, בטוחה ומדויקת.
היכולת של מכשור זה משנה את כללי המשחק, כך שניתן להשיג תוצאות מדויקות, ולפעור חור בקיר הבטון בדיוק בגודל הרצוי, כשלב לפני התקנת הקורות שישמשו מסגרת לדלת שאותה אנחנו מעוניינים להתקין.