קידוח בטון

מתעניינים בשירותי קידוח בטון? פנו עוד היום ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר מעולה מחברת קידוח בטון ביהלום עם וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי ברמה אחרת.
קידוח בטון

קודם כל, מה המחירים של קידוחי יהלום בבטון?

הנה המחירון הכללי שלנו, לקבלת הצעה מהירה ומדוייקת צרו קשר עכשיו.

קידוחים אופקייםהחל מ – 280₪
קידוח חור לקמיןהחל מ – 275₪
קידוח תקרת בטוןהחל מ – 200₪
קידוח קיר בטוןהחל מ – 130₪
קידוח קורת בטוןהחל מ-350₪
קידוח פתח אוורורהחל מ – 350₪
קידוח חור למכונת כביסההחל מ – 300₪
קידוח בטון למזגןהחל מ 300₪
קידוח 4 צולהחל מ – 130₪
קידוח 6 צולהחל מ- 160₪
קידוח 8 צולהחל מ- 250₪
קידוח 10 צולהחל מ- 350₪

מהו קידוח בטון?

בטון מוקשה הוא כאמור חומר חזק מאוד, וכאשר מבצעים קידוח בטון יש לעשות זאת עם מקדחי יהלום איכותיים. יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, וזה טבעי שהוא יהיה זה אשר יבצע את אותם נקבים וחורים בבטון הקשיח. עבודות קידוח בטון הם כאמור העבודות האינטנסיביות ביותר בבטון, כאשר עבודות של ניסור בטון או חציבה בבטון הן עדינות יותר, ונועדו לייצור של נקבים וחורים קטנים יותר, דוגמת תעלות ונישות בתוך הבטון עצמו.

איך מבצעים קידוח בטון מקצועי?

מקדחי היהלום הם מקדחים רבי עוצמה, שבאים בכמה גדלים. הם מגוונים וצריכים להיות מופעלים בצורה הנכונה, כדי לעשות זאת בבטחה. החשיבות של בחירת הצוות הנכון היא גדולה מאוד. רק אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים יודעים להתמודד עם מקדח עוצמתי כמו מקדח יהלום, והם צריכים לעשות זאת לפי הפרוטוקול ועם המקדח המתאים. מקדח המתאים לניסור בטון, אינו מתאים לעבודות קידוח בטון ויש לקחת זאת בחשבון עוד בשלב תכנון העבודה.

בקידוח בטון חשוב להתחשב בסוג הבטון

הבטון כיום הוא אינו הבטון של פעם. יש כאמור המון סוגים של תערובות צמנטיות שונות, כך שהבטון גמיש יותר, אך גם חזק יותר. יש לו תכונות שלא היו לו בעבר, מה שהופך את העבודה של קידוח בטון להרבה יותר מורכבת. היכולת לעבוד עם בטון בצורה גמישה היא חשובה מאוד ומאפשרת לקבלן להיות מדויק יותר ואפילו לייצר בטון דינמי איתו כל יותר לעבוד. סוג הבטון הוא קריטי לעבודה, ויש לשים על כך את הדגש.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת קידוח בטון?

הנושא של קידוח בטון הוא נפוץ מאוד כיום ויש לא מעט חברות שמתעסקות בנושא באתרי בנייה ושיפוצים בכל רחבי הארץ. כדי להשיג את המטרה, שהיא עבודה נקייה, מהירה ובטוחה, יש לדעת לבחור את החברה הטובה ביותר, זו עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, שעובדים בדגש על בטיחות ומענה כללי. מרבית החברות ידאגו גם לפינוי הפסולת לאתרים ייעודיים, ויתחייבו על מינימום נזק היקפי, שזה חשוב מאוד שעובדים בתוך שכונות מגורים, על מנת לא לגרום לנזק ברכוש או בגוף עבור אנשים שעוברים באזור.

קידוח בטון באתרי בנייה

לכל אתר בנייה יש את המרכיבים שלו. לכל קיר בטון יש צרכים שונים ומשתנים, אך יש דבר שתמיד נשאר דומה – הצורך בעבודות קידוח בטון בכלים איכותיים. כדי לבנות ולשפץ מבני בטון בצורה מדויקת ונכונה, יש צורך לעצב את הבטון בצורה שתיטיב עם המבנה, ויתרה מכך, לעשות זאת על פי כל התקנים והחוקים. כדי להגיע למצב בו מתמרנים את הבטון ויוצרים את הנקבים בגודל הרצוי, ובמידות הרצויות, קידוח בטון הוא האופציה היחידה.

יש הרבה חברות קידוח בטון – אבל לא כולן מבצעות עבודה נקייה ומסודרת

קידוח בטון נבדל מפעולות אחרות שנעשות עם בטון, כמו ניסור בטון. הניסור היא פעולה עדינה יותר שנועדה לייצר תעלות, חורים קטנים ונישות בבטון, בעוד קידוח בטון מגיע כדי לייצר חורים גדולים במיוחד, מעברים ועוד. ההבדל בעבודה הוא עצום ולכן יש להשתמש במקדח הנכון ובכוח האדם הנכון, כדי לייצר עבודה נקייה ומסודרת, שתשיג את המטרה שלה. תשומת הלב בעבודות של קידוח בטון צריכות להיעשות במאקרו, כדי לנטרל השפעות של נזק סביבתי, ולהכין את הקרקע לעבודות הבנייה שיבואו אחרי עבודות ההרס, בצורה הטובה ביותר.

לעוד סרטונים בקרו בערוץ היוטיוב שלנו

קידוח בטון חייב להתבצע בידיים מקצועיות בלבד

עבודות קידוח בטון הן קריטיות מאוד כיום להצלחה של פרויקטים, והן הרבה יותר מתקדמות מבעבר. אם בעבר האופציות היו מאוד מוגבלות, אזי שהיום יש הרבה יותר סוגי בטון, הרבה יותר מקדחי יהלום וכן הרבה יותר שיטות עבודה שונות. המטרה הסופית היא לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, ושהם אלו שיעשו עבודה מסודרת, נקייה ומהירה בדרך ליצירת הבטון הרצוי בסיום התהליך.

מתעניינים בשירותי קידוח בטון? פנו עוד היום ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר מעולה מחברת קידוח בטון ביהלום עם וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי ברמה אחרת.

קידוח בבטון אולי נראה כמו משימה קלה בהתחלה, אבל זה באמת מאוד מפורט. רק על ידי קידוח נכון אתה יכול להשתמש במכונה כדי לבצע שינויים שיתקנו את המבנה. ניתן גם לשנות את פתח הקירות למגוון מטרות; דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לפתוח פתח בקיר שלך כדי לאפשר יותר אור לתוך הקיר

צוות אפיק ניסור בטון מוכן להתקין פתח אוורור חדש לגמרי עבור AC שלך, להוסיף קווי חשמל ואינטרנט לבית שלך, לקדוח קמינים ועוד. אנו יכולים לעשות את כל זה מבלי לעשות חור בכיס, רק בקיר. תתקשר היום!

אנו מציעים 100% שיטות בטוחות העונות על כל הדרישות. אנו משתמשים בכלים מתקדמים שהם ההמתקדמים ביותר בישראל.

כאשר אתם רוכשים מזגן מרכזי, תגלו שניתן להתקין אותו על ידי התקנת צינורות בתוך הקירות. זה נעשה בדרך כלל על ידי גילפים בעבר, אבל היום הם פשוט קודחים חורים כדי להתאים את המזגנים לקירות. אותם עקרונות נכונים למייבשי כביסה, קמינים, מערכות אינסטלציה ועוד

כן, זה נשמע פשוט במבט ראשון. אך על מנת לבצע את העבודה היטב תצטרכו לדעת הכל על קידוח בבטון. אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך לדעת בעמוד הזה

אנו מציעים מבצעים מעולים בכל הנוגע לקידוח בטון!

תוכל לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו ולקבל הצעת מחיר מהירה בטלפון:

077-2313009

לחברה שלנו יש את המומחיות לספק את כל צרכי הקידוח שלך – אנו עובדים בכל הגדלים של הקידוחים 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 10 צול או יותר.

✔️ אנחנו יכולים לקדוח חורים למזגנים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, קמינים בביתכם בפריסה ארצית

✔️ לקדוח חורים בבטון של ממד, ליצור פתחים לפתחי אוורור ומרזבים בשיטות מתקדמות

קידוח הבטון המקצועי שלנו מושלם למגוון פרויקטים. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שעם שנות ניסיון וצוות מיומן, זה ייעשה כמו שצריך.

קידוח וניסור בטון יכול לשמש עבור מגוון רחב של שיפוצים ברמת הבית וכן עבור החברה ומתקנים. אבל לפני שנרחיב על האפשרויות שעולם קידוחי הבטון פותח בפניכם, נסביר קודם איך זה עובד או – איך לקדוח בבטון

על מנת לקדוח חור בקיר או רצפה העשויים מלט, יש צורך במקדחה מיוחדת. ודא שיש לך את המקדח בגודל המתאים שיכול לשמש לעומקי קידוח וקטרים שונים.

עבודת קידוח עשויה להיות מסוכנת – לפני שמתחילים, עליך תמיד לבדוק את האזור שבו אתה קודחת כדי לוודא שאין מתחתיו צינורות חשמל או מים. כדאי גם לבחור קיר עם שטח פתוח מאחוריו לעבוד עליו.

אם אתה הולך לקדוח – וודא שאתה מקבל את המקדחה הנכונה. לא כל המקדחים מתאימים לסוגים שונים של משטחים, אז הקפידו לחקור מה הכי טוב לפני ביצוע רכישה. כדאי גם לציין שלא כל הקידוח נוצר שווה, וחלקם דורשים יותר מאמץ מאחרים בגלל חומרי בניין או גורמים אחרים

בחירת מקדחה היא שיקול חשוב. האתר גם צריך להיות נקי מתשתיות ויש לבחור את המקדחה הנכונה. לפני הקידוח יש לקבוע האם יידרש תיקון המשתנה לפי קושי העבודה.

קידוח בטון הוא שיטה נקייה, יעילה ומהירה להתקנת תשתיות כמו צנרת אינסטלציה וחיווט חשמל בבטון קיים.

השיטה משמשת לעתים קרובות למטרות שיפוץ הבית, ומאפשרת פתיחת תעלות AC/צינורות/ארובות, ניקוז, או אפילו לצרכים דקורטיביים ויצירתיים. מסיבה זו התהליך מייצר תוצאות באיכות גבוהה עם דיוק בהתאם לדרישות המחמירות של הלקוח.

קידוח בטון משמש לעתים קרובות בבית לבניית ניקוז או אוורור לבתים, למשל, אך הוא נחוץ גם בהקשרים תעשייתיים רבים. חברות בנייה עשויות להשתמש בסוג זה של קידוחים כדי להתקין את מערכות האוורור בתוך הבית, כמו גם קווי חשמל ותשתיות אחרות.

בין אם אתם צריכים אדם פרטי לעבודה בבית או ברמה התעשייתית, חשוב למצוא מישהו שמתמחה בקידוחי בטון ויש לו המלצות. פעולה זו תבטיח עבודה איכותית שתשמח אתכם ותספק לכם שקט נפשי.

כדי להבטיח מקצועיות, חשוב להשתמש בכלים ייעודיים ולערוך בדיקות מקדימות לפני תחילת כל עבודת בנייה. שלבים אלו יסייעו לשמור על המבנה בצורה הטובה ביותר

>> פרויקט קידוחים בתל אביב

קידוח בטון בעזרת הציוד המתקדם ביותר בשוק

קידוח בטון יהלום הוא שיטה נפוצה המשמשת במקרים בהם העבודה שאפתנית יותר מהסטנדרט. למשל, קידוח קירות ממ"ד (מרחב מוגן למגורים), בטון מזוין או עבודות הדורשות יותר ממטר וחצי של עומק.

טכניקה זו דומה לטכניקת הקידוח שהוזכרה קודם לכן, אלא שהם משתמשים בשבב יהלום לא מלוטש. היתרון של טכניקה זו הוא שהם משתמשים במקדחה יהלום.

העמידות של יהלומים פירושה דרוש מאמץ נוסף להשלמת הבנייה. מכיוון שכך מאפשרים יהלומים, זה מאפשר דיוק וגימור גבוהים.

אכן, קידוח יהלומים לשמן דומה מאוד לאופן שבו קודחים בטון. אותה בדיקה של השטח צריכה להיעשות לפני הקידוח, יש צורך בקירור מים בזמן הקידוח, והיא צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד.

כמה עולה לקדוח בטון?

האם אתה מחפש לברר כמה עולה קידוח בטון או אם ניתן לעשות זאת בתקציב?

המחירים עבור שירות זה אינם קבועים, וגם לא ניתן לקשר אותם באופן אוניברסלי לנתון בודד. זה מחושב על ידי הערכת משתנים שונים כמו אורך הפרויקט, סוג העבודה שצריך לבצע ואיזה מכונות יהיה צורך – כל הגורמים הללו המשפיעים על מחירי קידוח בטון.

המחיר משתנה מאוד בהתאם לחברה ולסוג העבודה שהם צריכים לעשות. לדוגמה, עלות הקידוח תשתנה בהתאם לאורך ולרוחב, לעומק ולזמן הקידוח.

חשוב לקבל הצעת מחיר מדויקת לקידוחי בטון בעבודה מול קבלני בטון. חברות מנוסות חיוניות בהמצאת הצעות המחיר המקצועיות והמפורטות להן אתם זקוקים.

מקצועיות היא בעלת חשיבות עליונה בעבודה מסוג זה, בשל המורכבות המכריעה לא פחות. יש צורך להשתמש בכלים מיוחדים וייעודיים הדורשים ידע והתמחות מסויימים.

בקשת החברה הלא נכונה לבצע פרויקט זה עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים. לכן, כאשר מחפשים חברה חשוב מאוד לחפש חברה העומדת בקריטריונים מקצועיים בנוסף למחיר, או שתוכלו לבחור בנו 😉

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם