קידוח בטון

מתעניינים בשירותי קידוח בטון? פנו עוד היום ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר מעולה מחברת קידוח בטון ביהלום עם וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי ברמה אחרת.
קידוח בטון

העבודה עם בטון בתוך אתרי בנייה היא שכיחה מאוד. הבטון הוא הבסיס של הרבה מאוד מבנים, והוא זה שלרוב מספק את היסודות ואת התשתית היצוקה התומכת ביציבותו של המבנה. העבודה עם בטון היא מגוונת כיום מאוד, שכן יש המון תערובות צמנטיות שונות, והרבה מאוד דרכים לקדוח ולחצוב בבטון. עבודות של קידוח בטון הן שכיחות מאוד, ונערכות כאשר יש צורך ליצור נקבים וחורים גדולים מאוד בבטון, מבלי להרוס אותו בצורה טוטאלית, או לפגום באיכות שלו. במדריך זה נסביר מהו קידוח בטון, ומהן הדרכים לביצוע קידוח בטון מקצועי.

קודם כל, מה המחירים של קידוחי יהלום בבטון?

יש מינימום קידוחים בהזמנה – הנה המחירון הכללי שלנו, לקבלת הצעה מהירה ומדוייקת צרו קשר עכשיו.

קידוחים אופקייםהחל מ – 280₪
קידוח חור לקמיןהחל מ – 275₪
קידוח תקרת בטוןהחל מ – 200₪
קידוח קיר בטוןהחל מ – 130₪
קידוח קורת בטוןהחל מ-350₪
קידוח פתח אוורורהחל מ – 350₪
קידוח חור למכונת כביסההחל מ – 300₪
קידוח בטון למזגןהחל מ 300₪
קידוח 4 צולהחל מ – 130₪
קידוח 6 צולהחל מ- 160₪
קידוח 8 צולהחל מ- 250₪
קידוח 10 צולהחל מ- 350₪

מהו קידוח בטון?

בטון מוקשה הוא כאמור חומר חזק מאוד, וכאשר מבצעים קידוח בטון יש לעשות זאת עם מקדחי יהלום איכותיים. יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, וזה טבעי שהוא יהיה זה אשר יבצע את אותם נקבים וחורים בבטון הקשיח. עבודות קידוח בטון הם כאמור העבודות האינטנסיביות ביותר בבטון, כאשר עבודות של ניסור בטון או חציבה בבטון הן עדינות יותר, ונועדו לייצור של נקבים וחורים קטנים יותר, דוגמת תעלות ונישות בתוך הבטון עצמו.

איך מבצעים קידוח בטון מקצועי?

מקדחי היהלום הם מקדחים רבי עוצמה, שבאים בכמה גדלים. הם מגוונים וצריכים להיות מופעלים בצורה הנכונה, כדי לעשות זאת בבטחה. החשיבות של בחירת הצוות הנכון היא גדולה מאוד. רק אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים יודעים להתמודד עם מקדח עוצמתי כמו מקדח יהלום, והם צריכים לעשות זאת לפי הפרוטוקול ועם המקדח המתאים. מקדח המתאים לניסור בטון, אינו מתאים לעבודות קידוח בטון ויש לקחת זאת בחשבון עוד בשלב תכנון העבודה.

בקידוח בטון חשוב להתחשב בסוג הבטון

הבטון כיום הוא אינו הבטון של פעם. יש כאמור המון סוגים של תערובות צמנטיות שונות, כך שהבטון גמיש יותר, אך גם חזק יותר. יש לו תכונות שלא היו לו בעבר, מה שהופך את העבודה של קידוח בטון להרבה יותר מורכבת. היכולת לעבוד עם בטון בצורה גמישה היא חשובה מאוד ומאפשרת לקבלן להיות מדויק יותר ואפילו לייצר בטון דינמי איתו כל יותר לעבוד. סוג הבטון הוא קריטי לעבודה, ויש לשים על כך את הדגש.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת קידוח בטון?

הנושא של קידוח בטון הוא נפוץ מאוד כיום ויש לא מעט חברות שמתעסקות בנושא באתרי בנייה ושיפוצים בכל רחבי הארץ. כדי להשיג את המטרה, שהיא עבודה נקייה, מהירה ובטוחה, יש לדעת לבחור את החברה הטובה ביותר, זו עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, שעובדים בדגש על בטיחות ומענה כללי. מרבית החברות ידאגו גם לפינוי הפסולת לאתרים ייעודיים, ויתחייבו על מינימום נזק היקפי, שזה חשוב מאוד שעובדים בתוך שכונות מגורים, על מנת לא לגרום לנזק ברכוש או בגוף עבור אנשים שעוברים באזור.

קידוח בטון באתרי בנייה

לכל אתר בנייה יש את המרכיבים שלו. לכל קיר בטון יש צרכים שונים ומשתנים, אך יש דבר שתמיד נשאר דומה – הצורך בעבודות קידוח בטון בכלים איכותיים. כדי לבנות ולשפץ מבני בטון בצורה מדויקת ונכונה, יש צורך לעצב את הבטון בצורה שתיטיב עם המבנה, ויתרה מכך, לעשות זאת על פי כל התקנים והחוקים. כדי להגיע למצב בו מתמרנים את הבטון ויוצרים את הנקבים בגודל הרצוי, ובמידות הרצויות, קידוח בטון הוא האופציה היחידה.

יש הרבה חברות קידוח בטון – אבל לא כולן מבצעות עבודה נקייה ומסודרת

קידוח בטון נבדל מפעולות אחרות שנעשות עם בטון, כמו ניסור בטון. הניסור היא פעולה עדינה יותר שנועדה לייצר תעלות, חורים קטנים ונישות בבטון, בעוד קידוח בטון מגיע כדי לייצר חורים גדולים במיוחד, מעברים ועוד. ההבדל בעבודה הוא עצום ולכן יש להשתמש במקדח הנכון ובכוח האדם הנכון, כדי לייצר עבודה נקייה ומסודרת, שתשיג את המטרה שלה. תשומת הלב בעבודות של קידוח בטון צריכות להיעשות במאקרו, כדי לנטרל השפעות של נזק סביבתי, ולהכין את הקרקע לעבודות הבנייה שיבואו אחרי עבודות ההרס, בצורה הטובה ביותר.

קידוח בטון חייב להתבצע בידיים מקצועיות בלבד

עבודות קידוח בטון הן קריטיות מאוד כיום להצלחה של פרויקטים, והן הרבה יותר מתקדמות מבעבר. אם בעבר האופציות היו מאוד מוגבלות, אזי שהיום יש הרבה יותר סוגי בטון, הרבה יותר מקדחי יהלום וכן הרבה יותר שיטות עבודה שונות. המטרה הסופית היא לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, ושהם אלו שיעשו עבודה מסודרת, נקייה ומהירה בדרך ליצירת הבטון הרצוי בסיום התהליך.

מתעניינים בשירותי קידוח בטון? פנו עוד היום ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר מעולה מחברת קידוח בטון ביהלום עם וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי ברמה אחרת.

טופס יצירת קשר