קידוח בטון למזגן

מעוניינים בחברה שתבצע עבורכם קידוח בטון למזגן? פנו ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו שירות במחיר ללא תחרות!
קידוח כוס יהלום למזגן

מעטים הם הבתים בישראל שאין בהם מזגנים. ישראל היא מדינה חמה במיוחד, ולחה מאוד בקיץ, והמזגנים עובדים ללא הפסקה ברוב המוחלט של משקי הבית בישראל. בכל שנה, בקיץ, נשברים שיאים של שימוש בחשמל, ורוב המסה מגיעה ממשתמשי המזגנים. בכל בית חדש נהוג להתקין כיום מזגן, וגם בבתים הישנים בהם אין מזגנים מובנים, נהוג להתקין כאלו בחדרי השינה, העבודה והסלון. כדי למקם את המזגן במקום הנכון, יש לבצע עבודה של קידוח בטון למזגן בכלים יעודיים, וזאת על מנת שהמזגן יוכל לעבוד כשורה, ולא יפגום בנראות של הבית.

מתי נדרש קידוח בטון למזגן?

יש כיום הרבה מאוד סוגים של מזגנים, החל ממזגנים עיליים וקטנים ועד למזגנים מיני מרכזיים שמשמשים למיזוג של כמה חדרים במבנה. כאשר מזגן מותקן בחדר עם קירות בלוקים, ניתן להתקין אותו בדרך כלל באמצעות מקדחה סטנדרטית. אולם עבור חדרים עם קירות ותקרת בטון, כמו במקרה של התקנת מזגן בממ"ד, נדרש ציוד מתקדם כמו מקדח יהלום עם להב מסוג כוס יהלום.

מה זה קידוח בטון למזגן עם מקדח כוס יהלום?

קידוח בטון למזגן בשיטת מקדח כוס יהלום, מתבצע בעזרת מקדח עוצמתי שלהב הקידוח שלו הוא בצורת כוס משוננת בציפוי אבקת יהלומים, אשר יכולה להגיע למהירות סיבובית גבוהה במיוחד. תכונות אלו מאפשרות למקדח יהלום מסוג זה, לקדוח דרך משטחי בטון קשיחים במיוחד בקלות יתרה כאשר דרושה עבודת קידוח בטון למזגן.

מדוע מבצעים קידוח בטון למזגן במקדח יהלום?

קידוח בבטון, לכל מטרה, ולבטח כאשר מתכננים לבצע קידוח בטון למזגן, נעשה באמצעות מקדחי יהלום מתקדמים. היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, והוא זה שיכול לקדוח בבטון בצורה היעילה ביותר, מבלי לייצר הרס סביבתי נרחב. לשם כך, יש לעבוד עם החברות הטובות ביותר בשוק.

איך מבצעים קידוח בטון למזגן בצורה נקיה?

ביצוע עבודה נקייה של קידוח בטון למזגן אינו עניין של מה בכך. כדי למנוע שחרור של אבק בטון בכמויות גדולות, יש להזרים מים קרים במהלך עבודות הקידוח בבטון ולדאוג לפינוי הפסולת בסיום העבודה. מקדחי יהלום יעודיים לקידוח בטון למזגן כוללים מנגנון הזרמת מים מסוג זה, שמאפשר להשלים את המלאכה מבלי לזהם את החלל בו היא מבוצעת ובלי שלהב המקדח יתחמם יתר על המידה.

היתרונות בקידוח בטון למזגן בעזרת מקדח כוס יהלום

קידוח בטון למזגן מתבצע כיום בטכניקה ייחודית שנקראת "קידוח כוס יהלום". שיטה זו מאפשרת לבצע קידוח בכל סוגי הבטון, כולל במשטחים של בטון מזוין כמו תקרת בטון מחוזק או קיר בטון שרוצים להתקין בהם מזגן. בניגוד למקדחות ביתיות שמתאימות בעיקר לקידוח חור למזגן בקירות בלוקים, כאשר משתמשים במסור עם להב כוס יהלום, ניתן להתאים את הלהב באופן מיטבי לסוג משטח הבטון, מיקומו, עוביו וקוטר החור שעלינו לקדוח עבור המזגן ותשתיות נוספות שאנו מעוניינים להעביר דרך קיר הבטון.

מעוניינים בחברה שתבצע עבורכם קידוח בטון למזגן? פנו ל- "אפיק ניסור בטון" ותקבלו שירות במחיר ללא תחרות!

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם