קידוח תקרת בטון

מעוניינים בשירותי קידוח תקרת בטון? אנו ב- "אפיק ניסור בטון" נשמח לספק לכם שירות במחיר ללא תחרות. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מיידית!
קידוח בטון

חדר בנוי מארבעה קירות, רצפה וכמובן תקרה. התקרה אמורה לייצר שכבת בידוד בין החדר לבין הקומה העליונה או הגג, וגם לייצר יציבות מבנית מקסימלית, שכן בחלק מהמקרים, היא גם הרצפה של הקומה מעלינו. יש הרבה מקרים בהם צריך לשנות את התקרה, אשר עשויה מבטון, להתקין בה גופי תאורה, להעביר דרכה תשתיות וחיווטים, או לקבע בה אביזרי תליה ומידוף לצרכים דקורטיביים או פונקציונליים. קידוח תקרת בטון הוא פרויקט מורכב אותו צריך לעשות על הצד הטוב ביותר. יש כיום הרבה מאוד סוגים של בטון, ולא מעט אופציות קידוח, וכדאי מאוד להכיר את האפשרויות.

קידוח תקרת בטון לצרכים פונקציונליים

במקרים שונים, קידוח תקרת בטון נדרש לשם התקנה של גופי תאורה, העברת תשתיות כגון חוטי חשמל או קיבוע של התקני תלייה כגון ווים יעודיים שאליהם מחברים ציוד ספורט וכיוצא באלו. כאשר מדובר על תקרת בטון במבני בטון או חדרי ממ"ד, למשל, פעולת הקידוח מחייב שימוש בציוד עוצמתי יותר ממקדחה ביתית רגילה, לאור עמידותן הרבה של תקרות בטון.

קידוח תקרת בטון – גם לצרכים עיצוביים

כל מה שקשור לנראות של תקרת המבנה, עשוי להיראות לאנשים רבים זניח יחסית. אולם בשנים האחרונות, גם התקרה משחקת תפקיד מרכזי בעיצוב פנים. לשם כך, אנשים רבים מבצעים התקנה של חיפויי תקרה וגופי תאורה מיוחדים. לכן קידוח תקרת בטון הוא חלק מפרויקטי בנייה ושיפוצים רבים בימינו.

קידוח תקרת בטון באמצעות מקדחי יהלום

פרויקטים של קידוח תקרת בטון נעשים בעזרת מקדחי יהלום רבי עוצמה ובעלי רמת דיוק גבוהה. מקדחי היהלום הם כלי עבודה חזקים ועוצמתיים במיוחד, שצריך לדעת איך לעבוד איתם. יש הרבה סוגים של מקדחים כיום, אשר מתאימים לעבודות קידוח שונות בתקרות בטון בעובי משתנה ורמת קשיחות שונה. 

למה חשוב לשים לב בעבודות קידוח תקרת בטון?

עולם הקבלנות התפתח מאוד בשנים האחרונות, ויש לא מעט סוגים של תערובות צמנטיות שיוצרות סוגים שונים של בטון. הבטון כיום הוא מעט יותר גמיש, ולכן גם קל יותר לקדוח בו ולבצע פרויקטים של קידוח תקרת בטון בצורה מקצועית. עם זאת, האפשרויות לייצר נזק סביבתי ואפילו נזקי גוף הן עדיין רבות, ולכן יש לעבוד תחת כל התקנות והחוקים הרלוונטיים כדי לייצר עבודה בטוחה ונכונה. הבטיחות צריכה להיות בראש מעייניהם של כל העוסקים במלאכה של קידוח תקרת בטון.

המורכבות של פרויקטים של קידוח תקרת בטון

פרויקטים של קידוח תקרת בטון הם מורכבים מאוד בגלל מגוון רחב של אלמנטים, כולל הצורך בעבודה בגובה, והרצון שלא לייצר נזק בלתי הפיך למבנה, הן ברמה הטכנית והן בפן העיצובי.
אי לכך, חשוב מאוד להקפיד ולעבוד עם אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים, שיודעים להשתמש במכשור הנכון כדי להגיע לתוצאה סופית משביעת רצון.

מעוניינים בשירותי קידוח תקרת בטון? אנו ב- "אפיק ניסור בטון" נשמח לספק לכם שירות במחיר ללא תחרות. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מיידית!

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם