קידוח חור למכונת כביסה

מעוניינים בחברה שתבצע עבורכם קידוח חור למכונת כביסה או מייבש כביסה? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו שירות מעולה במחיר מפתיע!
קידוח בטון

מכונות כביסה הן חלק בלתי נפרד מרוב משקי הבית בישראל. אנשים כמעט ולא מכבסים יותר את הכביסה ביד, והנוחות שמציעות המכונות המודרניות כבר מזמן הפכה לחלק בלתי נפרד מחייהן של משפחות רבות. הסיכוי להרוס בגדים הולך ויורד ומנגד, אפשר לנקות בגדים ביעילות רבה יותר.
על מנת שמכונות הכביסה יעשו את עבודתן על הצד הטוב ביותר, הן צריכות להיות ממוקמות במקום הנכון בבית. בין אם מדובר במרפסת השירות או במקלחת, חשוב לייצר חור שיאפשר לאדים והחום הנפלטים ממכונת הכביסה או מהמייבש, באמצעות עבודה קידוח חור למכונת כביסה.

לאיזו מטרה דרוש קידוח חור למכונת כביסה?

קידוח חור למכונת כביסה או מייבש כביסה נועד לאפשר לאדים ולחום שנפלטים מהמכונה או המייבש לצאת החוצה, כדי למנוע התחממות יתר של המכשיר שעלולה להוביל לדליקה בבית.

מה גודל החור שקודחים בקידוח חור למכונת כביסה 

לפי התקנים בישראל, כאשר מבצעים קידוח חור למכונת כביסה בקיר, הרדיוס המינימלי לקידוח הוא 4 צול. פירוש הדבר הינו שלא תוכלו להסתפק בקדיחת חור קטן בקיר שלכם בעזרת מקדחה סטנדרטית. 

באילו כלים מבצעים קידוח חור למכונת כביסה או מייבש כביסה?

מאחר וקידוח חור למכונת כביסה או מייבש כביסה צריך להתבצע לפי תקן הבטיחות שמחייב רדיוס מינימלי כאמור לעיל, וקירות החדרים שבהם ממוקמת מכונת כביסה או מייבש עשויים במקרים רבים מבטון, שהוא חומר עמיד וקשיח, יש צורך במקדח עוצמתי במיוחד לביצוע המלאכה. חברות המתמחות בשירות קידוח חור למכונת כביסה מגיעות אליכם הביתה מצוידות במקדח יהלום שהוא כלי עבודה עמיד וחזק מאין כמוהו, שיכול לבצע את המלאכה בקלות רבה ומבלי לפגוע בעמידות הקיר.

למה משתמשים דווקא במקדח יהלום לקידוח חור למכונת כביסה?

הנישות של מכונות הכביסה הן לרוב בחדרי השירות, אשר מוקפים כמובן בבטון. הבטון הוא חומר קשה שכאשר קודחים בו, יש לעשות זאת בזהירות ובצורה נכונה. קידוח בטון נעשה אך ורק עם מקדחי יהלום איכותיים, שיודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. יהלום הוא אינו חומר שנועד אך ורק לקישוט על תכשיטים, אלא מדובר בחומר עוצמתי במיוחד שיכול לקדוח בבטון בצורה ייעודית. מקדח יהלום שמופעל בידי אנשי מקצוע מיומנים, מבטיח כי העבודה תתבצע בצורה יעילה, מהירה, נקייה ועם מינימום נזק לסביבה.

על חשיבות השמירה על הניקיון בקידוח חור למכונת כביסה

הקפדה על עבודה נקייה בקידוח חור למכונת כביסה, היא חשובה מאוד, היות ובפרויקטים של קידוח חור למכונת כביסה נוטה להשתחרר מקיר הבטון המון אבק. החברות הטובות והאיכותיות בתחום הקידוח יהלום בבטון, יודעות לפנות את הפסולת אל המקומות המתאימים לכך, ובאופן זה, לחסוך ללקוחות המון כאב ראש ופוטנציאל תחלואה מיותר. בנוסף, כאשר בוחרים במקדח יהלום מתקדם ואיכותי לביצוע המלאכה, יש מינימום סיכוי לנזק סביבתי, שיכול לסכן רכוש ואנשים רבים, לבטח אם הפרויקט נעשה באזור מגורים.

מעוניינים בחברה שתבצע עבורכם קידוח חור למכונת כביסה או מייבש כביסה? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו שירות מעולה במחיר מפתיע!

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם