קידוח חור בתקרה

קידוח חור בתקרה

קידוח חור בתקרה עם קידוח יהלום

לקדוח חור בתקרה לכל מטרה שהיא צריך להיות בצורה במקצועית מסיבות שונות. התקרה שלנו יכולה להיות הרצפה של בית אחר, בנוסף התקרה צריכה להיות יציבה כי אחרת הדבר עלול להיות מסוכן. יש לשים לב לכמה דברים שעושים זאת וכן, לדעת איזו חברה כדאי לבחור לעבודה מסוג זה. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

קידוח חור בתקרה

למה לקדוח בתקרה?

ראשית, צריך להבין שלקדוח בתקרה זה שונה מאשר לקדוח בקיר הן בשל המטרות והן בעקבות צורת העבודה והמחשבה שצריכה להיות מלווה לה. באשר לקידוח חור בתקרה הסיבה לכך יכולה להיות בדרך כלל קשורה במטרה לתלות מנורה בחדר.

לעיתים זה קשור בתלייה של מתקן טלוויזיה, שקעים מסוימים או רמקולים גדולים. אך לרוב, בכדי לתלות מנורה, בין אם קטנה ובין אם נברשת גדולה. ולעיתים לצורך קידוח חור לקמין שמצריך קידוח יהלום – פה אנחנו נכנסים לתמונה

למה חשוב לשים לב?

קידוח חור בקיר צדדי הוא שונה מכזה שרוצים לעשות בתקרה, בשל סוג ודרך העבודה. לפני שמתחילים, במידה ואתם גרים בבניין דירות חשוב להבין שתקרה שלכם היא החלק של הרצפה של הדירה מעל ולכן צריך לנהוג בזהירות, לסמן כמו שצריך את העומק בכדי שלא תגיעו עם כלי העבודה לרצפה של השכנים, דבר שעלול ליצור נזק.

כמו כן, כיוון שהתקרה היא בגובה יש לדאוג להישמר מפני הרסיסים והאבק שעלול לצאת בעת הפעולה. בנוסף, כיוון והמטרה היא לשים גוף תאורה יש לדאוג שלא פוגעים בחוטי החשמל באזור.

קידוח של חור בבטון

תקרות בדרך כלל עשויות מחומר של בטון לכן הכלי קידוח צריך להיות חזק ומותאם לעבודה מסוג זה. ניתן לעשות זאת עם כלים כמו פטישון או מקדחי יהלום שמציעים עבודה יציבה וטובה ובעיקר יכולים לעמוד מול החוזק של הבטון כיוון ועשויים מיהלום.

ניתן להזמין חברה שמתחה בתחום כמו אפיק ניסור וקידוח בטון. זו, מציעה עבודה מסודרת ואיכותית בתחום לאורך רחבי המדינה. יחד עם כלי עבודה מותאמים ומגוונים שיכולים להסתדר בשביל מטרות שונות. כמו כן, המחירים לא יקרים ומתחילים בסכום של 200 שקלים לקידוח תקרת בטון.

בסיכומו של דבר

קידוח חור בתקרה צריך להיות מקצועי ומסודר בשל העובדה שתקרה עשויה מבטון וכן, שהדרכים לעשות זאת הן שונות מאשר קידוח בקיר צדדי. על כן, חשוב להקפיד על מספר דברים בעת העבודה ובעיקר כלי עבודה איכותיים ומתאימים. חברת אפיק ניסור וקידוח בטון מתמחה בתחום ומציעה שירותים מותאמים, מקצועיים ואיכותיים שטווח המחירים שלהם לא יקר וכן, נגישים ברחבי המדינה.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם