קידוחים אופקיים

מתעניינים בקידוחים אופקיים? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" כדי לשמוע על עבודות בטון במחירים נוחים ושירות ללא תחרות.
קידוחים אופקיים

האפשרויות העומדות בפני קבלנים כיום למימוש פרויקטי בנייה ושיפוצים בבטון, הן בלתי נדלות.
אם בעבר שיטות הבנייה היו די מוגבלות מבחינת שיטות עבודה וכלים, הרי שכיום קיים מגוון עצום של כלי עבודה, תערובות צמנטיות וטכניקות שמייעלות ומקצרות תהליכים. אחד האלמנטים המעניינים ביותר הוא הנושא של קידוחים אופקיים בבטון. קידוחים אופקיים הם קידוחים שנעשים מימין לשמאל (או הפוך) בבטון, על מנת לייצר נישות, תעלות ונקבים בבטון, למטרות שונות.
במדריך זה נסביר מהם קידוחים אופקיים, על היתרון בביצוע קידוחים אופקיים באמצעות מקדחי יהלום, למה חשוב לשים לב בביצוע קידוחים אופקיים, ואיך בוחרים חברה מקצועית לביצוע קידוחים אופקיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מהם קידוחים אופקיים?

יש אתגר גדול בכל מה שנוגע לביצוע קידוחים אופקיים שכן הם מביאים איתם סכנה מובנית. כאשר העבודה נעשית בצורה לא נכונה, כל הבטון יכול להישבר וגרוע מכך, לגרום גם לנזק ולנפגעים בגוף. לכן, חשוב מאוד לבצע את העבודה בצורה נכונה ומדודה, עם תכנון מוקדם ומדעי, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה בתום הליך קצר ויעיל. קידוחים אופקיים יכולים להיעשות על כל סוג של בטון, ויש כיום לא מעט תערובות צמנטיות, אשר יש להתייחס אליהן בנפרד ובהתאם לסוגן.

על היתרון בביצוע קידוחים אופקיים באמצעות מקדחי יהלום

קידוחים אופקיים נעשים באמצעות מקדחי יהלום עוצמתיים. היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, והוא משמש להרבה מאוד שימושים מעבר להיותו תכשיט. הוא היחיד שמסוגל לקדוח בצורה מדויקת ואופקית בבטון, מבלי להישבר או לגרום לנזק היקפי גדול מדי. מקדחי היהלום מגיעים בכמה סוגים וגדלים, וחשוב מאוד לבחור את המקדח הנכון לעבודה, על מנת להשיג את המטרה. הבחירה הנכונה היא קריטית להצלחת הפרויקט, על שלל האלמנטים שלו.

למה חשוב לשים לב בביצוע קידוחים אופקיים?

עבודות של קידוחים אופקיים הן די גדולות בהיקפן. כלומר, הן משמעותיות יותר מעבודות של ניסור בטון, שנעשות כדי לייצר נישות קטנות ותעלות, שכן קידוח בטון הוא יותר מאסיבי ונועד כדי לבצע נקבים גדולים ומשמעותיים יותר בבטון. יש כמובן להתחשב בסוג הבטון, ולראות איזה מקדחה היא המתאימה ביותר. לקידוחים אופקיים יש להשתמש במקדחה מיוחדת, ולא כזו שפשוט מייצרת נזק גדול בקדמתה, אלא משהו מתוחכם ומתאים יותר.

משמעות הנזק ההיקפי בעבודות קידוחים אופקיים

יש משמעות גדולה לנזק ההיקפי בכלמה שקשור לעבודות קידוח. קידוחים אופקיים יוצרים לא מעט נזק, כמו כל סוג אחר של קידוח, ויש להשאיר זאת על מינימום. הרבה מאוד פרויקטים של קידוח בבטון נעשים במרכזי מגורים ובאזורים מאוכלסים, כך שנזק היקפי יכול לגרום לנזק ברכוש ואפילו לפגיעה בגוף. כאשר עובדים עם החברות הטובות והאיכותיות ביותר, מורידים את הסיכוי לנזק היקפי למינימום.

איך בוחרים חברה מקצועית לביצוע קידוחים אופקיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר?

כל פרויקט של קידוחים אופקיים גורם להרבה מאוד פסולת. הקידוחים גורמים לאבק ולשברים, ויש צורך לפנות את הכל לאיזור ייעודי. כיום, מרבית החברות מייצרות מערך של פינוי פסולת לאזור ייעודי ובכך פותרות את הבעיה. פרויקט של קידוחים אופקיים צריך להיעשות בצורה חכמה ונכונה, ולהסתיים מהר, בדיוק כפי שתוכנן, וללא נזק היקפי או פסולת. לכן כאשר אתם מתעניינים בהצעות מחיר לעבודות קידוחים אופקיים, חשוב לשאול גם מהן שיטות העבודה של הספקית אליה פניתם והאם היא מתחייבת לדאוג גם לפינוי הפסולת בתום הפרויקט.

מתעניינים בקידוחים אופקיים? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" כדי לשמוע על עבודות בטון במחירים נוחים ושירות ללא תחרות.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם