ניסור בטון ממ”ד 

 חשוב לא להתפשר על השירות של ניסור בטון ממ”ד, ולקחת רק אנשי מקצוע מנוסים בתחום, כאלו שצברו ניסיון ומכירים את תחום הממ”ד לפני ולפנים, עם כל התקנים המחמירים שקבעה מדינת ישראל בנוגע לחדרי ממ”ד

חדרי ממ”ד הם חובה חוקית בכל מבנה חדש שמוקם, הוא מחויב המציאות, ומאחר שהוא משמש כחלק בלתי נפרד מחדרי הבית, לא מפליא שאנשים רבים מעוניינים לבצע בו שינויים ושיפוצים שונים, כגון הרחבות, פתיחת חלונות או דלקות, עיצובים דקורטיביים ועוד. 

ניסור בטון ממ”ד היא האופציה העדיפה ביותר, כך שבעזרת כלים מקצועיים וידע וניסיון שנרכש עם הזמן, תוכלו לקבל את התוצאות המושלמות שאותם אתם רוצים לקבל בעבודה עם חדרי ממ”ד. 

למעשה, ניסור קיר בטון נעשה לרוב על ידי דיסק מחומרים עוצמתיים, באופן שהוא מצופה באבקת יהלומים מיוחדת, ומקנה לדיסק את העוצמה הייחודית שלו בניסור הבטון של קיר ממ”ד. בין היתר, על מנת לשמור שכלי הניסור לא יתחמם, מוזרמים מים קרים אשר מקררים את הדיסק במקרה הצורך, וכך, מתקבלת עבודה בטוחה ויעילה. 

שלא כמו בשיטת עבודה אחרות, ניסור בטון ממ”ד לא משאיר לכלוך ובלגן, והוא נעשה באופן מדויק ומקומי, כך שגם צנרת האוורור ושאר האינסטלציה הקיימת בממ”ד לא נפגעת. מאופן זה ניתן לבצע עבודות עדינות של יצירת כוכים בקיר וכדומה, התקנות של זרועות אחיזה ועוד שאר מטרות שונות, כל זאת בלי לפגוע בדברים חיוניים אחרים בעל הקומפלקס הבטיחותי של הממ”ד.