עבודות הריסה

מתעניינים בעבודות הריסה? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד מספקית שירותי בטון עם מוניטין מקצועי מעולה, שירות, אמינות והתחייבות למקצוענות.

תוכן עניינים

בתחום הנדל"ן והנראות העירונית, עבודות הריסה של מבני בטון ומבנים מסוגים אחרים, הן קריטיות להצלחה של בנייה חדשה ופורחת. עבודות הריסה של מבנים הן פרוייקטים די מורכבים אשר כוללים תהליך ארוך המחייב תכנון מדוקדק ורמות גבוהות של ביצוע, לשם עמידה בסטנדרטים המבניים ושמירה על כל תקני הבטיחות. עבודות הריסה המתבצעות בצורה נכונה הן המפתח ליצירת תשתית עמידה להחלפת המבנה הישן במבנה החדש, שיהיה גם אסתטי יותר, וגם פונקציונאלי יותר.

האלמנט החשוב ביותר בעבודות הריסה בבטון

האלמנט החשוב ביותר בביצוע עבודות הריסה לסוגיהן הוא שמירה על הבטיחות. המטרה היא להרוס את המבנה בצורה חלקה, עם מינימום נזק היקפי וכמובן שללא נפגעים בנפש ובגוף. בתוך כך, ישנו הרצון להכין את הקרקע לעבודות הבנייה שיגיעו לאחר ההריסה, ולכן הכל צריך להיות מבוקר ומסודר. חשוב לזכור כי יש חוקים ותקנות לכל עבודה, כולל מרחק ראוי מחומרי נפץ ומציוד הריסה כבד, והכללים הם מאוד ברורים. הדאגה הראשונית של כל העוסקים במלאכה היא לבצע את העבודה מבלי שאף אחד יפגע במהלכה.

על מה חשוב לשים דגש בביצוע עבודות הריסה של מבנים?

עבודות הריסה נעשות בהרבה מקרים בשטחים עירוניים מאוכלסים ובקרבת אנשים. נזק לרכוש הוא בהחלט אופציה קיימת וסכנה ממשית, ולכן, יש לשים דגש על עבודה מבוקרת. בהרבה מאוד מקרים של עבודות הריסה יש מבנים, סמוכים ואף רחוקים יותר, הסובלים מחלונות שבורים ונזקים כאלו ואחרים למבנה, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה מהותית יותר. עם עבודה מסודרת, הכוללת תכנון מדויק וביצוע מושלם, אפשר למזער את הנזק הזה ולהימנע מתשלום נזקים ופיצויים, או חלילה, מתביעות הנובעות מפגיעה פיזית באנשים. בעבודות של הריסת מבנים צריך לחשוב גם על הסביבה, וגם להתחשב בשטח ובמאפיינים שלו, על מנת לבצע את ההתאמות הנכונות.

חשיבות הניקיון בביצוע עבודות הריסה

אנשים לא חושבים על ניקיון כאשר מדובר בפרויקט של עבודות הריסה של מבנה. בחלק מעבודות ההריסה צריך להרוס רק חלק ממבנה או קיר אחד בלבד, ולכן יש חשיבות גדולה לניקיון ועבודה מסודרת שלא תשאיר פסולת שתפריע להמשך העבודות. ככל שמשאירים כמה שפחות לכלוך ופסולת, כך קל יותר להמשיך ולעבוד ולהתנהל בצורה מסודרת, הן במהלך עבודות ההריסה והן לאחריהן. חשוב לציין כי מרבית חברות ההריסה והקבלן שמבצעות עבודות הריסה, גם מפנות את הפסולת למקומות מוסדרים, ויש לשים על כך דגש.

מדוע עבודות הריסה מחייבות תכנון מקדים?

הריסת מבנה צריכה לכלול מגוון רחב של אלמנטים. העבודה עם מכשירים כבדים היא מורכבת, ולא מדובר בעבודות שבהן מנפצים או מפוצצים קירות באופן בלתי מבוקר. כאשר צריך להרוס מבנה, מכל סוג, צריך לחשוב לא רק על המטרה העיקרית והבסיסית של העלמת המבנה, אלא על כל הנספחים והאלמנטים הנוספים – החל מבטיחות, דרך נזק סביבתי, הכשרת הקרקע לעבודת הבנייה הבאה ועד לניקיון ולסדר בתוך אתר הבנייה. עבודות הריסה אשר נעשות בצורה מבוקרת יאפשרו להמשיך את הפעילות השוטפת ולסיים את הפרויקט במסגרת לוח הזמנים הנקוב.

עבודות הריסה הן הבסיס לפרויקטי התחדשות עירונית

עבודות הריסה הן חלק מטרנד של התחדשות עירונית. התחדשות היא תמיד חיובית, ובמיוחד כאשר מבנים ישנים מתחילים להיות לא אסתטיים, ולבטח כאשר הם נהיים מסוכנים. רענון ושדרוג הם מתבקשים בהרבה מאוד מקומות, ובמיוחד כאשר מדובר במבנים בהם יש סכנה אמיתית לסביבה או לדיירים. זו בדיוק הסיבה לפיה יש כיום הרבה מאוד פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, אשר הופכים לשכיחים מאוד. הבסיס של פרויקט מוצלח של פינוי בינוי הוא כמובן עבודות הריסה אשר מפנות את השטח לבנייה החדשה בצורה הטובה ביותר.

הקו המנחה בעבודות הריסה מקצועיות: בטיחות, יעילות ומהירות

ישנו הבדל מהותי בין עבודות הריסה של מבנים שלמים לבין עבודות שנועדו להרוס רק חלק מהמבנה. כיום יש הרבה אופציות, שכן הטכנולוגיה פותחת הרבה יותר דלתות עבור קבלנים, לביצוע עבודות בצורה יעילה ונוחה יותר. ישנו ציוד מתקדם יותר, ועבודות ההכנה נעשות לרוב בצורה איכותית יותר. עם זאת, הסוד להצלחה הוא צוות איכותי, שיודע לתפעל את המכשירים הכבדים בצורה טובה ובטוחה, ושם דגש על המגוון הרחב של האלמנטים המשפיעים על ביצוע העבודה. המטרה – בטיחות, יעילות ומהירות.

מתעניינים בעבודות הריסה? פנו לחברת "אפיק ניסור בטון" לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד מספקית שירותי בטון עם מוניטין מקצועי מעולה, שירות, אמינות והתחייבות למקצוענות.

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009