איך בוחרים קבלן קידוחים לקידוחי יהלום בבטון

קבלן קידוחים

אם בבית שלכם יש שביל שעשוי מבטון או יחידת דיור נפרדת וכן כל דבר אחר שעשוי מבטון, או לחלופין ברשותכם עסק או שטח שיש בו בטון, ואתם מחפשים לעשות בבטון הזה שינויים מסויימים – אתם כנראה תצטרכו קבלן קידוחים והכתבה הזו בשבילכם. קידוחי בטון יתנו לכם מענה בכל הנוגע לחומר זה. אז איך בוחרים קבלן קידוחים שיעשה לכם עבודה טובה בתחום של קידוחי יהלום בבטון? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מה הכוונה בקידוח בטון?

כפי שידוע בטון הוא חומר מאד קשה וחזק ולכן בכדי להצליח לקדוח בו, יש לעשות את העבודה עם מקדחי יהלום איכותיים וחזקים. העבודה תוכל להתבצע טוב דווקא עם חומר כמו יהלום, כיוון והוא החומר המוחשי הכי חזק בטבע ולכן הגיוני שהוא זה שיצליח לבצע עבודה עם בטון וליצור חורים בחומר כל כך קשיח. 

ישנן עבודות פשוטות יותר שנעשות עם בטון, כמו חציבה, אך קדיחה בבטון היא עבודה מאד קשה ואינטנסיבית ולכן דורשת כלים מותאמים לכך כמו מקדחי יהלום.

אנו בחברת אפיק ניסור וקידוח בבטון מחזיקים בכלים מהחברות המובילות בשוק כדי לתת מענה מהיר, יעיל, מקצועי ומדויק עבור הלקוחות שלנו.

בעזרת מכונות הקידוח שלנו אנו יכולים ליצור חורים סימטרים מדוייקים בכל צול שתרצו, אנו מחזיקים בכוסות יהלום בגדלים של החל מ2 צול ועד 40 צול – ואם תצטרכו יותר, ניתן השיג בהזמנה מראש.

בנוסף לכך אנו מתחייבים לספק לכם שירות אישי ואיכותי כי אצלינו הלקוח תמיד בראש סדרי העדיפויות ונהיה זמינים עבורכם בכל שעה.

כמו כן, אנו מתחייבים לכם למחירים הטובים ביותר בשוק! יש לכם הצעת מחיר כבר ביד? בואו נדבר, אולי זה ישתלם לכם:)

קבלן קידוחים

אילו עבודות מתאימות לכך?

במצבים בהם יש ברשותכם שביל גישה לבית, או קיר וכל מבנה אחר שעשוי מבטון בבית, שירות של קידוח בטון יכול לעזור לכם. נאמר, אם תרצו לשפץ את המבנה ואף להוריד אותו לגמרי קידוח בטון יעשה את העבודה. כמו כן, קידוח בטון יכול להיות בכל מקום שהוא לא בית ונמצא ברשותכם, כמו בבית העסק או בשטח מסחרי שיש לכם.

מהו קבלן קידוחים מקצועי?

לפני שתחליטו איזו חברת קבלן קידוחים לבחור בתחום כדאי שתבינו מה נקרא קידוח ועבודה מקצועית. איש מקצועי איכותי ידע להבחין באיזה מקדח יהלום להשתמש לאיזו מטרה. כיוון ויש מגוון גדלים של מקדחי יהלום והם שונים זה מזה, יש לדעת איזה להפעיל מתי. 

כמו כן, מקדח יהלום הוא כלי עבודה חזק ויש לדעת איך להשתמש בו בצורה מדויקת לפי ההוראות והנדרש. כך לדוגמא מקדח של ניסור בטון לא מתאים במידה ורוצים לעשות קידוח של הבטון. על כן, נסו להבין קודם את הדברים בכדי שכשתדברו עם חברת קבלן תדעו בדיוק לאיזה תשובות לצפות ומה נכון לגבי העבודה שתרצו שיבצעו אצלכם.

איך תדעו לבחור טוב?

קודם כל, תמיד כדאי לבדוק המלצות או אי המלצות לגבי החברות ולעשות השוואת מחירים. בנוסף, כפי שציינו עבודת קידוח בטון אינה פשוטה ויש להקפיד לעשות אותה בצורה מאד מקצועית בכדי שתצליח לכן, חשוב לבחור חברת קבלן שיודעת לעשות את הדברים בצורה יסודית ואיכותית.

איך תדעו? 

חשוב לבדוק מהם כלי העבודה שיש לחברה האם באמת יש לה מקדחי יהלום מגוונים ומתאימים. לבקש הסכמה ותעודת מקצוע של אנשי הצוות שעושים את עבודת הקידוח. כמו כן, יש לבדוק את אמצעי הבטיחות של החברה והאם היא מקפידה לעמוד בהם.

בנוסף, עבודת הקידוח היא גדולה ויכולה ליצור בלאגן. חשוב לבחור חברת קבלן שתתחייב לבצע עבודה נקייה ומסודרת בכדי לא לגרום לנזק סביבתי. כמו כן, ככה האזור ישאר כפי שהוא ולא יפגע ועדיין העבודה תתבצע.

אחת החברות שתוכלו להשתמש בשירותיה היא אפיק ניסור וקידוח בבטון, המציעה עבודה מקצועית עם כלים איכותיים ומתאימים לעבודה. החברה מציעה שירות לבצע חורים למזגנים, מכונות כביסה, לקדוח חורים בבטון של ממד ועוד.

בסיכומו של דבר

קידוחי יהלום בבטון הוא עניין שיכול להיות מורכב בשל העובדה שבטון הוא חומר קשיח מאד. על כן, חשוב לבחור קבלן מקצועי שידע לעשות עבודה איכותית בנושא. ניתן לבדוק את כלי העבודה של כל חברה, ההכשרה המקצועית, מה מציעים, מחיר ועוד לפני שבוחרים. 

מאמרים נוספים בנושא
איך לקדוח בקיר?
איך לקדוח בקיר

אם אתם מעוניינים לתלות מדף, מסגרת או תמונה על הקיר, אתם צריכים לדעת איך לקדוח בקיר. יחד עם זאת, חשוב לדעת שקידוח בקיר בטון הוא

קרא עוד »
איך לבחור מקדחה
איך לבחור מקדחה

שימוש במקדחה הנכונה, יכול להועיל לכם בביצוע סוגים רבים של עבודות שיפוץ ותיקונים בבית ובעבודה. בסקירה הבאה נחשוף בפניכם את האפשרויות הזמינות לבחירת מקדחה וכמה

קרא עוד »
אבק בניסור בטון
3 דרכים להתמודד עם האבק בניסור בטון

אנו מתמחים בביצוע ניסור וקידוח בטון ברמה הגבוהה ביותר ומעמידים לרשות לקוחותינו מניפת שירותים איכותית בפריסה ארצית מלאה. במטרה לספק לכם את המענה המתקדם ביותר, אנו מבססים את שירותינו על צוות עובדים מוסמך ומיומן כמו גם על הציוד מתוצרת המותגים המובילים בענף וערוכים להתמודדות מיטבית עם כל אתגר, לרבות פרויקטים ברמת המורכבות הגבוהה ביותר.

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם