ניסור בטון בבית שמש

תושבי בית שמש הזקוקים לשירות של ניסור בטון מקבלים אצלינו מענה מיוחד! עבודה יעילה ומקצועית, עבודה מהירה ועבודה במחירים נוחים ביותר! ניסור בטון של חדרי ממ"ד, ניסור מרפסת שירות, ניסור תקרה וכל מה שקשור לניסור בבטון.
ניסור בטון בבית שמש

ניסור בטון בבית שמש – זה רק עם המקצוענים של אפיק.

המחירים המיוחדים שלנו לתושבי בית שמש

ניסור מרפסת שירות – מחיר למ"ר לא כולל מע"מ החל מ – 180 ₪
ניסור עמוד בטון – מחיר למ"ר לא כולל מע"מ החל מ – 180 ₪
ניסור פרגולת בטון – מחיר למ"ר לא כולל מע"מ החל מ-170 ₪
ניסור סקיילייט – מחיר למ"ר לא כולל מע"מ החל מ- 170 ₪
ניסור תקרת בטון – מחיר למ"ר לא כולל מע"מ החל מ – 280 ₪ 
טבלת מחירי ניסור בטון בבית שמש
ניסור בטון בבית שמש

מי זקוק לשירות של קידוח בטון בבית שמש?

מתי למעשה תזדקקו לשירות כזה של ניסור בטון?

כיום, נעשה שימוש רב בבטון לצרכי בניה. רוב המבנים בישראל עשויים בטון. המדרכות, הכבישים, המגדלים וגם הגשרים. זאת בגלל החוזק והאיכות שיש לבטון להציע תוך התאמה למזג האוויר הישראלי.

העניין הוא שהבטון העוצמתי הוא קשה מאוד לקידוח וניסור. על כן כאשר אתם רוצים להתקין מזגנים או להרחיב חלון או דלת, אתם חייבים להיעזר בצוות מקצועי עם ציוד מקצועי בייחוד למטרה זו של עבודה יעילה בבטון.

איך מתבצע הניסור בבטון?

הציוד הייחודי שנועד לצורך הניסור של הבטון זהו מסור היהלום.

מסור היהלום הוא כלי קידוח עם להב עוצמתי במיוחד. הלהב מצופה בשבבים של יהלום. היהלום נחשב אף הוא כמו הבטון, לחומר חזק מאוד ויש הטוענים שזהו החומר הכי חזק שיש בטבע. היהלום מצליח להתגבר על העוצמה של הבטון ולבצע את הניסור בצורה הכי מקצועית וגם הכי מהירה ויעילה.

חשוב לשים לב שמעבר לשימוש בכלי הניסור הנכונים, חובה לוודא כי אלו שיבצעו את העבודה ויאחזו בכלים המקצועיים הללו יהיו אנשים מנוסים שיש להם את המומחיות ואת הידע בביצוע נכון של הניסור. ניסור כזה יהיה הרבה יותר ממוקד ומדויק, הוא ייעשה הרבה יותר מהר והוא גם לא יותיר אחריו הרבה פסולת.

 קידוח יהלום בבית שמש

כשאתם מחפשים שירות כזה של ניסור הבטון בבית שמש, אתם רוצים לוודא כי אנשי המקצוע יהיו זמינים ויגיעו במהירות על מנת לבצע את העבודה. אנחנו מציעים את ההגעה הכי מהירה לכל נקודה בבית שמש עם עבודה יעילה ומקצועית בדיוק כפי שאתם רוצים וצריכים.

חשוב לציין שקידוח יהלום שנעשה כמו שצריך, זהו קידוח שגם יחסוך את הצורך בתיקונים של המבנה לאחר הקידוח. כך שזה בהחלט תורם לבטיחות של המבנה כמו לחיסכון בהוצאות.

קידוח שנעשה באמצעות אנשי מקצוע זה קידוח שנעשה באופן הכי בטוח, הכי מדויק וגם הכי מהר.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם