ניסור בטון בצפון

ניסור בטון בצפון

תוכן עניינים

מתי צריך שירות של ניסור בטון ביהלום? איך מבצעים עבודות של ניסור בבטון? מיהי החברה עליה תוכלו לסמוך ולקחת את שירותיה כשאתם מחפשים ניסור בטון בצפון? איך למעשה מתבצעת העבודה? ולמה לתושבי הצפון יש לנו מחירים מיוחדים

על כך ועוד במאמר שלפניכם.

כמעט כל המבנים שיש לנו היום בישראל בנויים מבטון. לא כל מבנה הוא באותו עובי של בטון וגם לא באותו חוזק. יש בטון בעוביים שונים ויש גם בטון המחוזק בפלדה.

הבטון הוכח כחומר הכי חזק שמגלה עמידות לאורך ימים ושנים ומבטיח איכות של המבנה גם במצבים של רעידות אדמה, נפילת טילים וכן הלאה, במיוחד כאשר מדובר בבטון המזויין אשר בעזרתו בונים את חדרי הממ"ד.

בגלל שהבטון הוא כל כך חזק, הרי שכל שינוי מתבקש בבטון, מחייב עבודה מקצועית של אנשי מקצוע מנוסים ומומחים לתחום שיש להם גם את הכלים המתאימים לצורך ביצוע העבודה.

לאילו מקרים נצטרך ניסור בטון בצפון?

אז כאשר אתם רוצים ליצור שינוי כלשהו בבטון הדורש חיתוך של הבטון, הרי שזו תהיה משימה מורכבת שתחייב אתכם בכלים מתקדמים לצורך כך.

ניסור הבטון נעשה כבעזרת מסור יהלום. זהו מסור מיוחד וחזק שהלהב שלו מצופה ביהלום וזה הופך את הכלי לחזק כל כך שמסוגל לנסר גם את הבטון העוצמתי והעבה ביותר.

  • ניסור קיר בטון – ניסור בטון ובמיוחד בצפון זהו שירות שתזדקקו לו במקרים אשר בהם אתם רוצים להסיר קיר כלשהו בבית לצורך הרחבה של הבית או חלוקה מחדש של החלל. ניסור במסור יהלום הוא זה שיבטיח לכם תוצאות מדויקות בלי כל נזק סביבתי.
  • ניסור חלון בקיר בטון – כאשר אתם רוצים לפרוץ חלון חדש בקיר בטון כדי להכניס עוד אור ואוויר הביתה, עליכם לדאוג לביצוע מדויק של חיתוך החלון על מנת שהתוצאה תהיה אסתטית ונאה. גם כאן הדרך הכי טובה להגיע לתוצאות טובות היא רק בעזת מסור יהלום.
  • ניסור פתח בבטון – בדומה לפתיחת חלון בקיר בטון, כך גם בעת יצירת פתח חדש בקיר בטון, יש צורך בניסור ברף גבוה מאוד של מקצועיות, דיוק ועבודה יסודית ומושלמת. ניסור במסור יהלום ייצור עבורכם את הפתח הרצוי כאשר מיד לאחריו כבר תוכלו להרכיב את המשקופים וליהנות מהדלת החדשה.
  • ניסור קרניז בטון – לעיתים יש צורך בניסור קרניז הבטון שנמצא בהיקף המבנה. מדובר בחלק מאוד כבד וגם מאוד מסוכן לניסור. ניסור קרניז עלול להוביל לנפילה של חלקי בטון וגם להחלשה של המבנה כולו. כאשר אתם מבצעים את המשימה בעזרת המומחים לניסור בטון אתם יכולים להיות בטוחים בתוצאות. הניסור ייעשה רק לאחר קבלת אישור מהנדס והעבודה תיעשה במלוא הבטיחות כדי למנוע נזקים או פגיעות סביבתיות.

הניסור ייעשה בעזרת מנוף שיקשור את חלקי הבטון תוך הכנה של הקרקע כדי למנוע פגיעות אפשריות.

  • ניסור כלונסאות – במהלך ביצוע עבודות בנייה ושיפוצים עולה לעיתים צורך בניסור כלונסאות. גם כאן העבודה חייבת להיעשות במלוא המקצועית כדי שהתוצאות תהיינה מדויקות ומושלמות. 

כמה עולה ניסור בטון בצפון? 

כאשר באים לברר את המחיר לניסור בבטון או קידוח בטון בצפון, עליכם לתת את הדעת למספר פרמטרים אשר הם אלו שמרכיבים בסופו של דבר את המחיר.

  1. עובי הבטון – יש הבדל גדול בין ניוסר של קיר בטון דק לבין ניסור של קיר בטון עבה. ככל שהקיר היה עבה יותר המחיר יעלה כמובן בהתאם.
  2. אורך הניסור הנדרש – האורך של הניסור ישפיע גם כן על המחיר כאשר ככל שהניסור יהיה ארוך יותר, המחיר לכל מטר ניסור יהיה נמוך יותר.
  3. הגישה למקום העבודה – לא תמיד הגישה למקום נוחה וקלה. אם מדובר בעליית גג או במיקום בעייתי, הרי שהדבר יבוא לידי ביטוי גם במחיר.
  4. ריסוק ופינוי הפסולת – לאחר ביצוע העבודה יש לרסק את הבטון ולפנות את הפסולת שנותרה במקום. שירות זה אמור גם הוא להיות מחושב במחיר.

ניסור בטון בצפון מחיר לדוגמא

מחיר ניסור דלת בקיר בעובי 20 ס"מ1,800-2,500 ₪.
מחיר ניסור דלת בקיר בעובי 30 ס"מ2,000-3,000 ₪.
מחיר ניסור דלת בקיר בעובי 40 ס"מ2,500-3,500 ₪.
מחיר ניסור חלון בקיר בעובי 20 ס"מ1,200-2,000 ₪.
מחיר ניסור חלון בקיר בעובי 30 ס"מ1,500-2,500 ₪.
מחיר ניסור חלון בקיר בעובי 40 ס"מ2,200-3,200 ₪.

יתרונות בביצוע ניסור בטון יהלום

יש דרכים שונות ששימשו בעיקר בעבר לצורך הניסור של הבטון. כיום כבר כמעט ולא נמצא אותם. הכלי המרכזי שנמצא כיום בשימוש זהו מסור היהלום. מסור היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו ניתן לנסר ביעילות רבה את הבטון, במקום הרצוי והמדויק ולקבל תוצאה מהירה וממוקדת.

מסור היהלום הוא לא רק כלי מדויק. בעזרת מסור היהלום מקבלים חיתוך שלא מותיר אחריו כל נזק למבנה. לא נוצרים סדקים או שברים על הקיר שם מתבצעת העבודה, אין השפעה של הניסור על סיכון של המבנה כולו ולאחר ביצוע העבודה אפשר מיד להתקדם הלאה לשלבים הבאים בלי כל צורך בשיוף נוסף.

מה מהווה חברת ניסור בטון בצפון טובה?

מה מהווה חברת ניסור בטון טובה?

אז מיהי חברת הניסור אשר עליה תוכלו לסמוך ולהפקיד בידיה את העבודה? כאן חשוב לדעת. נכון שמסור היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו ניתן לבצע את הניסור. אך מעבר לכך, לא כל מי שמחזיק בכלי הוא אכן זה שמסוגל גם לבצע את העבודה בצורה המקצועית והנכונה.

כי חיתוך וניסור של בטון מחייב מקצועיות, מחייב ניסיון ומחייב שליטה מלאה על הכלי.

על כן כאשר אתם באים לחפש חברה שתבצע עבורכם כל עבודה של ניסור וקידוח בטון בצפון, אתם צריכים לברר היטב האם מדובר בחברה שיש לה את הניסיון הנדרש בתחום ואת המקצועיות הספציפית בתחום השירות אשר אליו אתם זקוקים כרגע.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חברת ניסור בטון בצפון?

לפני שאתם מזמינים חברה לניסור בטון בצפון, אתם צריכים לבדוק בראש ובראשונה כי אכן הגעתם לכתובת מקצועית של אנשי מקצוע מנוסים כפי שהרחבנו לעיל. מעבר לכך אתם צריכים לברר מהו הלו"ז לעבודה ותוך כמה זמן העבודה תתבצע.

אתם צריכים לבדוק האם השירות כולל פינוי פסולת בנייה ואסור לכם לשכוח את כל הנושא של בטיחות.
העבודה היא עבודה מסוכנת. אם היא לא תיעשה כמו שצריך, אם העבודה לא תתנהל עם הקפדה על כל כללי הבטיחות, העבודה עלולה חלילה לפגוע בסביבה או למבנה. וכבר היו דברים מעולם.
על כן, אל תצאו לדרך לפני שאתם מוודאים כי העבודה כולה תיעשה בצורה הכי בטוחה והכי מקצועית.

האם צריך אישור מוקדם לניסור בטון?

ניסור וקידוח בטון במבנה קיים הוא לא תמיד אפשרי. לא בכל קיר ולא בכל משטח תוכלו לבצע חיתוכים בהתאם לרצונכם. לפני שאתם בכלל מתחילים לתכנן פרויקט של ניסור וקידוח בטון בצפון, הזמינו איש מקצוע שיבדוק עבורכם את הקיר או את המשטח על מנת שהוא יוודא כי אין כל סיכון בניסור של הקיר. זה אומר שאין תשתיות שעוברות בתוך הקיר וכי לא מדובר בקיר תומך או כזה שמחזיק את הבית או את המבנה.

פנייה אל קבלני ניסור בטון בצפון כמונו לצורך ניסור וקידוח בטון בצפון תבטיח לכם עבודה יעילה, מהירה, מקצועית וגם הכי בטוחה.

נשמח לעמוד לשירותכם – אפיק ניסור וקידוח בטון

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009