מהו תפקידו של יועץ איטום?

יועץ איטום

מאמר זה בא לספק לכם ידע בנושא יועץ איטום – אם כי אנו לא מבצעים עבודות איטום. אנו מבצעים עבודות ניסור וקידוח בטון בלבד, ומאמר זה בא לספק לכם ערך בלבד.

אז אם אתם מעוניינים לאטום גג בטון חדש, חשוב שתדעו שאיטום גג חייב להתבצע בצורה הטובה ביותר ועל ידי שימוש בחומרי האיטום האיכותיים והמתאימים ביותר עבור הגג המדובר. אתם בוודאי יודעים שאיטום איכותי של גג בטון יבטיח את ההגנה המקסימלית לכל מבנה, בכל תנאי מזג האוויר באשר הם ועל כן, חשוב מאוד לבחור גם את חומר האיטום הנכון עבור הגג וגם ליישם אותו בצורה מקצועית שלב אחר שלב, על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. 

מראש כדאי להתייעץ עם יועץ איטום מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכם לבחור את חומר האיטום המתאים ביותר לגג.

כיצד אוטמים בצורה נכונה גג בטון חדש?

איטום גג חדש מהווה צעד הכרחי שיש לנקוט בו  וזאת בכדי למנוע דליפת מים דרך הגג. שוב מאוד לאטום את הכניסה של המים  פנימה על ידי מריחה של זפת. אך תהליך האיטום מתחיל קודם כל בניקוי פני השטח של הגג באמצעות מכונת שטיפה. לאחר מכן יש לשטוף את הגג באמצעות שטיפת חומצה וזאת בכדי להסיר את כל הלכלוך והפסולת בצורה יסודית ואיכותית. לאחר מכן, חשוב מאוד למרוח ציפוי אפוקסי באמצעות גליל ומברשת. בסופו של תהליך יש להשתמש בפריימר איטום וצבע.

את חומר האיטום שמורחים על המשטח חשוב מאוד למרוח באמצעות גליל או מברשת וכן חשוב לדרוג למרוח אותו בשכבות אחידות וזאת בכדי שלא יהיו פערים בין האזורים השונים שאוטמים. לאחר מכן, חשוב לייבש את האיטום למשך פרק זמן של לפחות 24 שעות. יש כאלה שימליצו לכם אפילו על 36 שעות של ייבוש על מנת שהוא יהיה הרמטי. 

כיום ניתן למצוא חומרים שונים הרלוונטיים עבור איטום גג בטון כאשר החומר הנפוץ ביותר הוא נייר זפת או נייר לבד המשמש עבור איטום הגג מפני דליפה של מים. בחירת החומר הנכון לאיטום גג בטון כאמור היא חשובה מאוד וזאת בכדי שהגג יספק את ההגנה הטובה ביותר למבנה. אתם בוודאי לא רוצים למצוא את עצמכם כבר בגשם הראשון של עונת החורף עם גג דולף שבוודאי יגרום לכם עגמות נפש רבה ואף יכול להסב נזק למבנה ועל כן, אנשי מקצוע מתאימים לצורך ייעוץ לגבי סוג האיטום הרלוונטי ויישום האיטום הנבחר שלב אחר שלב, הם קריטיים עבור תהליך איטום גג בטון חדש.

מה עושים בסיום תהליך איטום גג בטון חדש?

בסיום התהליך חשוב מאוד לוודא כי חומר האיטום מיושם בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי שהוא לא ייסדק עם הזמן. המטרה היא לאטום את הגג בחומרי איטום איכותיים ובצורה מקצועית על מנת שהאיטום יחזיק מעמד לאורך זמן מבלי להיפגם או להינזק. כמו כן, חשוב שלא להשתמש בחומרים שאינם נושמים  וזאת בשל העובדה שהם גורמים ללחות להצטבר באזור.

מאמרים נוספים בנושא
צוותי בנייה מיומנים
צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה בפרויקטים רחבי היקף שמבוצעים ברחבי הארץ יש לא אחת צורך לבצע ניסור של בטון, ניסור גג ופעולות רבות אחרות אשר כרוכות בעבודה עם

קרא עוד »
קידוח יהלום
כך תתכוננו לשיפוץ הצפוי

שיפוץ בית או דירה יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו באופן משמועתי. לפני שאנחנו מתחילים לשפץ את הבית שלנו אנחנו צריכים להתכונן לכך

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם