צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה

בפרויקטים רחבי היקף שמבוצעים ברחבי הארץ יש לא אחת צורך לבצע ניסור של בטון, ניסור גג ופעולות רבות אחרות אשר כרוכות בעבודה עם משטחי בטון קיימים אשר הוקמו לפני שנים רבות. במקרים האלה חשוב לעבוד עם צוותי בנייה מיומנים אשר יודעים כיצד לבצע את העבודות הללו לאור הניסיון רב השנים שלהם. בשלב ראשון הנציגים של חברה זו מגיעים לשטח כדי לראות ולהבין אילו עבודות ייחודיות יש לבצע במסגרת מיזם זה ולאחר מכן הם מגישים הצעת מחיר לביצוע. אם מדובר בחברה שקיבלתם עליה המלצות מקולגות על הפעילות המקצועית המעולה שלהם, העמידה שלהם בלוחות הזמנים והפעולות שמבוצעות באופן אחראי ביותר, כדאי להציע להם לבצע עבודה זו.

הפעולות הללו מתבצעות במקרים רבים בפרויקטים של תמ"א 38 שבהם מחזקים את היסודות של המבנה, כדי להכין אותו למצב שבו תהיה חלילה רעידת אדמה וזאת כדי שהמבנה לא יקרוס. מדובר במבנים וותיקים שנבנו בישראל לפני הרבה מאוד שנים ולכן לא היה תקן לנושא רעידות אדמה. לכן קיים חשש שהמבנה לא יחזיק מעמד ועדיף מבעוד מועד לחזק את היסודות לבצע את הפעולות ההנדסיות הנדרשות, להקים במקרים רבים גג חדש או רצפה בהתאם לכל צורך במבנה ספציפי. וכך לאחר סיום הפרויקט בעלי הנכסים יגורו במבנה שעבר שיפוץ חיצוני מהותי, נוספו לו קומות ולעיתים גם מעלית וממ"ד בהתאם לסיכום בכל בניין מגורים. השיפוץ המאסיבי הזה מאפשר לבעלי הנכסים לקבל סכום גבוה יותר כאשר הם מבקשים הלוואה של משכנתא הפוכה ריבית ובדרך זו הם יכולים להישאר לגור בדירה שלהם ומצד שני לקבל סכום כספי שנחוץ להם למטרות אישיות שונות.

פרויקטים הנדסאים מורכבים

הפרויקטים שכוללים ניסור בטון הם פרויקטים מורכבים ולכן השלב הראשון הוא קביעת דרך העבודה של צוותי בנייה, על ידי המהנדס שאחראי על כל הפרויקט. הוא מכין כתב כמויות שבו מוסבר באופן מדויק מה יש לבצע. במהלך העבודה, מפקח מטעם החברה ילווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ויוודא שכל העבודות מתבצעות על פי הדרישה של המהנדס האזרחי.

מיזמים מאתגרים

צוותי הבנייה שמבצעים פרויקטים מסוג זה הם עובדים שעוסקים בתחום זה הרבה מאוד שנים, צברו הרבה מאוד ידע ולכן הם יודעים כיצד לגשת לכל פרויקט מאתגר. כיוון שלא בכל פרויקט מבצעים את הפעולות באופן זהה. הם בודקים את השטח באופן מעמיק כדי לעלות על כשלים שעלולים להוות בעיה בעת העבודה המיוחדת הזו.

עבודה בשטח

כיוון שמדובר בבטון שהוא כבד ביותר, העובדים מקפידים מאוד על כל נושא הבטיחות, הם פועלים על פי כל הכללים שקבע משרד העבודה לעבודות מסוג זה והם מבצעים צעד אחר צעד בזהירות מרבית. לאור זאת הם בדרך כלל מסיימים את המיזמים הללו בהצלחה גדולה, לשביעות רצונם של המהנדסים והמפקחים.

יכול לעניין אותך גם: איך לבחור מקדחה?

מאמרים נוספים בנושא
קידוח יהלום
כך תתכוננו לשיפוץ הצפוי

שיפוץ בית או דירה יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו באופן משמועתי. לפני שאנחנו מתחילים לשפץ את הבית שלנו אנחנו צריכים להתכונן לכך

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם