ניסור בטון בדרום

אם אתם מחפשים ניסון בטון בדרום מצאנו עבורכם את אנשי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר הקיימים בשוק כיום. אפיק ניסור בטון משתמשים בכלים החדשניים ביותר, מבצעים עבודה ברמת גימור גבוהה, נקייה ומהירה.
ניסור בטון בדרום

תוכן עניינים

אם אתם מתכננים פרויקט בנייה או שיפוץ, וחשוב לכם לקבל שירות ניסור בטון מקצועי, ברמה גבוהה ובמחיר הוגן, הגעתם למקום הנכון. 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת ולשיחת ייעוץ ללא התחייבות!

מחיר ניסור בטון בדרום

כדי לקבוע מחיר ניסור בטון יש להגדיר באופן מדויק את עובי הבטון ואת אורך החיתוכים הנדרשים. חשוב גם להבין במדויק את צרכי הפרויקט, שכן ישנם הבדלים בין:

שירות:מחיר:
ניסור קיר בטון בדרוםהחל מ-150₪
ניסור רצפת בטון בדרוםהחל מ-250₪
ניסור עמוד בטון בדרוםהחל מ-180₪
ניסור דלת בטון בדרוםהחל מ-1400₪
ניסור מדרגות בטון בדרוםהחל מ-190₪
ניסור ממד בטון בדרוםהחל מ-200₪
המחיר הינם למ"ר, ולא כולל מע"מ.

שימו לב, המחירים עשויים להשתנות בהתאם לפרויקט הספציפי, לדוגמה, אם מדובר על פרויקט קטן של פתיחת חלון בחדר ילדים, המחיר שתשלמו על מטר ניסור יהיה גבוה יותר. בפרויקט גדול עם חיתוכים רבים, מחיר הניסור יהיה כפי שמצוין לעיל (במידה ולא יהיו דברים נוספים שמשפיעים על המחיר – מיד נסביר).

הנה טבלת מחירי ניסור בטון בדרום בשביל שתקבלו תמונת מצב טובה יותר:

עובי בטון1 - 5 מטר6 - 10 מטר11 - 15 מטר16 - 20 מטר21 - 25 מטר
10 - 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 - 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 - 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 - 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 - 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

אם כן, חשוב לזהות את צרכיו הייחודיים של הפרויקט שלכם כדי לקבוע את מחירו בהתאם.  לקבלת הצעת מחיר מפורטת ומדויקת, המותאמת במיוחד עבורכם, צרו עמנו קשר כבר עכשיו!

פרטי הפרויקט שלכם קובעים את המחיר – מה משפיע על עלות עבודות ניסור בטון

 1. סוג העבודה: סוג הניסור ומורכבות הפרויקט, כאשר לצורך הדוגמה, ניסור קירות בטון עבים וחזקים יותר הוא יקר יותר בהשוואה לניסור קיר דק בעוצמה נמוכה יותר.
 2. גודל הפרויקט: פרויקטים גדולים דורשים זמן עבודה ממושך יותר, ולזמן יש בהחלט השפעה גם על עלות הפרויקט כולו. עם זאת, כפי שציינו, בפרויקט גדול תשלמו פחות פר מטר.
 3. סוג הבטון: סוגים שונים עשויים להיות מורכבים יותר, לדוגמה כאשר מדובר בבטון עם חיזוק ברזל או עם צפיפות גבוהה יותר של חומר כמו לדוגמה בממ"דים.
 4. טכניקת העבודה: שימוש בטכניקות ניסור מתקדמות, למשל באמצעות ניסור ביהלום, עלול להיות מעט יותר יקר, אם כי אין ספק שזוהי חלופה שמייצרת תוצאות מצוינות ונקיות מאוד.

צרכים נוספים: במקרים שונים נדרשת השכרת ציוד, תוספת של ביטוחים והוצאות אחרות על ריסוק ופינוי בטון. כל אלה מוגדרים בראשית הפרויקט, ונכללים במסגרת הצעת המחיר.

ניסור בטון בדרום

עבודות ניסור בטון בדרום שביצענו לאחרונה – לבנייה, שיפוץ והריסת בתים

שירותי ניסור בטון בדרום יכולים להתאים למגוון רחב של עבודות ולפרויקטים מסוגים שונים, מבנייה חדשה ועד שיפוץ ואף הריסת מבנים. הנה כמה דוגמאות לעבודות ניסור נפוצות שביצענו:

 1. יצירת פתח לדלת ממ"ד בבאר שבע: במקרים רבים נדרשים שינויים בחדרי הביטחון הביתיים שלנו. על אף שמדובר בקיר חזק מאוד, ניתן לבצע ניסור בטון גם במרחב המוגן על מנת ליצור פתח להתקנת דלת, ואף לעשות זאת באופן מושלם, ללא פשרות.
 2. ניסור קיר בטון באשקלון: פעולת הניסור חשובה במיוחד במקרים בהם יש צורך לנסר קיר פנימי או חיצוני ואפילו קיר בטון מזוין. ניתן לבצע ניסור קיר בטון גם במקרים בהם עולה הצורך בהסרת הקיר כולו.
 3. יצירת פתחים למזגן באשדוד: ניסור וקידוח בטון מאפשרים ליצור פתחים בגדלים שונים בקירות, לטובת למגוון רחב של צרכים, לרבות תכנון חלונות ודלתות, ויצירת חורים להעברת תשתיות וצנרת מזגנים.
 4. פתיחת מרפסת שירות בשדרות: בין אם המטרה היא לשנות את גודל המרפסת או לחלק מחדש את הנכס, ניתן לתכנן ניסור בטון שיאפשר לבצע שינויים בחלל המבנה, בכל דרך שתבחרו.

טכניקות העבודה שלנו

כדי להבטיח דיוק מקסימלי ויעילות מרבית, אנחנו משתמשים בטכניקות הניסור המתקדמות ביותר.

ניסור בטון רטוב

טכניקה זו מבוססת על שימוש במסור ייחודי, המאפשר לבצע חיתוך בטון באופן אשר מצמצם משמעותית את כמויות האבק באתר העבודה. השימוש במים מסייע גם בהפחתת הסיכוי להתחממות המסור, נקודה משמעותית שמונעת נזקים שונים, לרבות עיוות של הלהב.

ניסור בטון עם כבל יהלום

שיטת ניסור זו מאפשרת לבצע חיתוך ברמת דיוק גבוהה מאוד, והיא מתאימה לפרויקטים בהם עולה הצורך בחיתוך מדרגות או יצירת פתחים מורכבים בקירות בטון. ניסור באמצעות כבל יהלום מבטיח לנו גם גמישות ויכולת חיתוך בזוויות שונות ומורכבות יותר, וחשוב לא פחות מכך, עבודה יעילה ובטוחה.

עבודה בשיתוף עם מנופים

לעיתים קרובות במסגרת העבודה שלנו, אנו עושים שימוש בשני סוגי מנופים:

 1. מנופי הרמה: כלים פרקטיים וחיוניים מאוד בתהליכים בהם נדרשת פעולת הניסור במקומות גבוהים או קשים לגישה. זוהי דרך אפקטיבית ונוחה לבצע כל עבודת ניסור, מורכבת ככל שתהיה, והיא חוסכת זמן יקר, מעניקה גמישות רבה ומספקת הגנה טובה לצוות המקצועי וכן לעוברי האורח באתר העבודה.
 2. מנופים כבדים לפינוי הבטון: במקרים בהם הגישה מאפשרת, אנו עובדים עם מנופים אשר מתחברים לחתיכת הבטון שאנו עומדים לנסר עוד מלפני החיתוך, וברגע שאנו מנתקים אותה מהמקום באמצעות ניסור הבטון, המנוף מרים את חתיכת הבטון (בין אם זה גג בטון, גדר או קיר), ומוביל אותה מיד למשאית פינוי פסולת.

ניסור בטון ביהלום בדרום – הכלים המקצועיים שהופכים אותנו לסופר מועילים ודייקנים

ישנם מספר כלים מקצועיים שמאפשרים לנו להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר:

 1. מסור יהלום: מסור עוצמתי באמצעותו ניתן לבצע חיתוך גם במקרים בהם הבטון בעל עובי משמעותי במיוחד. 
 2. מקדחי יהלום: מכונות הקידוח הטובות בעולם נמצאות אצלנו, ואף במגוון רחב של גדלים כדי להבטיח התאמה מושלמת לכל צורך ולכל פרויקט (מ-2 צול ועד 30!).
 3. קונגו: הכלי המנצח לריסוק בטון, בזכותו ניתן להבטיח פינוי יעיל ומהיר של שאריות הבטון.
 4. מנוף: הפתרון המרכזי המספק גישה מלאה ונוחה לאתר העבודה, ומקל על מלאכת פינוי הבטון.
 5. ציוד עזר והגנה: מכשירים וכלים נוספים נועדו לסייע בתהליך הקידוח, לרבות גנרטורים ומשאבות, ואנחנו דואגים לכל ציוד הבטיחות האיכותי ביותר.

הפרויקט שלכם – האחריות שלנו!

כדי להבטיח תהליך עבודה נכון ומדויק, בטוח ואיכותי מאוד, חשוב לבחור את אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר. בשביל זה אנחנו כאן, עם הציוד המתקדם ביותר ועם ניסיון עשיר במגוון רחב של פרויקטים מורכבים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר!

ניסור בטון | אפיק®
5.0
מבוסס על 3 ביקורות
יוסי כהנא
יוסי כהנא
09:52 13 Apr 23
אנשים מקצוענים, משתמשים בציוד הכי חדש ושירות סוף הדרך!
יוסי זרוק
יוסי זרוק
11:48 02 Mar 23
שירות מעולה!מחירים טוביםהיחידים שעמדו במילה שהבטיחו
Michael Kontorovich
Michael Kontorovich
11:26 02 Mar 23
מקצוען. עמידה בזמנים ואיכות בהובלת פרויקטים עד סופם.
js_loader

להמשך קריאה:

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009