ניסור בטון ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות של ניסור בטון ברמת גן ולא משנה במה מדובר. בין אם זה ניסור מדרגות מבטון או ניסור דלת בטון. השירות הכי מקצועי, השירות הכי מהיר והשירות הכי זול, זה אצלינו.
קידוח בטון ברמת גן

תוכן עניינים

המחירים הכי משתלמים לניסור בטון ברמת גן, רק באפיק.

מחירים לדוגמא לתושבי רמת גן

ניסור מדרגות בטוןהחל מ – 190 ₪
ניסור מעקה במרפסתהחל מ – 160 ₪
ניסור מסתור כביסההחל מ – 180 ₪
ניסור ממד בטוןהחל מ – 200 ₪
ניסור מדרכההחל מ – 180 ₪
המחירים הם למטר אורך
ניסור בטון ברמת גן
ניסור בטון ברמת גן

הדוגמאות הללו הן רק דוגמאות מייצגות של צרכים שונים ומטרות שונות שיש לנו לחיתוך בטון. לעיתים מדובר ברצון להרחיב חלון קיים או לפרוץ דלת בתוך קיר בטון. יש מקרים אשר בהם מדובר בניסור של עמוד בטון או חגורת בטון בעת ביצוע שיפוצים לצורך כל הפעולות הללו, חייבים את הכלים המיוחדים ואת הציוד המתאים שיצליח לגבור על הבטון העוצמתי והחזק. הבטון הוא כל כך חזק עד שקידוח בתוכו עלול לערער את היציבות של כל המבנה כולו. בייחוד אם הניסור ייעשה בצורה לא ממוקדת שייצרו סדקים סביב החור אותו קודחים.

מעבר לכך יש לזכור כי קידוח שמותרי אחריו נזקים, מחייב גם בביצוע תיקונים ושיפוצים. כך שמכל כיוון שרק נסתכל על זה נבין שאי אפשר לוותר על עבודה מקצועית בכל מה שקשור לנושא הזה של ניסור בטון.

קידוח בטון ברמת גן – באמצעות מסור יהלום

כאן בדיוק נכנס לתמונה מסור היהלום.

מה זה בעצם מסור יהלום? מסור יהלום משלב בלהב המסור שבבים של יהלום. לא מדובר ביהלומים העדינים המשובצים בתוך התכשיטים כאבני חן יוקרתיות. מדובר ביהלומים הקשורים לעולם התעשייה. היהלומים אלו הינם חזקים מאוד והן מסוגלים לגבור אפילו על הבטון, בייחוד כאשר הם משולבים בתוך להב עוצמתי של מסור המסתובב במהירות גבוהה במיוחד. מסור היהלום הוא זה שלמעשה מצליח לנסר בצורה הכי טובה את הבטון.

קידוח יהלום ברמת גן – עבודה שקטה ונקייה

חשוב להבין שמסור היהלום מוביל לתוצאות מעולות לא רק מבחינת הדוק והמיקוד של הניסור הרצוי. מודבר במסור שמשדרג את כל העבודה גם מבחינת הפגיעה הסביבתית האפשרית.

הניסור הוא ניסור שקט יחסית הודות לאופי הניסור ומהירות הסיבוב של הלהב. מעבר לכך, הניסור נעשה עם מים על מנת לשמור על המכונה מפני התחממות יתר. כפועל יוצא מהשימוש במים יש תועלת רבה גם מבחינת הפיזור של הבטון בסביבה. בעת הקידוח. המים למעשה מונעים את ההתפזרות הזו שהיא כל כך מסוכנת עבור העובדים ועבור הסביבה. הודות לכך הן לא סובלים מאבק בעיניים ובדרכי הנשימה.

מעוניינים בשירות של ניסור יהלום ברמת גן? פנו אלינו ותיהנו מעבודה מקצועית ומדויקת במחירים משתלמים והכי זולים בשוק.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009