ניסור תקרת בטון

מעוניינים בשירות ניסור תקרת בטון של חברה מקצועית, במחיר כדאי, ציוד מתקדם וצוות אחראי? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת בהקדם!
ניסור תקרת בטון

אחד הדברים האחרונים שמסתכלים עליו כאשר נכנסים לחדר הוא התקרה. התקרה היא אמנם חלק מהחדר, אך היא לרוב אינה מעוצבת, אינה מושכת וכוללת או מנורה או סוג של מאוורר. לרוב, אין תשומת לב או דגש כלל על התקרה, חוץ ממקרים בהם צריך לבצע עבודות של ניסור תקרת בטון או משהו בסגנון.

התקרה לרוב עשויה מבטון וכאשר צריך לשנות או לשפץ אותו, מבצעים עבודות מורכבות שצריכות להיות מדויקות מאוד.

מתי מבצעים ניסור תקרת בטון?

פרויקט של ניסור תקרת בטון בא לידי ביטוי כאשר רוצים לשנות בטון מוצק שנמצא בגג החדר.

אך גם לטובת ניסור תקרה בחדר מדרגות. חשוב לזכור שגג החדר הוא במרבית המקרים גם רצפה של אדם אחר, ולכן חייבים לבצע את העבודות בזהירות מרבית ועם תכנון מוקדם. כל עבודה שכוללת ניסור של בטון נעשית עם מקדח העשוי מיהלום. המקדחים הללו עוצמתיים מאוד ובגלל שיש כמה סוגים, צריך לשים לב שבוחרים את המקדח הנכון, זה שלא יגרום לנזק מסיבי מדי, אך עדיין יצליח לבצע את העבודה.

ניסור תקרת בטון – התאמת הציוד

ההבדל בין עבודות כמו ניסור תקרת בטון לבין עבודות קידוח הוא באינטנסיביות של העבודה. עבודות ניסור נעשות לרוב בעדינות, כאשר רוצים לייצר תעלות או נקבים קטנים, או, במקרה של תקרות, לשנות את התקרה מבלי לגרום לנזקים משמעותיים. כמובן שניסור תקרה חייב להיעשות עם כל אמצעי הבטיחות הנדרשים כדי לא לגרום לקריסה, ולכן יש לעבוד עם מקדח קטן יחסית, כדי הנזק הסביבתי לאזור הקדח יהיה מינימלי.

הידעתם? בפרויקטים של ניסור תקרת בטון משתמשים במקדחי יהלום

מקדחי היהלום כאמור באים בגדלים שונים, והדבר החשוב הוא לבצע את ההתאמה ולעבוד בזהירות. המקדחים הקטנים עוסקים לרוב באסתטיקה ובעבודות מינוריות, כמו שקורה בניסור תקרה. ניסור תקרת בטון הוא פרויקט שהוא לרוב מאוד עדין, ונעשה כדי לייצר נקבים לנקודות חשמל או שקעים שונים בתקרה.

לא מדובר בעבודות שנועדו להחליף את התקרה או לשנות את החדר בצורה מאסיבית, ואם כן, אזי שמדובר בחלק קטן מפרויקט קבלני גדול יותר.

בעבודות ניסור תקרת בטון נדרש צוות איכותי

העבודה עם מקדחי יהלום היא די מורכבת ולכן, חשוב להרכיב צוות איכותי שיידע להתאים את עצמו לצרכים של העבודה. הבטיחות צריכה להיות בראש הסדר ההיררכי, ובתוך כך, יש לשים לב שיש מספיק עובדים, שהם מיומנים ומנוסים, ושהם עובדים עם הציוד הנכון. התסריט הגרוע ביותר של ניסור תקרת בטון הוא כמובן קריסת התקרה, וכדי שזה לא יקרה, העבודה צריכה לכלול תכנון מוקדם ולהיות מדויקת עד כמה שניתן.

כך תבצעו ניסור תקרת בטון על הצד הטוב ביותר

אין זמן מוגדר לביצוע פרויקטים של ניסור תקרת בטון והם יכולים להיערך במהלך הבנייה או לאחריה. הדרך לעשות אותה על הצד הטוב ביותר חייבת לכלול תכנון מוקדם, בחירת צוות נכון וכמובן, מכשור איכותי ומתאים לסוג הפעולה ולהשגת התוצאה הרצויה.

מעוניינים בשירות ניסור תקרת בטון של חברה מקצועית, במחיר כדאי, ציוד מתקדם וצוות אחראי? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת בהקדם!

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם