ניסור תקרת בטון

מעוניינים בשירות ניסור תקרת בטון של חברה מקצועית, במחיר כדאי, ציוד מתקדם וצוות אחראי? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת בהקדם!

תוכן עניינים

אחד הדברים האחרונים שמסתכלים עליו כאשר נכנסים לחדר הוא התקרה. התקרה היא אמנם חלק מהחדר, אך היא לרוב אינה מעוצבת, אינה מושכת וכוללת או מנורה או סוג של מאוורר. לרוב, אין תשומת לב או דגש כלל על התקרה, חוץ ממקרים בהם צריך לבצע עבודות של ניסור תקרת בטון או משהו בסגנון.

התקרה לרוב עשויה מבטון וכאשר צריך לשנות או לשפץ אותו, מבצעים עבודות מורכבות שצריכות להיות מדויקות מאוד.

ניסור תקרת בטון
פרויקט ניסור תקרת בטון

מתי מבצעים ניסור תקרת בטון?

פרויקט של ניסור תקרת בטון בא לידי ביטוי כאשר רוצים לשנות בטון מוצק שנמצא בגג החדר.

אך גם לטובת ניסור תקרה בחדר מדרגות. חשוב לזכור שגג החדר הוא במרבית המקרים גם רצפה של אדם אחר, ולכן חייבים לבצע את העבודות בזהירות מרבית ועם תכנון מוקדם. כל עבודה שכוללת ניסור של בטון נעשית עם מסור העשוי מיהלום. המסורים הללו עוצמתיים מאוד ובגלל שיש כמה סוגים, צריך לשים לב שבוחרים את המסור הנכון, זה שלא יגרום לנזק מסיבי מדי, אך עדיין יצליח לבצע את העבודה.

ניסור תקרת בטון – התאמת הציוד

ההבדל בין עבודות כמו ניסור תקרת בטון לבין עבודות קידוח בבטון הוא באינטנסיביות של העבודה. עבודות ניסור נעשות לרוב בעדינות, כאשר רוצים לייצר תעלות או נקבים קטנים, או, במקרה של תקרות, לשנות את התקרה מבלי לגרום לנזקים משמעותיים. כמובן שניסור תקרה חייב להיעשות עם כל אמצעי הבטיחות הנדרשים כדי לא לגרום לקריסה, ולכן יש לעבוד עם מסור מקצועי, כדי הנזק הסביבתי לאזור הקדח יהיה מינימלי.

הידעתם? בפרויקטים של ניסור תקרת בטון משתמשים במסורי יהלום

מסורי היהלום כאמור באים בגדלים שונים, והדבר החשוב הוא לבצע את ההתאמה ולעבוד בזהירות. המסורים עוסקים לרוב באסתטיקה ובעבודות מינוריות, כמו שקורה בניסור תקרה. ניסור תקרת בטון הוא פרויקט שהוא לרוב מאוד עדין, ונעשה כדי לייצר נקבים לנקודות חשמל או שקעים שונים בתקרה.

לרוב לא מדובר בעבודות שנועדו להחליף את התקרה או לשנות את החדר בצורה מאסיבית, ואם כן, אזי שמדובר בחלק קטן מפרויקט קבלני גדול יותר.

ניסור תקרת בטון בלוד

בעבודות ניסור תקרת בטון נדרש צוות איכותי

העבודה עם מסורי יהלום היא די מורכבת ולכן, חשוב להרכיב צוות איכותי שיידע להתאים את עצמו לצרכים של העבודה. הבטיחות צריכה להיות בראש הסדר ההיררכי, ובתוך כך, יש לשים לב שיש מספיק עובדים, שהם מיומנים ומנוסים, ושהם עובדים עם הציוד הנכון. התסריט הגרוע ביותר של ניסור תקרת בטון או קידוח תקרת בטון הוא כמובן קריסת התקרה, וכדי שזה לא יקרה, העבודה צריכה לכלול תכנון מוקדם ולהיות מדויקת עד כמה שניתן.

כך תבצעו ניסור תקרת בטון על הצד הטוב ביותר

אין זמן מוגדר לביצוע פרויקטים של ניסור תקרת בטון והם יכולים להיערך במהלך הבנייה או לאחריה. הדרך לעשות אותה על הצד הטוב ביותר חייבת לכלול תכנון מוקדם, בחירת צוות נכון וכמובן, מכשור איכותי ומתאים לסוג הפעולה ולהשגת התוצאה הרצויה.

מעוניינים בשירות ניסור תקרת בטון של חברה מקצועית, במחיר כדאי, ציוד מתקדם וצוות אחראי? פנו אלינו לחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו הצעת מחיר משתלמת בהקדם!

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009