ניסור גדר בטון

מעוניינים בשירות ניסור גדר בטון שיבוצע במחיר משתלם, בציוד מקצועי ובידיים מיומנות? פנו אלינו בחברת "אפיק ניסור בטון" לקבלת הצעת מחיר!
ניסור גדר בטון - בשבילך זה קיר, בשבילנו אוויר

תוכן עניינים

אם אתם זקוקים לשירותי ניסור גדר בטון וחשוב לכם לקבל שירות מצוין ותוצאות מעולות, אתם במקום הנכון! הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם, לאתר הפרויקט, כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, בחינם וללא התחייבות.

לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

ניסור גדר בטון – כמה זה יעלה לכם?

בחישוב לפי מ"ר, מחיר ניסור חומת בטון מתחיל מ-160 ש"ח, לפני מע"מ. אך חשוב מאוד לציין כי פרויקט ניסור בטון, ובפרט ניסור גדר בטון, הוא פרויקט שמחירו נקבע על פי שורה של פרמטרים, שלכל אחד מהם השפעה על הצעת המחיר שתקבלו. 

מה יכול להשפיע על העלות הסופית שלכם?

כדי לקבוע מחיר ניסור חומת בטון או ניסור פתח בגדר בטון, יש להגדיר מראש מספר נושאים מרכזיים:

 1. גודל ועובי הבטון: מידות הגדר שיש לנסר הן חשובות, ויש להן השפעה על עלות הפרויקט כולו. גדר גבוהה או עבה יותר, לדוגמה, תדרוש יותר זמן עבודה ומחירה יהיה גבוה יותר.
  עם זאת, כמה שתצטרכו לנסר יותר בטון, כך בהתאם המחיר למ"ר ירד, כך שבסופו של דבר, אם יש לכם גדר בטון גדולה לנסר, זה יצא לכם משתלם בהרבה.
 2. סוג הבטון: ישנם סוגי בטון שונים ולכל אחד מאפיינים והרכב משלו. ככל שהבטון עמיד יותר, כך יידרשו מכשירים עוצמתיים יותר, מה שישפיע גם על זמן העבודה ועל העלויות. 
 3. מיקום הפרויקט: כאשר החומה או הגדר שיש לנסר נמצאים במיקום מאתגר יחסית, עם גישה מוגבלת, יש לזה השפעה ישירה וברורה על מחיר הפרויקט.
 4. מורכבות הפרויקט: פרויקטים עם לוחות זמנים ארוכים ומורכבים יותר, או כאלה שמחייבים שימוש בטכניקות ובציוד ייחודי, הם פרויקטים שהמחיר שלהם עלול להיות גבוה יותר.
 5. חשמל תלת פאזי: חשוב מאוד – אי אפשר להתחיל פרויקט ניסור גדר בטון ללא נקודת גישה לחשמל תלת פאזי בקרבת מקום! למה? מכונת הניסור העוצמתית עובדת אך ורק עם חשמל תלת פאזי, כך שבמידה ואין לכם באתר נקודה כזו, נצטרך להביא איתנו גנרטור, בתוספת תשלום.
 6. מנוף פינוי: לרוב בפרויקטים של ניסור גדרות, אנו נעבוד ביחד עם מנוף לפינוי הבטון. הפינוי איננו כלול במחיר. במקרים בהם יש לפתוח חלק קטן יחסית בגדר בטון, יהיה אפשר לבצע פינוי גם ללא מנוף.

איך ניסור גדר בטון קורה בפועל? על תהליך העבודה שלנו

כדי לבצע ניסור גדר בטון באופן מסודר ומקצועי מאוד, חשוב לפעול על פי מספר שלבים:

 1. בדיקת הגדר או החומה: לפני כל פעולה אחרת חשוב לבצע בדיקה יסודית ומעמיקה, שתאפשר לנו להגדיר את סוג הבטון, את המצב שלו וכל פרט טכני אחר שיכול להשפיע על אופן ביצוע העבודה ועל ההחלטות המרכזיות.
 2. תוכנית עבודה מפורטת: בשלב הבא ניתן לתכנן את הפרויקט עצמו, כאשר בנקודה זו יש לבחור בקפידה את הכלים המתקדמים והנכונים, את טכניקות העבודה המתאימות וכמובן גם איך פסולת הבטון תפונה בסיום הפרויקט.
 3. הכנות אחרונות: עם תוכנית מוגדרת, ורגע לפני שהפרויקט יוצא לדרך, הצוות המקצועי ידאג להכין את המקום לקראת יריית הפתיחה. במסגרת ההכנות יש להסיר מהמקום פריטי ריהוט כבדים וחפצים שיכולים להיפגע בתהליך, וכן לכסות פריטים שלא ניתן לפנות.
 4. ניסור גדר בטון: כעת אפשר להתחיל לעבוד, בין אם מטרת הפרויקט היא הריסת גדר בטון ובין אם המטרה היא לנסר פתח לכל צורך באשר הוא. הניסור יתבצע באמצעות מסור יהלום עוצמתי, ועל פי צרכי הפרויקט כפי שהוגדרו בשלבים הראשונים.
 5. ליטושים וניקיון: עם השלמת הניסור תיבדק העבודה כדי להבטיח שבוצעה בצורה הטובה ביותר. רק לאחר מכן יתבצע פינוי פסולת הבטון, ושטח העבודה יעבור ניקיון ראשוני כדי להחזיר אותו למצבו הטבעי.

כלי העבודה שלנו

כדי להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר, ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים שאנחנו מציבים, נעשה שימוש בכלים המתקדמים ביותר שיש:

 1. מסור יהלום: כלי עבודה עוצמתי מאוד שמאפשר לנו לבצע חיתוך וניסור בטון גם במקרים בהם הבטון עבה במיוחד.
 2. מקדחי יהלום: מקדחות אלה זמינות בגדלים שונים והן חיוניות בכל פרויקט ניסור וקידוח בטון.
 3. קונגו: הכלי האידיאלי לריסוק בטון, כחלק מההכנה לפינוי הבטון משטח העבודה.
 4. גנרטורים ומשאבות: ככל שנדרשים כלים נוספים, אשר יאפשרו ביצוע מדויק של העבודה, יש לנו את הפתרונות המקצועיים ביותר.
 5. אביזרי בטיחות: כל פתרונות הבטיחות הנדרשים להבטחת שלומם של חברי הצוות ועוברי האורח.

כמה זמן לוקח לנסר גדר או חומת בטון?

חשוב לזכור כי ניסור חומת בטון או גדר בטון הוא פרויקט שתלוי במספר רב של גורמים, ולכל אחד מהם השפעה רבה לא רק על המחיר, אלא גם על לוחות הזמנים. זה בהחלט יכול לקחת כמה שעות, ומצד שני אף כמה ימים, והנה הסיבות לפערים הללו:

 • גודל החומה: יש הבדל ברור בין הזמן והמאמצים שיידרשו לניסור גדר או חומת בטון קטנה או נמוכה יחסית, לבין הזמן והמאמצים שיידרשו כאשר החומה גדולה יותר. 
 • סוג הבטון: כפי שהזכרנו קודם, ישנם סוגים שונים של בטון שמאופיינים בדרגות שונות של חוזק, ובהתאם לכך גם הזמן הדרוש לניסור סוגים אלה של בטון אינו אחיד.
 • שיטת העבודה: אם יש צורך לבצע ניסור ידני, אפשר להניח כי התהליך יהיה איטי יותר בהשוואה לשיטות מתקדמות יותר, כדוגמת ניסור באמצעות מסור יהלום המורכב על גבי מסילה, שחוסך זמן רב.
 • ניסיון ומומחיות: כלים מתקדמים ושיטות עבודה מתוחכמות הם חשובים, אבל הצוות האחראי על כל אלה חשוב לא פחות, ואפילו יותר. צוות מיומן יפעל בצורה יסודית וטובה, ביעילות רבה וכן, גם בזמן קצר יותר בהשוואה לצוות שאיננו מנוסה או מקצועי מספיק.

העבודות הכי נפוצות לניסור גדר בטון

ניסור גדר בטון יכול להתאים למגוון רחב של פרויקטים בתחום הבנייה והשיפוצים. בין אתם מתכננים שינוי פונקציונלי או שדרוג אסתטי, וגם כאשר ישנו צורך בטיחותי שמחייב טיפול ממוקד, ניסור גדר בטון יכול להציע מענה מצוין. הנה כמה מן הדוגמאות הנפוצות ביותר בהן נשתמש בטכניקת הניסור:

 • הנמכת גדר או חומה: בין אם לצרכי עיצוב ובין אם כדי להתאים לדרישות תכנוניות, ניסור חומת בטון הוא צעד שמאפשר לנו להוריד את גובה החומה או הגדר.
 • ניסור פתח לשער חדש: אם אתם מתכננים ליצור כניסה חדשה או להרחיב פתח קיים, ניסור גדר בטון הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.
 • חיתוך בטון עיצובי לגדר: לעיתים הצורך איננו פונקציונלי בלבד, אלא המטרה היא ליצור מראה מיוחד במינו. חיתוך גדר בטון מתאים לצורך זה בדיוק.
 • הריסת חומה: כאשר יש צורך לתכנן הריסת גדר בטון ולהסיר אותה באופן מלא, ניסור הוא הצעד הראשון והבסיסי ביותר.

הזמינו אותנו אליכם לקבלת הצעת מחיר מדויקת ללא התחייבות!

ההכנות שכדאי לעשות לפני ניסור הגדר

לפני שמתחילים בתהליך ניסור חומת בטון, יש כמה הכנות שכדאי לבצע, כדי להבטיח עבודה בטוחה, יעילה ומדויקת.

אישור מהנדס

לפני כל עבודת ניסור בטון, וכלל זה נכון גם כאשר מדובר בניסור גדר או חומת בטון, יש לקבל אישור של מהנדס מוסמך. הוא זה שיבדוק את המבנה ויוודא שהניסור אינו מהווה סכנה ליציבות המבנה, או למבנים סמוכים.

סימון מידות הניסור המבוקש על הגדר

יש לסמן באופן ברור ומדויק את האזורים על הגדר בהם צפוי להתבצע הניסור. באופן ספציפי יש לסמן את מידות הפתחים, גובה הניסור וכל פרט טכני אחר שיבטיח עבודה איכותית ונטולת טעויות.

בדיקת נקודת חשמל תלת פאזי קרובה

לפני תחילת העבודה, ולפני הבאת הציוד הדרוש לביצוע המלאכה, יש לוודא כי קיימת במקום גישה לנקודת חשמל תלת פאזי. כלי העבודה דורשים כוח חשמלי גבוה, ולכן חשמל תלת פאזי הוא קריטי. בכל מקרה שבו אין נקודה קרובה, ניתן להיערך מראש עם גנרטור וציוד מתאים.

נקודת מים קרובה

מים הם משאב חיוני בתהליך העבודה. לא רק שהם מסייעים בקירור הכלים, אלא שהם גם עוזרים לנו למנוע את התפשטות האבק. לכן חשוב לוודא מראש שיש מקור מים בקרבת מקום, ולאתר פתרונות חלופיים במידת הצורך.

עדכון השכנים לגבי תאריך ביצוע העבודה ושעות העבודה

אחרי שהפרויקט הוגדר בצורה ברורה ומדויקת, ואחרי שהכנו את השטח עם כל הציוד הדרוש, יש עוד צעד אחד, לכאורה פשוט, אבל בעל חשיבות עליונה. כדי שתוכלו לשמור על יחסים תקינים עם השכנים שלכם, וכדי לאפשר גם להם להיערך לפרויקט הרועש והמלכלך שבדרך, מומלץ לעדכן אותם מראש ולמנוע סכסוכים וחיכוכים אפשריים.

קבלן ניסור בטון שעומד בזמנים ובהתחייבויות

ומה קורה לאחר הניסור?

עם השלמת הפרויקט באופן מקצועי וביסודיות רבה, כל שנותר הוא לפנות את הבטון המנוסר מהאתר, ולאפשר לכם לחזור לשגרה. עם זאת, רגע לפני שיבוצע הניקיון בשטח, חשוב לבדוק היטב כי הפרויקט הושלם על פי כל התוכניות, ובהתאם לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יהיה שם לצדכם גם בשלב זה, כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה לכל אורך הדרך.

אפיק ניסור וקידוח בטון – מקצוענים עם אחריות!

חברת אפיק ניסור וקידוח בטון היא כל מה שאתם צריכים כדי לצאת לדרך בראש שקט, ולדעת שתקבלו תוצאות מעולות. עם שירות איכותי, עבודה יעילה, ציוד מתקדם וצוות עתיר ניסיון, הפרויקט שלכם ללא ספק בידיים טובות.

לתיאום ביקור באתר הפרויקט ולקבלת הצעת מחיר מדויקת, ללא התחייבות וללא עלות, צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009