ניסור רצפת בטון

צרו איתנו קשר ונגיע עד אליכם לאתר לתת לכם הצעת מחיר מנצחת לפרויקט!
(בחינם וללא כל התחייבות)
עבודות ניסור בטון

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניסור רצפת בטון במחיר הטוב בארץ? אתם במקום הנכון.

אנחנו בחברת אפיק ניסור בטון מחזיקים מגוון רחב של מסורי יהלום מיוחדים עבור ניסור רצפה. 

ניסור רצפת בטון זה עסק למקצוענים, אם אתם צריכים שירות ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר הטוב בארץ (בהתחייבות!), צרו איתנו קשר עוד היום!

מחיר ניסור רצפת בטון

מחיר ניסור רצפת בטון תלוי במגבלות ובדרישות של הפרויקט הספציפי, כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לפרויקט שלכם, צרו איתנו קשר במספר 077-2313-009 ותקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

אם אתם רוצים לקבל תמונת מצב כללית על המחירים – לפניכם מחשבון לחישוב מחיר למטר ניסור רצפה:

הכנס טווח עובי הבטון:

הכנס טווח אורך החיתוך:

*שימו לב, המחירים לא כוללים מע"מ, ועשויים להשתנות בהתאם לדרישות הפרויקט הספציפי, על מנת לקבל הצעה מדויקת, צרו איתנו קשר.

מה משפיע על העלות של ניסור רצפת בטון?

ניסור רצפת בטון זה תהליך מורכב המשלב מיומנות והבנה מעמיקה של החומרים והתהליכים. המחיר של עבודה כזו אינו קבוע ומשתנה בהתאם למגבלות ודרישות שונות, כאשר אנו רוצים להעריך את העלות המדויקת של עבודות ניסור רצפת בטון, חשוב לקחת בחשבון את כל הגורמים הבאים כדי לקבוע את המחיר בצורה מדויקת:

היקף העבודה

היקף העבודה הוא גורם מרכזי לקביעת המחיר בעבודת ניסור רצפת בטון. כאשר יש יותר שטח לנסר, או שיש  צורך ליצור מספר רב של פתחים, נדרשת השקעה רבה בזמן ובמשאבים מה שמשפיע על העלות הכוללת של הפרויקט. עם זאת, כמה שננסר יותר, כך תשלמו פחות לפי מטר, אז זה יוצא יותר משתלם.

גישה

הגישה למקום הניסור ברצפה יכולה להשפיע באופן ישיר על העלות. רצפה הממוקמת באזור שהגישה אליו מאתגרת דורשת שימוש בציוד מיוחד, בהתאם המחיר יכול לעלות.

עובי הבטון

עובי הבטון משפיע על זמן הניסור ועל עלות העבודה, בטון יותר עבה מצריך ציוד מתקדם ולוקח יותר זמן לנסר אותו.

חיתוך בטון ברצפה

גישה לחשמל תלת פאזי

מסורי הרצפה העוצמתיים שלנו עובדים על חשמל תלת פאזי בלבד, ולכן, במידה ואין גישה לחשמל תלת פאזי בקרבת מקום הניסור, אנו נצטרך להביא איתנו גנרטור בתוספת תשלום.

שירותים נוספים

על פי הצורך של הלקוח, יתכנו שירותים נוספים הכוללים, לדוגמה, ריסוק או פינוי הבטון, שירות זה יוסיף לעלות הכוללת של הפרויקט.

ניסור יהלום לרצפת בטון

מתי צריך לבצע ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון זאת פעולה חיונית בתחום הבנייה והשיפוצים. לפניכם המקרים הנפוצים ביותר בהם יש צורך בתהליך זה:

שיפוצים והתקנות

בזמן שיפוצים לעיתים יש צורך בהתקנת תשתיות חדשות מתחת לרצפה הקיימת, מה שמצריך פתיחת פתח ברצפת בטון, בנוסף גם במקרה של רצפה פגומה שדורשת תיקון מבצעים הליך זה.

יצירת פתח בין קומות

כשעושים שיפוץ במבנים רבי-קומות, ניסור רצפה זה שלב בלתי נפרד מהתהליך, פעולה זו מתבצעת למשל, כאשר יש צורך ליצור פתח למעבר בין קומות וגם כשיש צורך בהתקנת מעלית.

הגבהת החלל

במקרים רבים בהם רוצים לעשות הגבהה של החלל ולשנות אותו, ניסור רצפה תהיה האופציה הטובה ביותר.

התקנת חימום תת רצפתי בבית קיים

לרוב מתקינים חימום תת רצפתי כבר בתיכנון של בית חדש, אך אם אתם גרים בבית קיים ומעוניינים לשדרג את מערכת החימום שלכם, ייתכן ויהיה צורך לנסר את הרצפה על מנת להתקין את התשתיות למערכת.

יצירת פתחי ניקוז

אם תרצו לפתוח פתח ניקוז חדש, בין אם זה בחדר המקלחת, במטבח, או אפילו במבנים תעשייתים, ניסור רצפה יאפשר לכם ליצור את הפתח בקלות.

ניסור כביש

כאשר רוצים לעשות שינוי בכביש, יש צורך בכלי חזק שמסוגל לחדור את האספלט הקשיח, גם כאן, ניסור כביש בעזרת מסור יהלום מקצועי הוא הפתרון.

ניסור מדרכה

אם אתם רוצים לייצר פתח במדרכה, לפתוח גישה לחניה, או כל שינוי כזה או אחר במדרכה שלכם, מסורי היהלום יוכלו לחתוך את המדרכה בצורה מדויקת.

מכונת ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון ללא אבק ואדים רעילים

אחד האתגרים הגדולים ביותר בניסור רצפות בטון זה האבק והאדים שנפלטים במהלך הניסור, האדים מזהמים את הסביבה ופוגעים בבריאות העובדים ובכל מי שנמצא בסביבה של עבודת הניסור.
כדי להתמודד עם אתגר זה, במהלך הניסור מוזרמים מים אל המסור וכך הוא אינו מתחמם יתר על המידה והאבק לא מתפזר לכל עבר. 

איך מנסרים רצפת בטון?

1.הבנת הצורך

תחילה יש להבין מהו הצורך בגינו הוחלט לבצע את ניסור הרצפה, באמצעות ההבנה של הצורך, הכלים הנכונים והידע המתאים, ניתן לבצע את התהליך בצורה יעילה.

 2. סימון המיקום המדויק

יש לסמן את המיקום המדויק שבו יש לנסר את הבטון, חשוב לדעת איפה בדיוק יש צנרת ותשתיות כדי להבטיח שהעבודה תתבצע באופן הנכון. כמובן, יש להשיג אישור מהנדס לפני תחילת הניסור בשביל לוודא שהכל כשורה (אם אתם זקוקים לעזרה וייעוץ בנושא, צרו איתנו קשר!)

3. הכנת הציוד המתאים 

עובי הבטון ומיקום הפרויקט יקבעו את סוג הציוד שיש להשתמש בו. אנו נכין מראש את המסור ואת הסביבה בה יתבצע הניסור.

4. ניסור הרצפה

באמצעות מסור עם להבי יהלום, אנו ננסר לאורך הקווים המסומנים בצורה מדויקת.

5. סיום העבודה 

לאחר הניסור, יש לפנות את הבטון המנוסר (ובמידת הצורך, לרסק אותו לפני).
זהו, אתם מוכנים לשלב הבא של הפרויקט שלכם!

פרויקט ניסור רצפת בטון בגן ילדים

הכלים המקצועיים שלנו לניסור רצפת בטון

הכלים הנכונים הם הבסיס לביצוע עבודה מקצועית ואיכותית. באפיק אנו מתמחים בשימוש בכלים המתקדמים ביותר בתחום הניסור, על מנת להבטיח דיוק, יעילות ובטיחות בכל פרויקט.

אנו עושים שימוש במסורי היהלום של חברת HILTI, הנה כמה מהכלים המתקדמים שלנו:

מסורי יהלום על מסילה: המסורים שברשותנו מאפשרים חיתוכים מדויקים בכל עומק וזווית. מסור היהלום הוא הכלי האידיאלי לחיתוכים ישירים, והדיסק החזק שבו מיועד לחיתוך בטון בעומקים שונים. במסור זה דיסק המצופה בשבבי יהלום תעשייתיים, מופעל על ידי שלט רחוק ומחובר למסילה מתכווננת, המאפשרת ניסור מושלם של הבטון.

מסור יהלום על גלגלים: כאשר יש צורך בניסור ארוך מהמסילה, לעיתים נעשה שימוש במסורי יהלום על גלגלים, מסורים אלו מאפשרים גם כן דיוק מצוין מכיוון שהמסור נוסע על הגלגלים בקו ישר וחותך את הבטון במדויק.

מסור יהלום ידני: במקרים בהם הגישה בעייתית או שמדובר על חיתוך קטן במיוחד, אנו מחזיקים גם מסורי יהלום ידניים.

מקדחות יהלום: מקדחות המצופות בשבבי יהלום ומאפשרות חדירה קלה לבטון העוצמתי. מקדחות יהלום מאפשרות פתיחת פתח עגול ומדויק ברצפת בטון בכל עובי.

אפיק ניסור בטון – ניסור רצפת בטון במחיר מנצח

כשאתם בוחרים בחברת אפיק עבור ניסור הרצפה שלכם, אתם מבטיחים שהפרויקט יתבצע ברמה הגבוהה ביותר. הצוות שלנו מיומן ומנוסה, הכלים שלנו הם מהמתקדמים בתחום, ושירות הלקוחות שלנו הוא אישי ומקצועי.
אם יש לכם צורך בניסור רצפת בטון או בכל שירות אחר בתחום, אנו כאן לשירותכם, צלצלו אלינו כבר עכשיו למספר 077-2313-009 ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לניסור רצפת בטון.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009