ניסור רצפת בטון

צלצלו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לניסור רצפת בטון המתבצע בכלים הכי מתקדמים ובידיים המקצועיות ביותר.
עבודות ניסור בטון

זקוקים לשירותי ניסור רצפת בטון אבל אין לכם מושג איך ניגשים לסיפור הזה? בסקירה שלפניכם נסביר אילו פתרונות מקצועיים קיימים כיום לעבודות של ניסור רצפת בטון או בשמן הנוסף: "פתיחת פתח ברצפת בטון", על מה מהם מומלץ ללכת, ובאיזו עלות זה כרוך.

באילו מקרים נצטרך לבצע ניסור רצפת בטון?

כיום, רוב המבנים עשויים מבטון, מה שהופך כל עבודת בינוי או שיפוץ לתהליך המחייב שימוש בכלי עבודה עוצמתיים, חזקים מאוד ועמידים שמסוגלים לחדור בקלות דרך משטחי בטון. זהו בדיוק המקום בו נכנסות לתמונה חברות כמונו, שמספקות שירותי ניסור בטון בכלים מתקדמים. 

שימושים שונים של ניסור רצפת בטון

חיתוך יהלום לבריכת שחיה

אף שניסור רצפת בטון לא נשמע כמו סוג של עבודה שהצורך בה עולה ביומיום, למעשה פתיחת פתח ברצפת בטון מהווה חלק שכיח למדי בעבודות בנייה ושיפוצים של מבנים בעלי מספר קומות. ניסור רצפת בטון מתבצע, למשל, כאשר מעוניינים ליצור פתח למעבר בין קומותיו של הבית או הבניין, או כשמתקינים מעליות. 

איך מתבצע פתיחת פתח ברצפת בטון

על מנת לבצע פתיחת פתח ברצפת בטון, יש צורך בכמה סוגי מסורים. פתיחת פתח ברצפת בטון תכלול לרוב שימוש במסורים ניידים לנשיאה ידנית של איש מקצוע לצד שימוש במסורים שניתן להסיע על הרצפה ומשמשים לחיתוך של משטחי בטון עבים וקשיחים במיוחד (כמו רצפת בטון מזוין).

כך או כך, עבודות הניסור מתבצעות בדרך כלל באמצעות מסורי יהלום, בעלי להב בצורת דיסק המצופה באבקת יהלומים שמקנה לו עמידות רבה ויכולת חיתוך יוצאת דופן. מסורים אלו מסוגלים להסתובב במהירויות גבוהות במיוחד – מה שמסייע לביצוע ניסור רצפת בטון ברמת דיוק אופטימלית.

איך אנחנו שומרים על הניקיון בניסור רצפת בטון

על מנת לשמור על הניקיון בסביבת העבודה בזמן ביצוע פתיחת רצפת בטון, נעשה שימוש בסילון מים אשר מוזרם בלחץ גבוה כדי להגן על המסור מפני התחממות יתר ולמנוע פיזור של אבק ונתזי בטון בזמן ביצוע הניסור. שיטה זו הופכת את מסורי הבטון לכלי עבודה שהם לא רק עוצמתיים – אלא גם מאפשרים תוצאה אסתטית ונקיה מאוד בהשוואה לחלופות.

כמה עולה ניסור רצפת בטון?

העלות של עבודות ניסור רצפת בטון היא דינמית מאוד ומשתנה כתלות בהיקף העבודה המוזמנת ותנאי השטח, ובכללם: מיקום רצפת הבטון, עובי רצפת הבטון, גודל הפתח שמעוניינים לפתוח ברצפה, קלות הגישה לאתר העבודה, שירותי התקנה וניקיון נלווים שהלקוח מבקש, וכן הלאה.

ניסור רצפת בטון מבצעים עם המומחים בלבד!

אנו בחברת "אפיק" – ניסור בטון ביהלום, מאמינים שישנה חשיבות רבה לא רק לכלים שבהם משתמשים בביצוע עבודות של ניסור רצפת בטון, אלא גם לניסיון המקצועי של האנשים שמבצעים אותן. אם חשוב לכם ליהנות משקט נפשי ומשירות ללא תחרות המתבצע במהירות, ביעילות ועל ידי עובדים מוכשרים שהוסמכו לביצוע העבודה, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר. 

צלצלו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לניסור רצפת בטון המתבצע בכלים הכי מתקדמים ובידיים המקצועיות ביותר.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם