ניסור קורות בטון

זקוקים לעבודת ניסור קורות בטון במחיר משתלם, ציוד מתקדם וצוות מנוסה ומיומן? אל תבזבזו עוד זמן! אנו בחברת "אפיק ניסור בטון" נשמח לשוחח עמכם ולספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית בהקדם.
ניסור קורת בטון

תוכן עניינים

קבלנים ואנשי מקצוע בתחום הבנייה יודעים שהדבר הכי חשוב ליציבות המבנה הוא קורות הבטון. קורות הבטון מהווים את היסודות של הבניין, והם נמצאים בתוך הקירות התומכים במטרה לייצר יציבות מלמעלה למטה. בהרבה שיפוצים, יש צורך לבצע ניסור קורות בטון בצורה מקצועית, על מנת לבצע שינוי במבנה. זהו פרויקט די מורכב, וצריך לדעת לבצע אותו בצורה נכונה.

כדי שתוכלו לבצע את המשימה בצורה מדויקת ובטוחה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מדויקת וללא כל התחייבות!

כמה עולה ניסור קורות בטון?

מחיר ניסור קורות בטון מתחיל לרוב ב-180 ש"ח למטר, אבל חשוב להבין כי המחיר הסופי יקבע על בסיס מספר גורמים עיקריים. מעובי הקורה ועד הצורך בציוד מיוחד שיבטיח עבודה מושלמת, לכל פרט יש השפעה גדולה מאוד על הצעת המחיר שתקבלו.

אתם מוזמנים לדבר איתנו כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת, המתייחסת לכל הפרטים הקטנים ומותאמת בדיוק לפרויקט שלכם.
במידת הצורך, נשמח להגיע אליכם לאתר בחינם וללא כל התחייבות, על מנת לספק לכם הצעת מחיר מדויקת.

הפרטים שיכולים להשפיע על מחיר ניסור קורות בטון

הנה ארבעה משתנים החיוניים במשוואה, והם חלק בלתי נפרד מהצעת המחיר שתקבלו:

 • עובי הקורה: קורה עבה יותר תדרוש יותר עבודה והרבה יותר מיומנות ודיוק, ובהתאם לכך סביר כי עלות הפרויקט תהיה גבוהה יותר.
 • הגישה לאתר: כאשר העבודה מתבצעת במקום שקשה יותר להגיע אליו, או כאשר נדרשת הכנה מיוחדת, יש לכך השפעה על הצעת המחיר.
 • הציוד הנדרש: מכשור מתקדם ומכונות מיוחדות ישפיעו על המחיר, וחשוב להבין בדיוק מה הצורך המדויק לכל פרויקט כדי לקבוע את העלות בהתאם.
 • האזור הגאוגרפי: העלויות הנדרשות לכל פרויקט יכולות להשתנות גם בהתאם לאזור הגאוגרפי בו תתבצע העבודה. לצורך הדוגמה, אנחנו ממוקמים בירושלים, אם אתם נמצאים באילת, זה בהחלט יהיה יקר יותר מאשר פרויקט ניסור בטון בירושלים.
ניסור ופינוי קורת בטון

על מה חשוב להקפיד במהלך עבודת ניסור קורת בטון?

לכל פרויקט ניסור קורת בטון יש מספר מטרות עיקריות, ובראשן השגת תוצאה מושלמת. כדי להשיג את המטרה הזו יש כמה נושאים שחשוב מאוד לקחת בחשבון:

 1. בטיחות: כל פרויקט של ניסור בטון או ניסור קורות בטון מחייב עבודה זהירה על פי כל כללי הבטיחות, ועם ציוד ההגנה המתאים למניעת פציעות ונזקים.
 2. דיוק: כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר ולבצע את החיתוך הנדרש בלבד, חשוב לבצע סימון באזור המיועד לניסור, ויש לעשות זאת בקפידה רבה.
 3. ציוד: הכלים הנכונים והציוד המתקדם ביותר הם קריטיים, כדי להבטיח עבודה איכותית ויעילה, בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.

ניסור קורות בטון זו עבודה עם הרבה אחריות, איך עושים את זה?

מאחר וחשוב לנו להגיע לתוצאות מדויקות, ולעשות את זה ביעילות ובלי להתפשר על בטיחות העובדים והאנשים שעשויים להימצא בסביבה, חשוב להיערך לפרויקט בצורה טובה.

הכנה

לפני הכל, יש לבצע בדיקה יסודית מאוד באתר העבודה, כדי להבין מה המידות הנדרשות, מה צרכי הפרויקט ואיזה ציוד מתאים למשימה. כך ניתן להימנע מטעויות ולתכנן את העבודה באופן מושלם.

קבלת אישורים

במקרים רבים נדרשים אישורים טרם ביצוע העבודה. אישורים אלה יתקבלו מהרשות המקומית ולכן, לפני שנתחיל לנסר או לקדוח בקורות הבטון באתר, חובה לוודא כי כל האישורים אכן בידכם. עד לרגע שתקבלו אותם, לא נוכל להתחיל בעבודה.

סימון הקורות או אזורי הניסור הנדרשים על הקורות

זהו בוודאי השלב הקריטי והחשוב מכולם, שכן הצלחת הפרויקט נשענת עליו. כדי לעשות את זה נכון יש לסמן באופן ברור ומדויק מאוד איפה נדרש הניסור, ומה המידות והזוויות שיש לנסר.

ניסור קורות בטון עם חברת אפיק

ביצוע ניסור הקורות באחת משתי דרכים אפשריות

לאחר ההכנות, האישורים וכמובן סימון אזור העבודה בשטח, יש לקבוע את שיטת העבודה האידיאלית. הנה שתי השיטות הנפוצות ביותר:

ניסור באמצעות מסור יהלום

מסור יהלום מאפשר לנו לבצע חיתוך עמוק ומדויק בבטון, והוא מתאים למגוון רחב של שימושים. בין השאר נשתמש בו כדי ליצור פתחים או חריצים, וכדי לבצע חיתוך בטון בדיוק מקסימלי. היהלום העוצמתי הוא שמעניק למסור את הכוח הרב שלו, ואת היכולת להשלים כל משימה בצורה נקייה ומהירה. חשוב לזכור כי בעת השימוש בו נדרש גם שימוש במים לצורך קירור הלהב וצמצום האבק.

בסרטון הבא תוכלו לראות איך המסור עובד בפועל:

ניסור באמצעות כבל יהלום

כאשר המשימה היא לבצע ניסור קורות בטון בעובי גדול במיוחד, ובמקרים בהם מסור יהלום אינו מתאים (למשל בשל מגבלות המיקום), כבל יהלום הוא פתרון מעולה. הגמישות שלו הופכת אותו לכלי עבודה פרקטי שמעניק לנו חופש מוחלט לחתוך בצורות ובזוויות שונות. העבודה עם כבל יהלום מחייבת גם מיומנות גבוהה במיוחד ומדובר על כלי יקר מאוד (יכול להגיע למיליון ש"ח בקלות).

פיניש

בתום תהליך הניסור חשוב לטפל באזור בו בוצעה העבודה, ולהבטיח תוצאה חלקה ונקייה. ניתן להשיג את המטרה הזו באמצעות כלי עבודה ייעודיים שיאפשרו החלקה של הפינות והסרת חומרים מיותרים.

פינוי הפסולת

באופן טבעי נשארת במקום פסולת בניין שנוצרת במהלך העבודה. פסולת זו היא לרוב גם כבדה מאוד, ולכן היא דורשת ציוד מתאים שיאפשר הובלה ופינוי באופן בטוח ומסודר. הפינוי יתבצע על פי התקנות לאתר מורשה, תוך שמירה מלאה על הסביבה.

ניסור קורות בטון

מקרים בהם נדרש ניסור קורות בטון

אם החלטתם לשפץ את הבית, ניסור קורות בטון יאפשר לכם לערוך לא מעט שינויים במבנה, למשל:

 • הרחבת חללים ויצירת מרחב גדול ומרווח
 • יצירת פתחים חדשים להתקנת דלת או חלון.
 • שינוי המבנה הפנימי והזזת קיר קיים
 • הוספת מעלית או מדרגות במבנה 

הריסת מבנה

ישנם גם כמובן מקרים בהם ניסור קורת בטון הוא קריטי כדי לאפשר הריסה של חלקים מהמבנה תוך הימנעות מפגיעה ביציבות המבנה. באופן דומה ניתן לתכנן הריסה מלאה, ובאמצעות ניסור קורות בטון אפשר להפחית את משקל המבנה כדי לאפשר הריסה חלקה ויעילה יותר.

להצעת מחיר מדויקת – התקשרו אלינו ונגיע עד אליכם!

הצוות המצוין של חברת אפיק מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עם ניסיון עשיר ורמת מיומנות גבוהה מאוד. כדי להעניק לכם שירות מעולה אנחנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובציוד הכי עוצמתי ואיכותי שיש. כך אנחנו מספקים פתרונות מצוינים לכל פרויקט, בין אם אתם זקוקים לניסור קורות בטון, יצירת פתחים בקירות, תכנון שיפוץ למבנה ואף הריסה מוחלטת שלו.

אנחנו כאן כדי להציע לכם לא רק שירות מעולה, אלא גם הצעת מחיר שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר או לתאם פגישה אצלכם באתר הפרויקט, ללא כל התחייבות!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009