ניסור בטון בירושלים

זקוקים לשירות של ניסור בטון בירושלים? לא משנה אם זה ניסור רצפת בטון או ניסור גג בטון. אנחנו נבצע עבורכם את כל סוגי החיתוכים במחירים המשתלמים ביותר.
ניסור בטון בירושלים בזול

תוכן עניינים

מחירים מיוחדים לתושבי ירושלים!

השירותים שלנו כוללים ניסור של קירות בטון, ניסור קירות לבנים, ניסור סלעים וכל מה שקשור לבטון.

אנחנו ירושלמים ומבטיחים הגעה מהירה לכל אזור בירושלים ועבודה יעילה במיוחד של קידוח בטון בירושלים.

מחיר ניסור בטון בירושלים

ניסור קיר בטון בירושלים – מחיר למ"ר לא כולל מע"מהחל מ – 150 ₪
ניסור רצפת בטון בירושלים – מחיר למ"ר לא כולל מע"מהחל מ – 250 ₪
פתיחת חלון בקיר חיצוני בירושליםהחל מ – 999 ₪
ניסור קרניזים בירושליםהחל מ – 250 ₪
ניסור מרפסת שירות בירושליםהחל מ- 180 ₪

גם אנחנו ירושלמים

אפיק ניסור וקידוח בטון נולדה בירושלים ואנחנו גאים להציע ניסור בטון בירושלים ברמה הגבוהה ביותר.

ירושלים אהובה עלינו ואנחנו אוהבים לתת שירות לירושלמים ולא רק כי אנחנו מדברים את אותה שפה 🙂

מבחינתנו זה המרכז ומכאן אנחנו מעניקים שירות לכל רחבי הארץ. אנחנו מאמינים ששירות טוב של אנשי מקצוע מגיע לכל אחד בישראל ואנחנו מגיעים גם למקומות הכי רחוקים וקטנים. ובזכות היכולת והאהבה שלנו לתת שירות בפריסה ארצית, אנחנו לומדים להכיר את ארץ ישראל יותר ויותר ומכירים מקומות מקסימים. 

המטרה של ניסור בטון היא כמובן מגוונת ותלוייה בפרויקט. עבודות נפוצות בהן נדרשת עבודת ניסור או קידוח בטון הן: ניסור פתחים במשטחי בטון ויציקות באתרי בנייה על מנת ליצור פתחים לחללים נוספים, ניסור קירות ליצירת פתחים לחלונות ודלתות, ניסור חורים למעבר צנרת, חיתוך קרניזיםפתיחת מרפסות שירות ועוד ועוד.

ניסור אבן ירושלמית

מה מיוחד בניסור בטון בירושלים

בעיר העתיקה שלנו יש שרידים של ההיסטוריה, לא רק זו הרחוקה והשמורה אלא גם היסטוריה מימים מודרנים יותר. ההתיישנות חלה על הרבה מיסודות הבסיס של העיר, צינורות הביוב, מבנים ישנים ועוד. כדי לבצע עבודות חידוש ליסודות הוותיקים של העיר מבלי לפגוע בתפקוד התקין של הסביבה, העבודה הנדרשת צריכה להיות עדינה ומתוכננת היטב. ולכן כשנדרשת עבודת ניסור בטון בירושלים לכל עבודה שהיא אנו ממליצים לעבוד עם אנשי מקצוע שמכירים את הרגישויות והעדינות של העיר אם זה מעל לפני השטח או מתחת.

"ירושלים הרים סביב לה.." העיר שלנו כל כך מבוקשת ומספר הפרויקטים לבנייה בסביבה הוא גדול מאוד. העיר ההררית שלנו וסביבותיה מצטיינות באדמה סלעית קשה והררית, דבר שלעיתים הופך את מלאכת הכנת הקרקע לבנייה, למורכבת ויקרה הרבה יותר. נדרשים כלים מיוחדים ועלות הפרויקטים חייבת לכלול גם עבודות ניסור סלעים, לפעמים מורכבות מאד.

אבל הסלעים הם לא תמיד הפרעה, יש פרויקטים שבהם המיקום של הסלעים מאפשר לעבד אותם כך שהם הופכים לחלק איכותי ותומך בפרויקט. לפעמים אם הסלע בנוי בהתאם וכמובן אחרי בדיקות מקצועיות רבות, משתמשים בסלע כחלק התומך במבנה המתוכנן ולפעמים אפשר להשתמש בסלע כך שהוא הופך לאלמנט עיצובי יפהפה ומשתלב בפרויקט בצורה מפתיעה.

ניסור בטון בירושלים

באילו מקרים תזדקקו לעבודות ניסור בטון בירושלים?

במהלך בניה או שיפוצים של בית, חנות, גשר, או מדרכה, לרוב יידרש גם כלי לצורך ניסור הבטון. כי כל אלו בנויים ועשויים בטון ועל מנת ליצור שינוי כלשהו בבטון, יש צורך בכלי עבודה מיוחדים המתאימים לשם כך.

ניסור הבטון נעשה באמצעות מסור יהלום. כלומר מסור שהוא בעל להב דיסק עוצמתי במיוחד והוא מצופה בשבבי יהלום. הודות ליהלום מתבצע החיתוך בצורה מאוד מדויקת וגם מאוד מהירה.

מעבר לכך, העבודה נעשית בצורה נקייה מאוד כמעט ללא פסולת.

יתרון מהותי נוסף, היות והחיתוך נעשה בצורה כל כך ממוקדת ומדויקת, על כן גם לא נדרשים כמעט תיקונים לאחר ביצוע הניסור. כך שגם בטיחות המבנה נשמר באופן המיטבי.

ניסור וקידוח בטון בירושלים – המכשור המיוחד שלנו

כשאנחנו באים לעבודת ניסור בטון בירושלים, הרבה פעמים אנו נדרשים להביא את הכלים העוצמתיים ביותר שלנו. בעבודות ניסור בטון יש הרבה גורמים שמשפיעים על הכלים שבהם נעשה שימוש. אם מדובר בקירות סטנדרטים או אם מדובר בניסור קיר בטון עבה של ממ"ד או מדובר בסלע וכו', כל עבודה דורשת כלים המיועדים למשימה הספציפית ואנחנו באפיק מחזיקים אוסף מיוחד מקצועי ואיכותי של כלים שמתאימים לכל עבודות ניסור וקידוח הבטון.

ניסור בטון רטוב

בזמן הניסור במסור עם מקדח יהלום אנו עושים שימוש במים. המים נועדו בכדי לקרר את הלהב ואת המכונה. היות ולאחר ביצוע ממושך של ניסור, המכונה עשויה להתחמם מאוד ולהפוך למסוכן עבור מפעיל הציוד.

למים יש גם תפקיד משני. המים למעשה מגבילים את כמויות האבק הרעיל שמתפזר באוויר בעת הניסור, כך שיש גם הרבה פחות לכלוך בסביבה לאחר הניסור ואף בטיחותם ובריאותם של העובדים נשמרים. היות והם לא שואפים את חלקיקי האבק הרעיל, האבק לא חודר לעיניהם ומערכת הנשימה אינה נפגעת.

ניסור שקט (יחסית!)

רבים נרתעים מעבודות ניסור רק בגלל הרעש הנורא שנוצר בעקבות כך וההפרעה לכל הדיירים סביב.

חשוב לדעת שהניסור במסור היהלום נעשה במהירות גבוהה מאוד ולכן ברוב המקרים, הרעש לא יימשך זמן רב.

ברור שזה הרבה יותר נוח לבני הבית וגם הרבה יותר נעים מול השכנים.

ניסור בטון בירושלים עם אפיק

ניסור סלעים בירושלים

למרות האדמה הסלעית הנפוצה בארצנו, עדיין עבודת ניסור סלעים היא יחסית נדירה. עבודת ניסור סלע נדרשת כאשר הסלע מפריע לתכנון של הפרויקט ואז יש צורך להשטיח אותו ולהתאים אותו לצרכי הפרוייקט או להזיז אותו לגמרי. ניסור סלעים היא הדרך לעשות זאת.

ניסור סלעים נעשה באמצעות מקדח יהלום מיוחד למשימה. מקדח יהלום כזה, מאפשר לחורר ולנסר את הסלע בצורה עדינה ומבוקרת ולמנוע נזקים. עבודת ניסור סלעים צריכה להיות מתוכננת היטב כדי להשיג את התוצאות המיוחלות ולכן, אפשר להבין עד כמה חשוב שמי שעושה את עבודת ניסור הסלעים יהיו אנשי מקצוע אחראיים ובעלי ניסיון.

ניסור קיר בטון בירושלים

עבודות ניסור קיר בטון נדרשות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העיסקי. 

בפרויקטים של נדל"ן הצורך בניסור בטון מתוכנן מראש ולפעמים הוא עולה תוך כדי העבודה. בעבודות לאנשים פרטיים עבודת הניסור הרבה פעמים היא חלק מעיצוב מחודש של הבית או של התקנות אביזרים, צינורות וכבלים חדשים בבית.

בתקופה הזו ניתן ליצור קירות בטון מתערובות צמנטיות שונות המשפיעות על הגמישות החוזק והאיכות של הקיר. קבלנים שונים מאמינים בתערובות שונות ולכן לפני כל פרוייקט אנו צריכים ללמוד את הפרטים ולתכנן מה תהיה הדרך הטובה ביותר לגשת למשימה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולמנוע כל נזק אפשרי. 

לאחר שהבטון התקשה הוא הופך לחומר חזק ועמיד במיוחד בפרויקטים רבים כחלק מתכנית הבנייה נדרשת עבודת ניסור בטון כדי לעצב את הקירות בהתאם לתכנית הפרויקט. 

בעבודת ניסור קירות נדרשים גם כלים המיועדים לניסור בטון במאמץ רב ובעומס גבוה.

הכלים המיוחדים למשימה של ניסור בטון באים עם איבזור מגוון המאפשר לנו להתאים את הכלי לקיר הספציפי, לעובי שלו, לחומר ממנו הוא בנוי ולחור או הפתח שנדרש לנסר או לקדוח. מקדחי יהלום אשר מאפשרים לעשות עבודות ניסור בטון באים בגדלים וסוגים שונים. בקטנים יותר אנו עושים שימוש לעבודות ניסור קטנות ועדינות ובגדולים יותר אנו משתמשים בעבודות גדולות יותר הדורשות עוצמה רבה וכלים עם כוח רב. 

כמובן שהשימוש בכלים אלה חייב להיות על ידי בעלי מקצוע שיודעים לתכנן את המשימה ולקחת בחשבון את השפעה של כל מקדח על החומר ועל המבנה. 

חלק חשוב בעבודה הוא להימנע מנזקים שעלולים להיגרם על ידי הכלים המקצועיים העוצמתיים.

הרחבת חדר בירושלים על ידי ניסור בטון

ניסור יהלום בירושלים

למה מתכוונים כשאומרים ניסור ביהלום? בואו נבהיר את הסוגיה.

בטון קיים בתעשיה בסוגים ותערובות שונות והשימוש בחומרים השתנה עם השנים והחומרים בהם משתמשים היום לבנייה בבטון הם חזקים בהרבה מחומרים שהיו נהוגים לשימוש לפני עשר או עשרים שנה. הבטון מטבעו הוא חומר חזק מאוד ולכן השימוש בו בבנייה הוא מאסיבי ביותר, כי אנחנו רוצים שהמבנים שלנו יהיו איכותיים וחזקים ויחזיקו מעמד לשנים ארוכות. 

אז היסודות, התשתיות והקירות של כל בניין בנויים מהרבה בטון וברזל, כמובן שכל מבנה הוא שונה בהרכב כי כל פרוייקט לגופו וזה גם תלוי בעיצוב ובעוד החלטות רבות של הקבלנים והאדריכלים.

אז כדי לפתוח פתחים לדלתותלנסר צינורות בטון ועוד הרבה מאד משימות בתחום שלנו, צריך חומר חזק יותר מבטון. 

יהלום כידוע הוא החומר החזק ביותר בטבע. אז כשאומרים ניסור יהלום מתכוונים לניסור בדיסק שהלהב שלו מצופה ברסיסי יהלום. 

הציפוי ביהלום הופך את הדיסק לכל כך חזק עד שהוא יכול לנסר ולחתוך גם בטון מזויין, שהוא קשה ועבה במיוחד.

ניסור ביהלום בעצם מאפשר לנו לעשות עבודה עוצמתית בעומס גבוה אבל בעדינות שתאפשר לנו לדייק בעבודה גם בעבודות עדינות כמו ניסור דלת בטון או יצירת פתחים בממ"ד (באישור מהנדס כמובן) מבלי לפגוע באטימותו וכשירותו לשעת חירום. 

בשימוש במסור יהלום אנו מצליחים לעשות עבודה מהירה ונקייה. ותכנון נכון של העבודה יאפשר לעשות את העבודה בצורה מדויקת מאד מבלי לפגוע ולהחליש את המבנה ומבלי ליצור נזקים אסתטיים.

ניסור חומה מאבן ירושלמית

פתיחת דלת ממד בירושלים

פעמים רבות אנו נדרשים לבצע עבודות אשר קשורות לממ"ד. חיתוך של קירות הממ"ד בזמן בנייה או שיפוץ נעשה באישור מהנדס בלבד כי כמובן יש הרבה מאד חוקים ותקנות אשר המבנה חייב לעמוד בהן.

הממ"ד הוא חדר בבית אשר לרוב משמש גם כחדר מגורים בפני עצמו ולכן צריך לבצע בו התאמות לחדר מגורים כמו פתיחת פתח לצינור למזגן, פתיחת חלון או דלת. 

קיר הממ"ד עשוי מבטון מזויין מה שאומר שיש בו יותר ברזל, הוא עבה יותר מ 30 ס"מ (קיר רגיל הוא בעובי 20 ס"מ בערך) ולכן העבודה לפתיחת פתחים בו היא מורכבת הרבה יותר. 

כדי לבצע את העבודה הזו בצורה מבוקרת ומדוייקת מבלי לפגוע באיכות האטימה של הממ"ד והכשירות שלו לשעת חירום, אנחנו צריכים לעבוד באופן מדויק לפי הוראות המהנדס עם הכלים המדויקים ביותר בתחום קידוח הבטון. ולכן נעשה שימוש בניסור וקידוח יהלום.

חומה מאבן ירושלמית מנוסרת על ידי ניסור בטון

כלי העבודה בניסור בטון הינם כלי עבודה מורכבים ובעלי עוצמה אדירה ולכן כל מי שעובד איתם חייב לדעת בדיוק מה הוא עושה ובעבודה עם ממ"ד אין מקום לטעויות. חייבים לקחת בחשבון כל פעולה ואת מבנה החומר כדי לא ליצור נזק, לסדוק את הקיר או לשבור אותו.

זו עבודה שדורשת תשומת לב וריכוז גבוה בתכנון ובזמן בו עובדים בפועל עם המסור לכן עבודה של ניסור בטון, בטח ובטח אם מדובר בניסור חדר ממ"ד מחייב עבודה עם אנשי מקצוע מנוסים אמינים ואיכותיים שיודעים איך להתמודד עם פרוייקטים עדינים. כי בפתיחת דלת ממ"ד או כל עבודה שקשורה לממ"ד חשוב מאוד לבצע פעולה מדויקת.

עבודה צמודה עם המהנדס חשובה כאן מאד, כי הוא יודע בדיוק ממה הקירות מורכבים ומה מסתתר בהם וכדי לא לפגוע באיכות המבנה כדאי לקבל ממנו את כל הפרטים והתוכניות ולתכנן את העובדה בהתאם לכל אלה. התוצאה בעבודה על ממ"ד היא כל כך חשובה, הרי כאן באמת מדובר בחיים או מוות, זה לא סתם ביטוי במקרה הזה.

כשאתם בוחרים לעבוד עם אנשי מקצוע מומחים אתם מקבלים בדיוק את התוצאה שביקשתם.

הצוות של אפיק ניסור בטון מורכב ממומחים עם ניסיון של שנים רבות בעבודה בתחום. אנו מנוסים בפרויקטים מכל הסוגים, מכירים את תהליך העבודה ואיך לגשת לכל פרויקט ופרויקט.

אנו מקפידים במיוחד בכל עבודה שאנו עושים כי הדיוק חשוב לנו בכל משימה, אז על אחת כמה וכמה שנקפיד בעבודת ניסור ממ"ד בטון כי כאן כל טעות עלולה להיות גורלית ואנחנו מודעים לאחריות שהעבודה הזו דורשת.

אנו עובדים עם הציוד העוצמתי והטוב ביותר הקיים בתחום הניסור וקידוח הבטון, כדי לקבל את התוצאה האיכותית ביותר שניתן. הציוד המעולה והניסיון רב השנים שלנו שלנו הם שילוב מנצח של איכות ואחריות, עם הציוד העוצמתי והחדיש שלנו, אנחנו יכולים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר. אנחנו עובדים על פרויקטים קטנים וגדולים, אין פרוייקט שהוא קטן עלינו וגם לא פרוייקט שהוא גדול עלינו, אנחנו מקצועיים ויודעים ואוהבים לתת שירות לכולם.

ניסור בטון מקצועי

יש כמובן סוגי עבודות רבות ומגוונות בהן נדרש ניסור וקידוח בטון בירושלים, אף פעם אי אפשר להקיף את הכל, אבל אנחנו יודעים להגיד שאין פרויקט ניסור בטון שהמקצועיות והתכנון בו לא חשובים.
בגלל העוצמה של עבודת הניסור והכלים והעדינות של המבנים המגוונים חייבים לעשות עבודות ניסור בטון עם אנשי מקצוע מנוסים.

נדגיש שוב כי חשוב לדעת שבכל מה שקשור לעבודות ניסור בטון בירושלים, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם הן את הידע בתחום והן את כלי המקצוע הנכונים, על מנת שהעבודה תתבצע כראוי וכדי למנוע סיכונים מיותרים.

לפרטים נוספים אודות ניסור בטון בירושלים ולקבלת הצעת מחיר, צרו עמנו קשר בטלפון 077-2313-009 ותיהנו מעבודה מקצועית, מהירה ויעילה!

מוזמנים גם לעקוב אחרינו בפייסבוק!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009