קידוח בטון בדרום

כל מי שנמצא בדרום הארץ יכול ליהנות משירותי אפיק ניסור בטון בקלות. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ ושמחים לתת שירות מקצועי ונעים לכל מי שבוחר בנו. ביצענו עבודות קידוח בטון בדרום פעמים רבות, יש לנו ידע וניסיון רב בעבודה על פרויקטים מכל הסוגים מעבודות בבתים פרטיים דרך פרויקטים ענקיים של בניית בתי מגורים ועד עבודה על מבנים תעשייתיים. אנו מתגאים במחויבות שלנו לשביעות רצון מלאה של הלקוחות שלנו.
קידוח בטון בדרום עם אפיק

תוכן עניינים

כל מי שחי בדרום של ארצנו היפה נהנה מהאיכות של קידוח בטון בדרום בכל יום. קידוח בטון מאפשר לכם ליהנות מהדברים הכי בסיסיים בחיים, מהמזגנים, מאינסטלציה, מחשמל ומקווי התקשורת הנחבאים בקירות. אז בין אם עברתם לבית חדש או אם אתם משפצים את הבית, קידוח בטון יעלה מתי שהוא על הפרק כאחד מהצרכים של הפרויקט שלכם. ואם אתם בכלל קבלנים שמתכננים או מתחילים את הפרויקט החדש שלכם, אז אתם כבר יודעים שקידוח בטון הוא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט שלכם. 

כשמדובר בקידוח בטון בדרום, יש כמה דברים שכדאי לדעת, פירטנו אותם כאן במאמר הזה. 

קידוח בטון בדרום – מה זה בכלל קידוח בטון?

קידוח בטון היא פעולה עדינה, יעילה ומהירה, באמצעותה ניתן ליצור פתחים עגולים מדויקים בקירות בטון עבור התקנת תשתיות כמו צנרת אינסטלציה, חיווט חשמל, קווי תקשורת, חימום/קירור ולעיתים הצורך הוא לצרכים עיצוביים דקורטיביים. 

בכל פרויקט בנייה התוכניות כוללות מעברי תשתיות בקירות, ברצפה ובתקרה. חלק מהתעלות לתשתיות אלה מיוצרות במהלך היציקה והבנייה עצמה וחלק מיוצרות לאחר היציקה. התעלות אשר מבוצעות לאחר היציקה נעשות על ידי קידוח בטון, (הידוע גם בשם קידוח יהלום). גם במהלך שיפוצים לבתים קיימים, כאשר תוכניות המבנה והייעוד של החללים משתנה, עולה הצורך ליצור תעלות בקירות קיימים, עבור התקנת התשתיות החדשות.

באמצעות קידוח חורים בבטון ניתן להשיג את התוצאות הרצויות כמעט בכל גודל ועומק. ניתן לבצע קידוח בטון בקירות בכל זווית ואפילו הפוך דרך תקרה כאשר אין גישה אחרת.

על מנת להבטיח כי עבודות אלו יבוצעו בדייקנות וללא נזקים למבנה הקיים, יש ליצור את החורים והתעלות עם כלים חזקים בעלי מקדחים מיוחדים. כלי העבודה של חברות מקצועיות לקידוח בטון הם עוצמתיים במיוחד, הם בעלי מקדחי יהלום המיועדים לחדור לבטון שהוא חומר קשה וחזק ומסוגלים אפילו לחדור בטון מזויין העבה והחזק אף יותר.

אילו עבודות דורשות קידוח בטון בדרום?

אם זה פרויקט בנייה חדש או שיפוץ בניין או בית, עבודת קידוח בטון עוזרת לקבלנים ליצור בקירות חורים ותעלות על מנת להשחיל את התשתיות בצורה בטיחותית, נכונה ואסתטית.  

בעצם בכל פרויקט בנייה צריך בשלב מסוים פעולות חודרניות ליציקות הבטון שנעשו או כאלה שקיימות; אם זה ליצור חורים לאוורור, חורים להתקנת תשתיות אינסטלציה, חשמל וקווי תקשורת, בניית ניקוז למבנה ולעוד מטרות בכל סוגי המבנים, או יצירת פתחים גדולים במבנים תעשייתיים – כל אלה דורשים עבודת קידוח בטון. 

כשמשפצים את הבית או מבצעים התקנה חדשה כמו מזגן או קמין, או אם רוצים ליצור פתח להוצאת צינור האדים של מייבש הכביסה, יש צורך ליצור פתחים עגולים ומדוייקים לצנרת או לארובת הקמין. את כל הפתחים האלו ניתן לבצע בדיוק מירבי במינימום נזקים ולכלוך ולקבל תוצאה איכותית ויפה על ידי קידוח בטון.

לעיתים כתוצאה משינוי ייעוד הממ"ד נדרש ליצור פתחים בקיר לוונטה או לצורך התקנת מזגן וכמובן שחייבים לשמור על שלמות האטימות של החדר על מנת לא לפגוע בייעודו האמיתי. גם במקרה הזה, עבודת קידוח בטון מקצועית תפתור את הבעיה ותבצע את הפתח הנדרש בצורה מדויקת ומושלמת.

מה העלות של קידוח בטון בדרום?

עלות הקידוח תשתנה בהתאם לקוטר ולעומק הקידוח, לזמן הנדרש עבור הקידוח ולהיקף העבודה הכללי.
על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת הכוללת את כל הפרטים הנדרשים בפרויקט הספציפי שלכם, תצטרכו לתת לנו קצת פרטים ולשם כך אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 077-231-3009 או למלא את הטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
תוכלו לקבל מושג כללי על העלויות בטבלה הבאה – מחיר קידוח בטון בדרום:

קוטר 20 ס״מ 25 ס״מ 30 ס״מ 35 ס״מ 40 ס״מ
*2 ₪150 ₪165 ₪180 ₪210 ₪240
*3 ₪180 ₪195 ₪225 ₪248 ₪270
*4 ₪240 ₪240 ₪255 ₪300 ₪330
*5 ₪300 ₪300 ₪300 ₪330 ₪375
*6 ₪300 ₪300 ₪330 ₪375 ₪420
*7 ₪315 ₪338 ₪368 ₪428 ₪488
*8 ₪450 ₪398 ₪420 ₪488 ₪555
*9 ₪450 ₪450 ₪473 ₪548 ₪615
*10 ₪473 ₪503 ₪540 ₪608 ₪675
*12 ₪750 ₪788 ₪825 ₪930 ₪1,050
*14 ₪870 ₪900 ₪945 ₪1,050 ₪1,125
*16 ₪1,110 ₪1,200 ₪1,275 ₪1,410 ₪1,575
*18 ₪1,365 ₪1,500 ₪1,575 ₪2,010 ₪2,430
*20 ₪1,725 ₪2,025 ₪2,325 ₪2,625 ₪3,000

מה חשוב לדעת אם אני זקוק לעבודת קידוח בטון בדרום?

בין אם אתם נכנסים לפרוייקט שיפוצים או מקימים את הבית החדש שלכם או שאתם בכלל קבלני בנייה שמתכננים או מתחילים פרויקט חדש, הדבר הכי חשוב הוא לדעת באיזה ספק לבחור! מי יהיו השותפים שלכם לפרויקט, מי יוכלו לעשות את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת בהתאם לתוכניות בצורה אופטימלית ללא נזקים. 

זה לא משנה אם הפרויקט שלכם קטן או ענק, הבחירה שלכם במי יעשה עבורכם את העבודה היא קריטית לאיכות התוצאה, לעלויות, ללוח הזמנים של הפרויקט ולחוויה שלכם במהלך העבודה על הפרויקט.
בקיצור, לא הייתם רוצים להקל ראש בבחירת אנשי המקצוע. אז הנה כמה דברים שכדאי לדעת ולשקול:

הכלים המקצועיים של קידוח בטון

כל מי שכבר התנסה בקידוח בקיר בטון, אפילו חור ממש קטן, יודע שהמשימה היא לא פשוטה כפי שהיא נראית. הבטון הוא חומר קשה מאוד וכדי לקדוח בו בצורה איכותית וללא נזקים ופגיעות לאדם, לקיר או לכלי העבודה, יש לבצע את הפעולה עם כלים המיועדים לחדור חומר קשה ומסוגלים לעמוד בעומס עבודה גבוה לאורך זמן. הדבר נכון פי כמה וכמה כשמדובר בקידוח חור בבטון בקוטר ובעומק גדול בהרבה מאשר חור בקיר לצורך תליית תמונה.

שימוש בכלים הנכונים מבטיח תאימות מלאה לביצוע הפעולה הנדרשת עם גימור חלק ומדויק, תוך שמירה על בטיחות האדם המבצע והמבנה.

איך למעשה מבצעים קידוח בבטון?

קידוח בטון נעשה באמצעות מקדח יהלום. 

מקדח יהלום הוא כלי עוצמתי אשר קצה הלהב שלו מצופה בשבבי יהלום תעשייתי. היהלום ידוע כחומר הכי חזק בטבע ולכן הוא יכול לחדור חומרים קשים כמו בטון ובטון מזויין. שימוש במקדח יהלום עבור קידוח בבטון, מביא לתוצאות הרצויות במהירות ומאפשר את רצף העבודה על הפרויקט ללא עיכובים.

קידוח בטון בדרום במחירים הטובים בארץ בהתחייבות

3 יתרונות של קידוח בטון ביהלום

אז אמרנו כי קידוח בטון ביהלום זהו הקידוח הכי מדויק. אך יש יתרונות נוספים לקידוח במקדח היהלום.

  • מהירות – בקידוח בעזרת מקדח יהלום, העבודה מהירה מאוד והחור הרצוי יושלם תוך דקות ספורות.
  • עבודה נקייה – מקדח היהלום מחובר גם למתז מים. המים מיועדים לקרר את המכונה במהלך העבודה על מנת לאפשר עבודה רציפה לאורך זמן. בנוסף המים שומרים על הסביבה נקייה מהאבק הנוצר בפעולת הקידוח.
  • שמירה על הבריאות – שאיפת אבק היא תמיד דבר לא נעים ושאיפת אבק בטון עלולה להיות מסוכנת, לכן ההקפדה על עבודה עם מים בזמן הקידוח מונעת את התפזרות האבק ושומרת על העובדים ועל כל מי שנמצא בסביבה. 

איך בוחרים חברה מקצועית עבור קידוח בטון בדרום?

כמו בכל מקצוע, אם אתם בוחרים בחובבנים אל תצפו לתוצאות מושלמות. הפרויקט שלכם עלול לסבול מנזקים או עיכובים שעלולים לגרום לעוגמת נפש ולהפסדים כספיים גדולים. לכן, בפרט בעבודות ניסור וקידוח בטון, יש חשיבות גבוהה לעבודה עם אנשי מקצוע מנוסים. הפעלת מכשירי הקידוח הכבדים בידי חובבנים עלולה להיות מאוד מסוכנת, אז תחשבו טוב טוב לפני שתבחרו מי יעשה עבורכם את העבודה.

עבודה עם אנשי מקצוע מומחים תבטיח את איכות העבודה שתקבלו, את תקינות המבנה ואת המשך הפרויקט שלכם תוך שמירה על בטיחות העובדים והדיירים.

קידוח בטון בדרום על ידי חברת אפיק ניסור וקידוח בטון

כל מי שנמצא בדרום הארץ יכול ליהנות משירותי אפיק ניסור בטון בקלות. אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ ושמחים לתת שירות מקצועי ונעים לכל מי שבוחר בנו. ביצענו עבודות קידוח בטון בדרום פעמים רבות, יש לנו ידע וניסיון רב בעבודה על פרויקטים מכל הסוגים מעבודות בבתים פרטיים דרך פרויקטים ענקיים של בניית בתי מגורים ועד עבודה על מבנים תעשייתיים. אנו מתגאים במחויבות שלנו לשביעות רצון מלאה של הלקוחות שלנו.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 077-231-3009 ולקבל תשובות לכל השאלות, וכמובן תוכלו לקבל הצעת מחיר מנצחת במהירות.

 

אולי יעניין אתכם גם:
ניסור בטון בדרום
קידוח בטון בבאר שבע
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 6 צול

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009