קידוח יהלום

מתעניינים בקידוח יהלום? פנו אלינו ב"אפיק ניסור בטון" לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד ושירות ברמה אחרת.

טבלת מחירי קידוחי יהלום:

קידוחי יהלום אופקייםהחל מ – 280₪
קידוח יהלום לחור לקמיןהחל מ – 275₪
קידוח יהלום לתקרת בטוןהחל מ – 200₪
קידוח יהלום לקיר בטוןהחל מ – 130₪
קידוח יהלום לקורת בטוןהחל מ-350₪
קידוח יהלום לפתח אוורורהחל מ – 350₪
קידוח יהלום לחור למכונת כביסההחל מ – 300₪
קידוח יהלום למזגןהחל מ 300₪
קידוח יהלום 4 צולהחל מ – 130₪
קידוח יהלום 6 צולהחל מ- 160₪
קידוח יהלום 8 צולהחל מ- 250₪
קידוח יהלום 10 צולהחל מ- 350₪

אז מה זה קידוח יהלום?

האסוציאציות המגיעות עם המילה יהלום בדרך כלל קשורות ליוקרה, סטייל, אופנה ותכשיטים. מעבר להיותו מושך, יפה ויקר, היהלום הוא גם החומר החזק ביותר בטבע, והוא שימושי ביותר גם בעבודות בניה ושיפוצים, המצריכות עבודה עם כלים רבי עוצמה. קידוח יהלום היא פעולה שנעשית בבטון, בעזרת מקדחים עוצמתיים ביותר, ולכן, חשוב לדעת להשתמש במקדחי יהלום בצורה מקצועית, הן מבחינת תכנון, הן מבחינת ביצוע העבודה, והן בהיבטים בטיחותיים.

מהי מטרתן של עבודות קידוח יהלום?

המטרה של עבודות קידוח יהלום היא לבצע שינויים גדולים ודראסטיים בבטון קשיח, כמו יצירת נקבים לדלתות, מעברים בין חדרים, מסדרונות ואפילו שבירה של קירות כדי לשנות את התוואי של המבנה. חשוב להבדיל בין קידוח יהלום לבין עבודות של ניסור בטון, שכן מדובר בעבודות בסדר גודל קטן יותר, ליצירת תעלות, נקבים ונישות קטנות יחסית בבטון המוקשח. קידוח יהלום היא פעולה מאוד מאסיבית, שמצריכה כלי עבודה חזק, אך גם צוות מסודר ותכנון מוקדם.

האם ניתן לבצע עבודות קידוח יהלום ללא נזק היקפי?

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עבודה של קידוח יהלום הוא הנזק ההיקפי. בגלל שמדובר בבטון קשיח ובמקדחים רבי עוצמה, הנחת הבסיס היא שהנזק ההיקפי יהיה גדול. לאור העובדה שיש הרבה פרויקטים של קידוח שנעשים בשכונות מגורים, מדובר בסכנה אמיתית. צוות מקצועי ואיכותי יידע להוריד את הנזק ההיקפי למינימום, ולייצר מצב בו מכשירים את השטח לעבודת הבנייה בצורה אופטימלית.

על חשיבות השמירה על הסדר והניקיון בפרויקטי קידוח יהלום

הסדר והניקיון לא עולים לראש כאשר חושבים על פרויקטים של בנייה בכלל, ושל קידוח יהלום בפרט. עם זאת, את כל הפסולת יש לנקות ובמקביל, לנסות לעשות את העבודה בצורה הכי נקייה שיש. כיום, מרבית החברות שעובדות עם מקדחי יהלום מפעילות מערך של פינוי פסולת לאזורים ייעודיים, ובכך מסייעת מאוד ללקוח להשיג את המטרה שלו. הכל תלוי בבחירה נכונה של אנשי הצוות.

קידוח יהלום מחייב צוות מקצועי שמוסמך להשתמש במקדחי יהלום

צוות של אנשי קידוח יהלום צריך להיות צוות מקצועי מאוד. את העבודה יש לתכנן בצורה מדוקדקת, לבצע אותה בצורה חכמה, ולדאוג למינימום נזק היקפי, רעש, וכמובן לשים דגש על נושא הבטיחות, הן של העובדים והן של הסביבה. זה לא פשוט, ולכן יש חברות טובות יותר וטובות פחות. המטרה היא לסיים את העבודה בצורה נכונה, אך גם מהר, וללא עיכובים מיותרים. כל נושא הקבלנות הוא תלוי לו"ז, ולכן, למהירות ודיוק יש משמעות מכרעת. 

איך לבחור חברה מקצועית לעבודות קידוח יהלום?

בעבודה של פרויקט קידוח יהלום יש הרבה מאוד אתגרים. אין איך לדלג על שלבים או לבצע עבודה לא בטיחותית עם מקדח שהוא כל כך עוצמתי. חשוב לעקוב אחרי הפרוטוקול של העבודה, ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר, כדי להגיע לתוצאה סופית שתשביע את רצונו של הלקוח. לכן חשוב לפנות לחברות קידוח יהלום המתחייבות לשירות אמין שניתן בידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד ועמידה בכל תקני הבטיחות והשמירה על הסביבה.

מתעניינים בקידוח יהלום? פנו אלינו ב"אפיק ניסור בטון" לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד ושירות ברמה אחרת.

טופס יצירת קשר