ניסור מדרכה

מעוניינים בשירות ניסור מדרכה במחיר נוח במיוחד? פנו אלינו בחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו מיד הצעת מחיר אטרקטיבית לעבודה איכותית, יעילה ומקצועית.
אודות אפיק ניסור בטון

תוכן עניינים

רחובות ישראל מלאים במדרכות מהרבה מאוד סוגים. כמובן שיש הבדל בין המדרכות התל אביביות למדרכות הכורכר בישובים, אך ברוב המקרים, מדובר במדרכות העשויות מבטון. מדרכות נועדו לשרת את הולכי הרגל, אך בפועל הן משרתות גם את רוכבי האופניים, הקורקינטים, הקלנועיות ולפעמים – נמצאות שם גם כדי לשמש מכוניות אשר חונות לצד הדרך. לכן, עם השנים, נוצרים הרבה מאוד נזקים למדרכות, שזקוקות לפרויקטים כמו ניסור מדרכה כדי לחזור ולהיות אפקטיביות ונעימות לעין.

מהו ניסור מדרכה?

פרויקטים של ניסור מדרכה כוללים, כמובן, אלמנטים של ניסור בטון.

ניסור בטון היא פעולה מורכבת מאוד, מפני שמצד אחד היא אינטנסיבית, ומצד שני היא די עדינה. הניסור נועד כדי לבצע שיפורים קוסמטיים ופרקטיים בבטון, ולא כדי לייצר שינויים מהותיים, בהם נדרשת מקדחת יהלום גדולה יותר, ועבודות קידוח בטון מאסיביות.

בעבודת ניסור, יוצרים מינימום נזק סביבתי, ומצליחים לשפר ולשדרג את הבטון בנקודות הנדרשות לכך.

הצורך בעבודות ניסור מדרכה

מדרכות סופגות כאמור הרבה מאוד נזק. הן מתעקמות, נוצרים בהן נקבים והן אפילו הופכות למסוכנות מאוד להליכה, לבטח עבור אנשים מבוגרים. לכן, חשוב מאוד לתקן את המדרכות ואפילו לבנות מדרכות חדשות אשר יאפשרו התנהלות תקינה ברחוב. במסגרת פרויקט של ניסור מדרכה אפשר לייצר מדרכה חדשה, או להפוך את המדרכה הישנה לנוחה ומישורית, במקום לגלית ומסוכנת. כדי לבצע את הפרויקט, עובדים עם כלים כבדים ומעניינים מאוד.

איך מתבצעות עבודות ניסור מדרכה

כל עבודות הניסור, לרבות ניסור כביש או מדרכה נעשות על ידי מקדחי יהלום רבי עוצמה. מקדחי היהלום הם עוצמתיים במיוחד, שכן היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע. יש כמה סוגים של מקדחי יהלום, כאשר הקטנים יותר מתאימים לעבודות ניסור קוסמטיות או לצורך שדרוג פרקטי, והמקדחים הגדולים יותר עובדים בצורה טובה מול עבודות קידוח, בהן מייצרים נקבים גדולים או שהורסים בטון לחלוטין. 

מקדחי היהלום בעבודות ניסור מדרכה

עבודות הניסור משתלבות היטב בפרויקטים של ניסור מדרכה מכיוון שהעבודות הן לרוב עבודות כוונון ותיקונים קטנים. בסופו של דבר, מדובר בשביל שאמור להיות ישר ובטוח, וכאשר מרכיבים מדרכה או מייצרים בה תיקונים, העבודות הן לרוב מינוריות ואסתטיות. חשוב מאוד לעבוד עם צוות איכותי ומנוסה בעבודה עם מקדחי יהלום, כדי להשיג את התוצאה הרצויה. בגלל שיש אלמנטים של בטיחות, החשיבות של תכנון מוקדם וביצוע נכון היא עצומה.

חשיבות הדיוק בעבודות ניסור מדרכה

עבודות של ניסור מדרכה הן הכרחיות בכל מקום בו יש מדרכות. זה מתחיל מרחובות, אך ממשיך גם לשבילי גישה של בתים פרטיים, מוסכים ועוד. יש חשיבות גדולה לביצוע עבודה מדויקת ונכונה, עם חיתוכים נכונים, על מנת לייצר את אותו שביל מישורי, ללא בליטות, אשר יאפשר את ההתנהלות התקינה על המדרכה, על ידי אנשים, בעלי חיים וכלי רכב קטנים.

מעוניינים בשירות ניסור מדרכה במחיר נוח במיוחד? פנו אלינו בחברת "אפיק ניסור בטון" ותקבלו מיד הצעת מחיר אטרקטיבית לעבודה איכותית, יעילה ומקצועית.

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009