קידוח בטון בירושלים

מחפשים קידוח בטון בירושלים? הגעתם למקום הנכון. אנו בחברת אפיק ניסור בטון נותנים מענה מהיר וזריז לירושלמים הזקוקים לשירותינו מהסיבה הפשוטה – הקירבה הגיאוגרפית.
קידוח בטון בירושלים

חברת אפיק ניסור וקידוח בבטון ממוקמת בירושלים

עבודות קידוח בטון בירושלים ברמה הגבוהה ביותר עם התחייבות למחירים הטובים ביותר בירושלים

אנו נותנים שירות לפרטיים הזקוקים לקידוח בודד ולחברות הצריכות פרויקט קידוחים שיכול להימשך כמה חודשים.

אנו מבצעים את כל סוגי הקידוחים – ובכל הגדלים, החל מ2 צול ועד 60 צול!

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום למתן ייעוץ ללא שום התחייבות – חייגו עכשיו

בטון הוא חומר חזק במיוחד ולא קל לקדוח בו, אך עדיין אפשרי אם עושים זאת נכון. בטון יש במבנים מסוימים, שבילים, מקומות מסחריים ועוד. כאשר קידוחי בטון אפשריים בכל סיטואציה. תוכלו לבצע זאת לבד או עם חברה מתמחה בתחום עם כלי עבודה איכותיים ואפקטיביים. השירות ניתן עד הבית בערים שונות כולל ירושלים. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 מחירון קידוח בטון בירושלים להורדה:

מחירון קידוחים אפיק
מחירון קידוח בטון בירושלים

איך אפשר לקדוח בבטון?

קידוח בטון בירושלים בפרט מוצג כחומר מאד קשיח וחזק ולכן נראה כי לא קל לקדוח בו וזה נכון. לכן, ניתן להשתמש בחומר שיותר חזק מימנו ואף חזק ביותר מבין החומרים בטבע, יהלום. עם מקדחים יהלום איכותיים ומקצועיים ניתן לקדוח בכל סוג של בטון בצורה מקצועית, יסודית ומדויקת. כך ניתן ליצור חורים, לשבור במקומות שצריך, לשפץ ועוד.

ישנם מצבים בהם הבטון לא דורש עבודה כזו מורכבת וניתן להשתמש בחציבה וניסור אם כלים פחות חזקים. אך אם רוצים לעשות עבודה רצינית כמו נגיד לקדוח בקיר של ממ"ד, צריך לעשות זאת עם מקדחי יהלום שיכולים לבצע עבודה מסוג זה.

לקדוח באופן עצמאי או לא?

כפי שנראה עבודות של קידוח בטון בירושלים הן לא פשוטות בעיקר בשל החוזק של הבטון והעובדה שצריך להפעיל הרבה כח בעבודה כזו.  לכן, מומלץ כן לקח שירות של חברות קבלן שמבינות ומתמקצעות בתחום. כיום, יש מגוון סוגים של בטון ומקדחי יהלום שונים שניתן להשתמש בהם בהתאם. לכן גם סיבה זו משפיעה על כך שעדיף לכם שאיש מקצוע שעוסק בתחום שנים ועבר הכשרה יעשה את העבודה.

קידוח בטון בירושלים

איזה חברה כדאי לכם לבחור?

ראשית, יעזור לכם לחפש חוות דעת על חברות שונות בתחום, לקרוא המלצות ולברר מה אנשים מניסיון אומרים על כל אחת. לאחר מכן, בדקו את המקצועיות וההכשרה של אנשי הצוות באותה חברה על מנת לחסוך עוגמת נפש מעבודה לא טובה.

בדקו את מגוון כלי העבודה שלה ואם אכן יש לה מקדחי יהלומים מתאימים לתוצאה שאתם מחפשים. בדקו את אמצעי הבטיחות שלה החברה ואת הרישיון וההרשאה שלה לעסוק בתחום. בחרו קבלן שיבטיח לכם עבודה מסודרת ונקייה שלא יוצרת בלאגן מידי במרחב העבודה וכן, שלא תעשה נזק סביבתי.

טווח של מחירים

מחירים של עבודת קידוח בטון בירושלים קשורים בסוג הבטון, בגודל הקיר ובגודל הקידוח שתרצו שיבצעו. כך לדוגמא מחיר של קידוח שהוא בקוטר 4 צול יכול להיות סביב 150 ועד 350 שקלים. ככל שעולים בקוטר המחיר עולה בהתאם. כאשר נאמר קוטר 6 המחיר הוא בין 190 ויכול להגיע עד כ- 550 שקלים. גם את המחירים כדאי להשוות בין כל חברה בהתאם למה שהיא מציעה.

איפה זה נמצא בארץ?

שירותים של קידוח בבטון ניתן לבקש ולהזמין בכל מקום בארץ, בערים שונות כמו ירושלים, ישובים ועוד. כך לדוגמא חברת אפיק ניסור וקידוח בטון מספקים שירותים בכל אזור המרכז וכן בירושלים ובאזור שלה. חברה זו היא איכותית ומקצועית. החברה מבטיחה שירותים מקצועיים, עם כלי עבודה מותאמים, אנשי מקצוע מנוסים וכן, עבודה מסודרת ונקייה. כדאי לקרוא באתר שלה על השירותים שהיא מספקת.

בואו לקרוא גם על שירות ניסור בטון בירושלים שאנו נותנים

 

בסיכומו של דבר

קידוח בחומר כמו בטון מאלץ להשתמש בכלי עבודה חזקים מאד שיוכלו לעמוד בחוזק שלו. באופן כללי ניתן לעשות עבודה כזו בצורה עצמאית אבל עדיף שלא, בעיקר בגלל הקושי בעניין. לכן, יש חברות שתוכלו להזמין וכדאי שתבחרו טוב איזו מהן. חשוב לקחת בחשבון את המקצועיות, ההכשרה, הרישיון, המחיר, כלי העבודה, המלצות ועוד. תוכלו להשתמש בשירות של חברת אפיק ניסור וקידוח בטון.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם