ניסור בטון מזוין

ניסור בטון מזוין במחיר הזול ביותר בהתחייבות

מעוניינים בשירות מקצועי של ניסור בטון מזוין? חייגו אלינו למספר 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מנצחת!

הבטון הוא החומר הכי חזק שיש לנו כיום בתחום הבניה כאשר גם לבטון יש כמה דרגות של חוזק ושל איכות. יש קירות העשויים בטון רגיל ויש כאלה המחוזקים בפלדה ובמוטות. אלו מכונים קירות מבטון מזוין.

כאשר עולה צורך בניסור של הבטון, כפי שנפרט בהמשך, הרי שהדבר עשוי להיות מורכב ומסובך מאוד. הסיבה לכך היא היות והבטון החזק אמור להוכיח עמידות בכל המצבים ובכל הסיטואציות מה שהופך את הניסור או הקידוח בעת הצורך לאתגר שקשה לעמוד בו.

כאן צריך לעשות שימוש בחומר שהוא חזק יותר מהבטון. רק כך אפשר יהיה להכריע את הבטון הקשיח.

היהלום הוא זה שאכן מצליח להתמודד היטב מול הבטון וגם מול הבטון המזוין ואף לחתוך אותו בדיוק על פי התוכנית הרצויה.

ניסור וקידוח בטון מזוין שירות מקצועי במחיר הטוב ביותר

מה זה בטון מזוין ואיפה נמצא אותו?

הבטון המזוין הוא כאמור הבטון המחוזק במוטות פלדה. אנחנו מוצאים אותו בגשרים גבוהים כאשר הבטון המזוין הוא זה שמחזק את הגשר ומעניק לו את היציבות המושלמת. הבטון המזוין נמצא גם בעמדות הגנה של צה"ל וכן בחדרי הממ"ד שבבתים הפרטיים. הבטון המזוין מבטיח הגנה מפני רעידות אדמה, מפני ירי או פצצות ובאופן כללי מעניק תחושה של יציבות, רוגע ובטחון.

באלו מקרים נזדקק לשירותי ניסור בטון מזוין?

בגלל שהבטון המזויין הוא כל כך חזק, הרי שכאשר יש צורך לקדוח בחדר ממ"ד כדי להתקין מזגן או כשמבקשים לבצע שינויים בגשר כמו גם כל שינוי בבטון המזויין הדורש קידוח או ניסור, הרי שהדבר חייב יהיה להיעשות בעזרת מקדח או מסור בטון. זה אומר כלי שעשוי בצורה מיוחדת עם שילוב של יהלום על מנת שאכן אפשר יהיה להגיע לתוצאות הרצויות.

מה ההבדל בין ניסור בטון מזוין לעבודת קידוח בבטון מזויין?

יש הבדל מהותי בין ניסור בטון מזוין לבין קידוח בבטון מזויין.

הניסור הוא חיתוך ישר של הבטון כאשר מבקשים ליצור פתח בבטון או כשרוצים לנסר חלק מהקיר בממ"ד. כך גם כשמבקשים להעתיק גרם מדרגות למקום אחר כמו כל שינוי אחר בבטון. כל אלו יכולים להיעשות בקלות וביעילות בעזרת מסור היהלום.

קידוח בטון לעומת זאת נועד על מנת ליצור חורים עגולים בקירות הבטון כדי להעביר צנרת או תשתיות בתוך הקיר, כדי להתקין מזגן או לצורך התקנת צינור של מכונת כביסה. המסור פועל עם להב מיוחד שחותך את החיתוכים הישרים בהתאם לצרכים שלנו והמקדח יוצר חורים עגולים בהתאם לקוטר הנדרש (4 צול, 6 צול, וכולי).

ניסור בטון מזוין במחירים הטובים בארץ בהתחייבות

הכלים המקצועיים המשמשים לעבודת ניסור בטון מזוין

לצורך ביצוע עבודות של ניסור בבטון מזוין יש צורך במסור מיוחד שנועד לשם כך. המסור הוא עוצמתי וחזק במיוחד הפועל בעזרת מנוע מיוחד עם יכולות גבוהות להתמודד עם חומרים קשים וחזקים. הלהב של מסור הבטון הוא גם כן חזק מאוד ומבטיח חיתוך חד מאוד במגע קל עם הבטון. בעזרת מסור הבטון ניתן להגיע לתוצאות מהירות ויעילות בלי מאמץ מיוחד.

למה כדאי להיעזר בשירותי חברה מקצועית כשנדרשת עבודת ניסור בטון מזוין?

העבודה של ניסור בבטון הינה מורכבת מאוד ומחייבת לא רק עבודה עם כלים מתאימים. נדרשת הבנה ונדרש ניסיון על מנת שאכן אפשר יהיה להתמודד בהצלחה עם המשימה.

לא כל מי שיש לו מסור בטון כבר יודע לעשות את העבודה. אם אתם צריכים שירות כזה של ניסור בטון מזוין, אל תנסו לסמוך על עצמכם וגם לא על חאפרים למיניהם. פנו אל המומחים כדי לקבל תוצאות מדויקות, מקצועיות והכי חשוב, עבודה בצורה הכי בטוחה.

ניסור בטון מזוין עם מסורי בטון מקצועיים

המומחיות והניסיון של אפיק ניסור בטון לתוצאה המדויקת לפי התכניות שלכם

נעים מאוד, אפיק ניסור בטון. אנו חברה בעל ניסיון רב המציעה שירותים מקצועיים של ניסור וקידוח בטון. אנו מחזיקים ציוד מתקדם וחדשני על מנת שעבודות הקידוח והניסור ייעשו באופן הנכון והמוצלח ביותר. אנו ערוכים ומוכנים לכל פרויקט בכל סדר גודל, קטן כגדול, נשמח לעמוד לרשותכם!

צרו איתנו קשר בטלפון 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מעולה לפרויקט שלכם. אתם תיהנו מעבודה מהירה ויעילה עם צוות מנוסה שיעשה את העבודה באופן המוצלח והאסתטי ביותר, ובנוסף, אנו מתחייבים למחירים הטובים בארץ!

מאמרים נוספים בנושא
עד איזה שעה מותר לקדוח
עד איזה שעה מותר לקדוח?

כאשר מתכננים שיפוצים בבית או במשרד, חשוב מאוד להכיר היטב את התקנות הקיימות בנוגע לרעש שהם יוצרים. מאחר ועבודת הקידוח היא בין הפעולות הרועשות ביותר

קרא עוד »

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009