קבלן ניסור בטון עם התחייבות למחיר המנצח

קבלן ניסור בטון

כשאתם מחפשים קבלן ניסור בטון, אתם מחפשים מישהו מקצועי, שאפשר לסמוך עליו, שאתם יודעים שיעשה עבודה איכותית ומדויקת לפי תוכניות הפרויקט שלכם, כך שלא יהיו עיכובים והפרויקט יתקדם בהתאם לציפיות שלכם ובהתאמה לכל שאר העבודות המתבצעות בו.

אנחנו ב'אפיק ניסור בטון' יודעים בדיוק מה אתם צריכים, אנחנו מנוסים בעבודות שיפוצים של בתים פרטיים ואנו מומחים גם בפרויקטים ענקיים של בנייני מסחר, תעשייה או מבנים ממשלתיים. הצוות שלנו מיומן בעבודה מול תוכניות בנייה ושיפוץ ויודע לבצע כל משימה בצורה איכותית, בטיחותית ומדויקת למטרה. 

בניה ושיפוץ הם פרויקטים עם עלויות גבוהות, אנחנו מודעים לכך היטב ולכן כחלק מהשירות שלנו אנחנו מתחייבים למחירים מצוינים, פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר מנצחת.

תוכלו לקבל מושג על העלויות שלנו במחירון ניסור בטון שלנו, אבל חשוב לזכור שלכל פרויקט יש את המשתנים הספציפיים שלו שיקבעו את העלויות המדויקות ולכן לקבלת הצעת מחיר מדויקת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 077-2313-009 או להשאיר פרטים בטופס שבתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם!

מה זה קבלן ניסור בטון

עבודות ניסור בטון נדרשות בכל פרויקט בנייה וכמעט בכל פרויקט שיפוץ, משבירת קירות ועד יצירת פתחים לדלתות וחלונות (יש פירוט נרחב יותר בהמשך). 

קבלן ניסור בטון הוא אדם או חברה, מקצועי ומנוסה שבקיא בעבודות בנייה ושיפוץ, מבין את הצרכים בכל משימה, יודע לעבוד מול תוכניות מהנדסים ואדריכלים, משתלב בכל פרויקט בצורה הרמונית ודואג להביא תוצאה איכותית ומדויקת לתוכניות.

קבלן ניסור בטון מחזיק צוות מיומן שעובד עם הכלים המורכבים של עבודות ניסור בטון במקצועיות ובטיחות השומרת על איכות המבנה ועל כל הנוכחים בסביבה.

אנחנו ב'אפיק ניסור בטון' מכבדים את לוחות הזמנים של הפרויקט שלכם, ומכשירים את הצוותים שלנו לדרגת מומחים, כך שהעבודה שתקבלו תהיה הכי מקצועית, הכי איכותית והכי מדויקת.

אלו עבודות עושה קבלן ניסור בטון

ניסור בטון זו הפעולה שמבצעת חתכים ישרים ומדויקים בבטון, בין אם זה ניסור קירות, רצפות, קירות בלוקים, קירות ממ"ד וכדו'. כמעט כל פרויקט בנייה יצטרך עבודת ניסור בטון בשלב שאחרי היציקות ושיפוצי בתים רבים זקוקים לניסור בטון כאשר מעצבים מחדש את הבית, פותחים דלתות וחלונות, מבטלים קירות ויוצרים חללים חדשים. 

הסיבות עבורן תצטרכו קבלן ניסור בטון הן רבות ומגוונות, הנה כמה עבודות נפוצות שאנחנו מבצעים:

ניסור רצפת בטון בכל גודל

ניסור רצפת בטון נשמע כמו משהו שקיים רק בפרויקטים ענקיים, אבל למעשה זוהי פעולה שנדרשת בפרויקטים רבים של בניה ושיפוץ. 

לדוגמה, לאחר יציקת הרצפה \ התקרה במבנים רבי קומות נרצה לחתוך פתחים ביציקות עבור המדרגות ועבור פיר המעלית. אנו יוצרים את הפתחים האלו בעזרת מסורי ענק המסוגלים לבצע חיתוכים מדויקים וליצור פתח ביציקת הבטון של הרצפה. באופן דומה אנו מבצעים ניסור מדרכה, כביש וכל משטח בנוי.
אנו משתמשים בציוד האיכותי והמקצועי ביותר בתחום על מנת להגיע לתוצאות מושלמות.

שבירת קירות בצורה מדויקת ובטוחה

ניסור קירות בטון או קירות לבנים זו פעולה שאנו נדרשים לבצע לעיתים תכופות. הצוות המקצועי שלנו מנוסה ומיומן בעבודה עם מסורי היהלום הענקיים. על מנת לנסר או לשבור קירות בטון או קירות בלוקים אנו עובדים עם מסור גדול מימדים המורכב על מסילה ומופעל על ידי שלט רחוק. המסור הזה מסוגל לחתוך ולפתוח בקירות פתחים מדויקים בגדלים רבים. עומק הקיר וגודל הפתח המבוקש, יקבעו את גודל המסור שנצטרך להביא על מנת לבצע את החיתוך בצורה הטובה והמועילה ביותר.

ניסור ממ"ד בטון, מה הבעיה?

זה נשמע בלתי אפשרי, אבל גם ניסור בקיר של ממ"ד זו פעולה שאנו מבצעים. עבודת ניסור בקירות הממ"ד חייבת להתבצע בהתאם לתוכניות המהנדס מכיוון שהחוקים בנושא מבנה הממ"ד ואיכותו ברורים מאוד ואסור לחרוג מהם. הכלים לניסור בטון הם כלים חזקים ולא סתם יש בקצוות הלהב של המסורים, רסיסי יהלומים תעשייתיים. למרות שהבטון המזוין (ממנו בנוי הממ"ד) הינו חומר חזק ביותר, היהלום חזק ממנו ולכן יכול לנסר בו פתחים בצורה מדויקת ועדינה מבלי לפגוע בבטיחות ובאטימות המבנה. 

חדר הממ"ד נועד להגן על יושבי הבית במקרה חירום, הוא חייב לעמוד בתקנים המחמירים. כשעובדים על מבנה הממ"ד ומתכננים לפתוח בו פתחים, חשוב מאד שאטימות הממ"ד לא תיפגע. ניסור ממ"ד חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע שיודעים לעבוד עם תוכניות המהנדסים, מבינים איפה ניתן ליצור פתחים בבטחה, יודעים לעבוד עם הכלים העוצמתיים של ניסור הבטון ולהביא תוצאה בטיחותית באיכות הגבוהה ביותר, לפי התוכניות. 

במהלך שיפוצי בתים רבים, נעשה שינוי ייעודי לממ"ד והופכים אותו לחדר שינה נוסף, שינוי זה דורש התקנות כמו מזגן ותעלות לתשתיות תקשורת וכדו' שנעשות בעדינות ודיוק מירבי על ידי פעולת קידוח בטון.

קבלן ניסור בטון במחיר הטוב ביותר

מה ההבדל בין קבלן ניסור בטון לקבלן קידוח בטון?

עבודת ניסור בטון מתבצעת עם מסורי הבטון המיוחדים שבאים בגדלים שונים ומטרתה ליצור חיתוכים ופתחים בקווים ישרים כמו פתיחת חלון או דלת. עבודת קידוח בטון מיועדת ליצירת פתחים עגולים בקירות, תקרות או רצפות, הפתחים משמשים להעברת צינורות תשתית כמו חשמל ותקשורת, ליצירת תעלות להעברת צנרת אינסטלציה, להתקנת מערכות אוורור וכדו'. הכלים של קידוח בטון שונים, אלו הם מקדחי יהלום אשר גם הם, מגיעים במידות שונות, מהמידות הסטנדרטיות יותר של 2 צול, 4 צול, 6 צול ועד מידות ענק של 30 צול (אנחנו מחזיקים ב-כ-ל כוסות הקידוח לבטון – לכל פרויקט!).

ב-99% מהמקרים, קבלן ניסור בטון הוא גם קבלן קידוח בטון. המומחיות הנדרשת בשתי הפעולות היא עבודה עם הכלים העוצמתיים אשר מצופים בקצוותיהם בשבבי יהלומים תעשייתיים המאפשרים חיתוך בבטון בעדינות, בדיוק רב ועם תוצאות מושלמות. העבודה עם הכלים החזקים (והכבדים) הללו דורשת מיומנות וניסיון תוך שמירה על עמידות ובטיחות המבנה, העובדים והסביבה.

לכן אם אתם זקוקים לעבודות ניסור בטון ולעבודות קידוח בטון, תצטרכו קבלן אחד.

אצלנו ב'אפיק', אנחנו עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר בתחום, הצוותים שלנו מומחים בעבודות ניסור וקידוח בטון ומקפידים על הבטיחות, וכל זאת על מנת להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרויקט שלכם.

מה חשוב לדעת כשבוחרים קבלן ניסור בטון עבור הפרויקט שלכם?

קבלן ניסור בטון צריך להיות מקצועי, מנוסה ואמין. עליו לתת לכם מחיר הוגן ואטרקטיבי לפרויקט שלכם, לבצע את העבודה תוך עמידה בזמנים, וכמובן, להגיע לתוצאה המבוקשת בצורה האיכותית ביותר ובנועם.
את כל זה אנחנו מבטיחים לכם ויותר. 

צרו עימנו קשר בטלפון 077-2313-009 וקבלו הצעת מחיר מנצחת!

מאמרים נוספים בנושא
עד איזה שעה מותר לקדוח
עד איזה שעה מותר לקדוח?

כאשר מתכננים שיפוצים בבית או במשרד, חשוב מאוד להכיר היטב את התקנות הקיימות בנוגע לרעש שהם יוצרים. מאחר ועבודת הקידוח היא בין הפעולות הרועשות ביותר

קרא עוד »
ניסור בטון מזוין במחיר הזול ביותר בהתחייבות
ניסור בטון מזוין

מעוניינים בשירות מקצועי של ניסור בטון מזוין? חייגו אלינו למספר 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מנצחת! הבטון הוא החומר הכי חזק שיש לנו כיום בתחום הבניה

קרא עוד »

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009