ניסור בטון בגן יבנה

ניסור בטון בגן יבנה במחיר הזול ביותר

תוכן עניינים

משפצים? בונים? מחפשים שירות של ניסור בטון בגן יבנה? 

אנחנו מציעים את כל מה שאתם צריכים כדי להגיע לביצועים מקצועיים, מדויקים והכי חשוב עם תוצאות בטוחות – במחירים הטובים ביותר!

גן יבנה – ממושבה כפרית למועצה יפהפיה

גן יבנה היא דוגמא מעולה למקום שהתחיל כמקום כפרי וכיום הוא הפך להיות מקום גדול, מפותח ועדכני ממש כמו כל מועצה גדולה אחרת בארץ.

גן יבנה הוא אזור יפהפה עם תנאי דיור נאותים ונוחים במיוחד.

רבים הם הישראלים ששמו עין על המקום והקימו שם את ביתם.

גם בגן יבנה, כמו בכל מקום אחר בארץ, ישנה תנופת בנייה. אנשים בונים בתים חדשים, קבלנים מפתחים פרויקטים גדולים וגם האזרחים הקטנים מבצעים שינויים ושיפוצים בבתים הפרטיים שלהם כדי ליהנות מאיכות חיים ומבתים שישרתו אותם טוב יותר בהתאם לתנאי המשפחה שלהם.

השירות של ניסור בטון בגן יבנה הינו שירות הכרחי עבור כל מי שרוצה לחתוך קיר בטון מכל סוג, לכל צורך או לכל מטרה. 

מה זה בעצם ניסור בטון?

אז מה זה בעצם ניסור בטון בגן יבנה? ניסור בטון זהו חיתוך של הבטון. זה יכול להיות כל משטח בטון מכל סוג.
ניסור קיר בטון, רצפת בטון, תקרת בטון, גרם מדרגות מבטון או אפילו גשר מבטון. כאשר אנחנו רוצים לחתוך את הבטון, אנחנו חייבים לעשות את זה עם כלי ניסור מתאימים המיועדים לשם כך.

הבטון הוא חומר חזק וקשיח במיוחד. הוא מרכיב את כל המבנים שמקיפים אותנו בזכות היותו חזק, עמיד ומבטיח עמידות ויציבות גם במצבי קיצון.
אנחנו לא יכולים לדמיין את החיים שלנו ללא מבני הבטון וללא החומרים החזקים שמשתלבים בבטון והופכים את החיים שלנו ליציבים יותר, רגועים יותר ובטוחים הרבה יותר.

הבעיה שלנו מתחילה כאשר אנחנו רוצים לחתוך את הבטון. כל חיתוך של בטון הוא אתגר מורכב. החיתוך חייב להיעשות בצורה מדויקת, באופן בטוח וממוקד ובעזרת כלי החיתוך הנכונים המיועדים לשם כך.

ניסור בטון בגן יבנה במחירים הטובים בארץ

איזה עבודות מצריכות ניסור בטון בגן יבנה? 

אם אתם רוצים להסיר קירות בבית כדי לחלק מחדש את החלל, מעוניינים ליצור פתח חדש בקיר בטון, הרחבת חלון קיים, להסיר את מסתור הכביסה, לנסר את הרצפה, להוריד את עליית הגג או בקיצור כל פעולה המחייבת חיתוך של בטון, עליכם לבצע את הפעולה בעזרת איש מקצוע מומחה מהתחום הזה של ניסור בטון.

בעזרתם תוכלו להגיע לתוצאות אסתטיות ומדויקות שלא יאלצו אתכם לבצע תיקונים לאחר סיום העבודה. למעשה עם סיום הניסור תוכלו להתקדם מיד להרכבת המשקופים, צביעה וכל מה שצריך כדי להתקדם הלאה בתוכניות שלכם. 

חשוב להבין כי מעבר לדיוק ולמקצועיות שאנחנו מרוויחים בשימוש במסור הבטון, יש גם את היתרון של המהירות כאשר מדובר בעבודה הנעשית תוך זמן קצר ממש וחוסך ברעשים ולכלוך למשך שעות ארוכות כפי שקורה עם כלי חיתוך אחרים.

הניסור נעשה לרוב בליווי זרם מים מה ששומר גם על האוויר שיישאר נקי הודות למים שסופחים אליהם את רוב האבק. כך גם האזור נשאר נקי (כמה שאפשר!).

כמה עולה ניסור בטון בגן יבנה? 

המחיר של ניסור בטון בגן יבנה נקבע בהתחשב בכל הפרמטרים המרכיבים את העבודה.

כאשר אתם מבקשים לקבל הצעת מחיר, יהיה עליכם לציין את כל הפרטים הללו כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר.

  • עובי הבטון – יש בטון עבה יותר ויש בטון דק יותר. ככל שהבטון הוא עבה יותר, המחיר לניסור יהיה יותר גבוה. יהיה צורך לעשות שימוש בכלים אחרים ובאופן כללי התמחור יעלה כלפי מעלה.
  • אורך הניסור – ככל שהניסור יהיה ארוך יותר המחיר לכל מטר ירד. ישנו תעריף קבוע לניסור על פי מטרים ביחס ישיר לעובי של הבטון.
  • הגישה למקום שם אמורה העבודה להתבצע – לא תמיד ישנה גישה נוחה למקום שם נדרשת העבודה. ככל שיהיה מסובך יותר להגיע אל הנקודה הרצויה, כך המחיר של העבודה יעלה בהתאם. במיוחד נכון הדבר למקרים אשר בהם העבודה הינה בנקודה מסוכנת ובעייתית.
  • פינוי הבטון – הפינוי היא סוגיה בפני עצמה ולעיתים אף יכולה להיות מורכבת. במקרים רבים יש צורך בריסוק הבטון לפני הפינוי מה שמשפיע כמובן גם כן על המחיר.

על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת (ומעולה!) לפרויקט שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 077-2313-009 ונשמח לעמוד לרשותכם, אנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר!

מעוניינים לקבל מושג כללי לגבי המחירים? לפניכם טבלת מחירי ניסור בטון בגן יבנה:

עובי בטון 1 – 5 מטר 6 – 10 מטר 11 – 15 מטר 16 – 20 מטר 21 – 25 מטר
10 – 20 ס"מ 332₪ 298₪ 221₪ 196₪ 179₪
21 – 25 ס"מ 353₪ 315₪ 230₪ 204₪ 187₪
26 – 30 ס"מ 374₪ 332₪ 255₪ 221₪ 213₪
31 -35 ס"מ 408₪ 374₪ 289₪ 247₪ 221₪
36 -40 ס"מ 463₪ 425₪ 340₪ 289₪ 268₪
41 – 45 ס"מ 485₪ 459₪ 374₪ 340₪ 281₪
46 – 50 ס"מ 646₪ 548₪ 468₪ 425₪ 408₪

האם ניתן לבצע ניסור בטון באופן עצמאי?

יש הרבה אנשים שיש להם ידיים טובות והם מסוגלים לבצע תיקונים קלים או אפילו שיפוצים רציניים בבית. אך בעוד שעבודות קלות ופשוטות שלא מחייבות ידע נרחב או כלים יקרים, הינם אפשריים עבורם, הרי שככל שמדובר בניסור בטון, שם הסיפור הופך להיות הרבה יותר מורכב.

חשוב להבין שניסור בטון זה ממש לא משהו שאפשר לבצע עם כלים ביתיים באופן עצמאי. ניסור בטון מחייב שימוש בציוד מקצועי מתקדם, צוות מיומן המכיר את הכלים ואת העבודה לצד ניסיון עשיר שיש להם בתחום.

כדי לסבר את האוזן נציין כי מסור בטון מקצועי עולה באזור 100-300 אלף שקל! זה בהחלט לא משהו שאדם מן השורה יכול להרשות לעצמו.

הכלים המקצועיים לעבודות ניסור בטון

כדי להצליח בניסור בטון, יש להתאים את הכלי לא רק לחומר הבטון עצמו אלא גם לעובי שלו, לסוג העבודה הנדרשת ולמטרה אשר לשמה נדרשת העבודה.

ישנם גם כלים לעבודות קידוחים בבטון לצורך העברת תשתיות של מזגנים, קולטי אדים, מייבשי כביסה וכן הלאה. גם כאן ישנן מידות וגדלים שונים לכל המכונות הללו. כך יש את הציוד לצורך קידוח בטון 4 צול, קידוח בטון 6 צול וכן הלאה, כאשר לכל קידוח יש להתאים את כוס הקידוח בגודל המתאים.

עובדים עם חברה מקצועית וחוסכים הרבה כאב ראש וכסף

אז הבנתם שכל הנושא הזה של ניסור או קידוח בבטון הוא לא סיפור לאנשים מן השורה שלא באמת מכירים את הכלים ולא באמת יודעים את העבודה. אחרי הכול מדובר בעבודה מורכבת, בציוד מתקדם ויקר ובעיקר בעבודה כזו המחייבת ניסיון וידע מקצועי כדי שהכול ייעשה בצורה הנכונה והבטוחה ביותר.

ניסור בטון שלא נעשה באופן מקצועי מותיר אחריו הרבה עבודה וצורך בתיקונים. ישנם סדקים, שברים, ישנו חוסר דיוק, חוסר אסתטיקה ובקיצור, תוצאות לא מוצלחות ואפילו מסוכנות למבנה כולו!

כדי שלא תצטרכו להתמודד עם תוצאות בלתי מוצלחות שכאלה, אל תנסו לנסר לבד את הבטון. גם כשאתם מחפשים איש מקצוע, בררו היטב כי אכן מדובר באיש מקצוע המכיר את העבודה ויידע לבצע אותו בצורה הכי מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

אפיק ניסור בטון – המומחים שיעשו עבורכם את העבודה

מחפשים את אנשי המקצוע שיעשו עבורכם את העבודה? לא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר?

אפיק ניסור בטון לשירותכם. עם כל הידע המקצועי, עם הניסון הרב בתחום, עם המומחים שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר וכמובן עם כל הכלים הכי מתקדמים בתחום.
הכל כדי שהעבודה תוכל להתבצע בצורה הטובה, המהירה והיעילה ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מנצחת לפרויקט שלכם!
*או להשאיר פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם!

הצטרפו להצלחה וללקוחות המרוצים שלנו!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009