ניסור בטון בלוד

ניסור בטון בלוד

תוכן עניינים

מעוניינים לשפץ את הבית? לשפר את תנאי הדיור, לשדרג את הבית או לחלק מחדש את החללים?

אתם תצטרכו להיעזר באנשי מקצוע מהתחום הזה של ניסור בטון על מנת להשיג את היעדים שלכם. זאת מהסיבה הפשוטה – הבנייה בלוד היא ברובה מבוססת על בטון.

ניסור בטון בלוד זהו תחום המחייב ביצוע מקצועי של צוות מיומן ומנוסה שיש לו גם את הציוד המתאים הנדרש לשם כך, גם את הידע המקצועי וגם את הניסיון בתחום.

נרחיב בהמשך בדבר החשיבות של כל הפרמטרים הללו, אבל לפני הכל – כמה עולה ניסור בטון בלוד?

מחיר ניסור בטון בלוד

אם אתם מחפשים בגוגל 'ניסור בטון בלוד מחיר' – מה שאתם באמת מחפשים זאת חברת ניסור בטון מקצועית שתיתן לכם שירות מעולה במחיר הטוב ביותר, החדשות הטובות הן, שמצאתם!
חברת אפיק ניסור בטון מתחייבת למחירים הטובים ביותר בישראל ולשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר בתחום ובעלי ניסיון רב בכל סוגי העבודות בתחום ניסור וקידוח בבטון.
מחיר ניסור בטון בלוד נקבע לפי מספר גורמים שונים כמו גודל האזור שרוצים לנסר, עובי הבטון, קלות הגישה למקום, האם יש נקודת חשמל באזור או שיש צורך בגנרטור, ועוד. 

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת (ומנצחת!) לפרויקט שלכם, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 077-2313-009 ונשמח לעמוד לרשותכם!

במידה ותרצו לקבל תמונת מצב כללית על מחירי ניסור בטון, לפניכם מחירון ניסור בטון בלוד:

עובי בטון 1 – 5 מטר 6 – 10 מטר 11 – 15 מטר 16 – 20 מטר 21 – 25 מטר
10 – 20 ס"מ 332₪ 298₪ 221₪ 196₪ 179₪
21 – 25 ס"מ 353₪ 315₪ 230₪ 204₪ 187₪
26 – 30 ס"מ 374₪ 332₪ 255₪ 221₪ 213₪
31 -35 ס"מ 408₪ 374₪ 289₪ 247₪ 221₪
36 -40 ס"מ 463₪ 425₪ 340₪ 289₪ 268₪
41 – 45 ס"מ 485₪ 459₪ 374₪ 340₪ 281₪
46 – 50 ס"מ 646₪ 548₪ 468₪ 425₪ 408₪

העיר לוד – 5000 שנים של עיר מיוחדת

העיר לוד היא עיר מיוחדת במינה. היא עיר המשלבת ישן עם חדש כאשר בתיה הראשונים נבנו כבר לפני 5000 שנים. יש בה בתים עתיקים לצד בתים חדשים שנבנו בבנייה מודרנית וחדשנית מה שיוצר את התמהיל המדהים שאנחנו מכירים היום כעיר – לוד.

העיר נמצאת כל הזמן בתנופה של בנייה בדומה לכל עיר מרכזית וגדולה בישראל. דווקא משום כך, חשוב כל כך להכיר את השירותים המיוחדים שלנו ואת הרמה המקצועית המוקפדת שאנחנו מציעים. כל זה על מנת שאכן תוכלו ליהנות מביצוע איכותי ומושלם.

ניסור בטון בלוד

כפי שכבר ציינו, העיר לוד קיימת כבר אלפי שנים. כבר בתקופות קדומות בהיסטוריה ובתנ"ך אנחנו מוצאים מידע על העיר.

הבנייה במקום החלה עוד הרבה לפני שהמדינה הוקמה וכמובן בטרם היו התקנים המחייבים לבנייה חוקית. מה שאומר שבעיר היו ועדיין ישנם מבנים רבים שנבנו בבנייה לא חוקית (הבנייה הזו אושרה מאוחר יותר אבל לא תמיד התבצעה על פי התקן) המבנים הללו אף מכילים תשתיות ישנות מאוד וכל שינוי במבנים הללו או עבודה במקומות הללו דורשת מיומנות, תכנון מדויק ועבודה עדינה, הן כדי לשמור על המבנים והן כדי להוביל לביצועים מדויקים ומושלמים ללא שייגרמו נזקים סביבתיים אחרים.

זו הסיבה שחשוב כל כך לשים דגש על עבודה מקצועית של צוות מיומן שיש לו הן את הכלים הנדרשים והן את הניסיון ואת היכולת לבצע את העבודה בצורה הכי מדויקת והכי בטוחה.

לצורך הרחבת יציאה למרפסת מהממת בלוד, ביצענו ניסור יהלום לקורת בטון.

באלו מקרים נזדקק לשירותי ניסור בטון בלוד?

השירות של ניסור בטון בלוד הוא שירות הנדרש בסיטואציות רבות ושונות.

אם זה כאשר אתם מבקשים ליצור שינויים בחלל שזה כולל שבירת קירות, הרחבת חלונות או יצירה של פתחים חדשים ואם זה כאשר מדובר בהסרת תקרה או רצפה, ניסור של חניונים, ניסור מדרגות בטון או ניסור של קורות בטון.

כל המשימות הללו נחשבות כמורכבות ביותר והן מחייבות עבודה עם כלי עבודה מתקדמים המיוחדים לשם כך לצד ניסיון עשיר של צוות מקצועי המיומן בביצוע בעבודות מהסוג הזה.

רק באופן כזה תוכלו להבטיח לעצמכם כי אכן התוצאות תהיינה בדיוק כפי שאתם מצפם לראות אותן.

זה אומר דיוק בעבודה, שמירה על המבנה ועל הסביבה כולה וכן תוצאות מהירות ויעילות.

מובן שניסור בבטון זה לא רק פעולה הנעשית בבתים פרטיים. גם כאשר מדובר בביצוע עבודות למפעלים ותעשייה, שם יש גם כן לעבוד עם כלי מקצוע מתקדמים המיוחדים לשם כך על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.

איך מתבצעת עבודת ניסור בטון בלוד בפועל?

איך למעשה מתבצעת העבודה?

ניסור בטון בלוד נעשה בעזרת מסור בטון. זהו מסור חזק ועוצמתי במיוחד. המסור מצויד במנוע חזק מאוד המסובב את הלהב במהירות גבוהה במיוחד. גולת הכותרת של המסור אלו הם פתיתי היהלום שמצפים את הלהבים. אלו הופכים את המסור לחד וממוקד מאין כמותו – ומכאן השם ניסור בטון ביהלום.

היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש לנו בטבע. הבטון הוא החומר הכי חזק בתחום הבנייה. ברור כי לצורך הניסור של הבטון החזק, צריך חומר חזק ממנו. הבטון שמסוגל להעניק לנו הגנה גם במקרים של רעידות אדמה או נפילת טילים וכדומה, אינו יכול לעמוד בפני היהלום. ברגע שמסור היהלום נוגע בבטון, הבטון מוכרע ונחתך בדיוק על פי התוכנית.

הניסור יכול להתבצע בעזרת מסור ידני וכך גם באמצעות מסור אוטומטי. הבחירה בכלי נעשית על פי אופי העבודה וההיקף שלה. ככל שמודבר יהיה בעבודה מורכבת וממושכת יותר, הרי שתהיה העדפה לבצע אותה בעזרת מסור אוטומטי. מדובר במסור שמקובע אל המשטח אותו רוצים לנסר בעזרת מסילה מיוחדת כאשר המפעיל שולט על המסור ועל הניסור באמצעות לחיצת כפתור.

ניסור בטון לוד במחירים הטובים בארץ

מה ההכנות שיש לעשות לפני עבודת ניסור בטון בלוד?

ניסור בטון בלוד מחייב עבודת הכנה.
יש לפנות את כל הרהיטים מהאזור בו רוצים לבצע את העבודה. רהיטים שאי אפשר או קשה להזיז יש לכסות על מנת שלא יתמלאו אבק.

לגבי המשטח שרוצים לנסר, יש לבצע בדיקה של איש מקצוע שיוודא כי אכן אין מניעה בביצוע הניסור הרצוי. חשוב לבדוק כי אין תשתיות שעוברות בתוך הקירות ועלולות להיפגע בעקבות הניסור. יש לברר אם לא מדובר בקירות תמך שעשויים לפגוע ביציבות ובביטחון של המבנה.

ניסור בטון נשמע גס, אבל בעצם זו עבודה עדינה ביותר

ניסור בטון בלוד אולי נשמע כמו עבודה גסה של חיתוך אגרסיבי של משטחים קשים ועיקשים. אך האמת היא שמדובר בעבודה המחייבת הרבה עדינות!

החיתוך חייב להיעשות בצורה מאוד מדויקת על מנת שאכן יושגו התוצאות הרצויות.

מדובר בחיתוך שחייב להיעשות באמצעות להבים מיוחדים בהתאם לאופי העבודה והמטרות שלה.

איך לבחור חברת ניסור בטון בלוד?

ניסור בטון בלוד לא יכול להיעשות סתם כך בלי ידע מקצועי, ניסיון בתחום והכלים המתאימים לעבודה.
כדי שהעבודה אכן תצליח, חשוב לבחור בחברה מקצועית שיש לה ניסיון עשיר בתחום והיא מסוגלת לתת מענה לכל סוג של עבודה או של ניסור.

יש לשים דגש על שלושה פרמטרים עיקריים.

  1. ציוד מקצועי ומתקדם
  2. ניסיון בביצוע עבודות מהסוג הזה
  3. ביצוע בטיחותי עם בדיקה מקצועית של השטח כמו גם הכנה נכונה לקראת העבודה כדי למנוע נזקים.
ניסור קורת בטון בלוד
פרויקט ניסור בטון בלוד

עם ניסיון לא מתווכחים – המומחים של אפיק ניסור בטון

כאשר מדובר בעבודות של ניסור בטון בלוד, אין ספק כי הדבר המרכזי עליו חובה לשים דגש זה הניסיון של הצוות המקצועי שיבצע את העבודה.

ככל שיהיו אלו בעלי ניסיון בתחום, הרי שתוכלו להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה איכותיות, טובות ובטוחות. 'אין חכם כבעל ניסיון' זוהי לא קלישאה סתמית. הניסיון זה הדבר הבסיסי והמרכזי בכל מה שקשור לביצוע עבודות מורכבות כמו אלו שכוללות ניסור בטון, קידוח בטון או כל חיתוך אחר הנדרש בבטון.

המומחים של אפיק ניסור בטון ישמחו לבצע גם עבורכם את כל סוגי העבודות הנדרשות עם הבטחה לתוצאות מדויקות, מהירות, ממוקדות וכמובן בטוחות לגמרי.

בעזרת אנשי המקצוע המומחים של חברת אפיק, תוכלו ליהנות משירות מקצועי של ניסור בטון בלוד שיבטיח לכם ראש שקט ורגוע עם תוצאות מהירות ומושלמות.
אנחנו מתחייבים למחירים הטובים בארץ! צרו איתנו קשר בטלפון 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מנצחת לפרויקט שלכם!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009