קידוח בטון בתל אביב

קידוח בטון בתל אביב

קידוח בטון בתל אביב במחירים הטובים ביותר

כיום הרבה מבנים עשויים מחומר של בטון חזק, חומר מאסיבי שלא תמיד קל לקדוח בו. עם זאת, ניתן לעשות זאת במקצועיות עם כלי עבודה נכונים ומתאימים והכשרה לכך. תוכלו לעשות זאת בצורה עצמאית או באמצעות שירות של חברה שמתמחה בתחום. ניתן להזמין שירות קידוחי יהלום מעולים עם שירות מהיר במיוחד לתל אביב. על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

מחירון קידוחים אפיק
מחירון קידוחי יהלום בתל אביב

האם אפשר לקדוח בחומר כמו בטון?

בטון הוא אחד החומרים הכי חזקים, נראה כי מקדחה רגילה לא מספיקה בכדי לקדוח בו בצורה ממוקדת וטובה. עם זאת, יהלום הוא חומר יותר חזק מבטו ולכן באמצעותו ניתן לעשות זאת. מקדחי יהלום מאפשרים לקדוח בכל סוגי הבטון, בגדלים שונים, בצורות שונות ולבצע עבודה איכותית ומדויקת. יחד עם שימוש בהם ניתן לעשות חורים, לשבור מבנים שצריך, לשפץ ועוד.

במקרים כמו חציבה וניסור הבטון לא דורש עבודה אינטנסיבית מסוג זה, לכן ניתן להשתמש בכלים פחות חזקים ממקדחי יהלום. אך מקרים כמו קידוח בתקרה או בקיר של ממ"ד, מאלצים להשתמש בקידוח בטון ביהלום בכדי לעשות עבודה טובה ויעילה.

אפשר לעשות זאת לבד?

ברמה העקרונית ניתן לקדוח בצורה עצמאית בקיר בטון, כמובן במידה ובודקים טוב איך לעשות זאת. אך כפי שנראה עבודה מסוג זה אינה פשוטה בעקבות המאסיביות של הבטון וכך שיש לעשות את העבודה עם כח פיזי רב. על כן, ניתן להזמין חברה העוסקת בתחום שיש לה ניסיון רב. חברות קבלן מציעות סיוע למגוון סוגים של בטון ולרוב יש להן מגוון של מקדחי יהלום המתאימים לסיטואציות שונות.

כמו כן, יש יתרון רב לאיש מקצוע שמתעסק בתחום זמן רב ורכש הכשרה בנושא, כך העבודה תהיה יעילה ומקצועית יותר.

כמה זה עולה?

כמו בכל נושא יש הבדל במחירים בין חברה לחברה ובין סוג העבודה והבטון עצמו. כאשר לדוגמא קידוח של חור קטן יחסית בקוטר של 4 צול יעלה באזור 150 ועד 350 שקלים. לעומת זאת, קידוח בקוטר של 6 צול יכול להגיע ל- 550 שקלים.

איך לבחור חברה טובה שנותנת מענה בתחום?

ראשית, כדאי לכם לבדוק המלצות ודיס המלצות על החברות השונות, לעשות סקר שוק מפורט הכולל את סוג העבודה, ההכשרה, מהם כלי העבודה, מחירים ועוד. בדקו ביסודיות האם למקום יש תעודת הרשאה ואכן העובדים עברו הכשרה מתאימה.

בדקו האם החברה יכולה לתת לכם את המענה המירבי ספציפית למה שאתם דורשים, לדוגמא יכולים לעשות את החור בדיוק בגדלים שתרצו. כמו כן, כדאי לבחור קבלן שיודע לעשות את העבודה בצורה מסודרת שלא תעשה נזק סביבתי, או נזק למבנה וכן ישמור על המקום בצורה טובה.

אחת החברות המציעות את שירותיה היא חברת אפיק וקידוח בטון שמספקים שירותים בכל רחבי הארץ, כולל בערים כמו העיר תל אביב. החברה מספקת מחירים טובים. כאשר היא מבטיחה עבודה איכותית, מקצועית עם כלי עבודה מגוונים ומותאמים לסוגי עבודות שונות. בנוסף, אנשי מקצוע ועבודה מסודרת. באתר של החברה מפורטים כל השירותים שהיא מספקת במקומות שונים בארץ.

בסיכומו של דבר

קידוח בבטון הוא אינו דבר פשוט, בעיקר בשל החוזק הרב של חומר מסוג זה. על כן, ניתן להשתמש במקדחי יהלום שעשויים מחומר חזק יותר מבטון ולכן יכולים לעשות עבודה טובה. ניתן לבצע את העבודה בצורה עצמאית, אך מומלץ כן לחשוב על שירות של חברה שמתמקצעת בתחום ומספקת כלי עבודה מגוונים, כמו חברת אפיק וקידוח בטון, המספקים שירות ברחבי הארץ כולל בעיר תל אביב.

טופס יצירת קשר

הצעת מחיר מהירה

הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם