ניסור בטון באשקלון

ניסור בטון באשקלון במחיר הזול ביותר בהתחייבות

תוכן עניינים

מחפשים שירותי ניסור בטון באשקלון? איך לא! למי שמכיר את העיר אשקלון לא צריך לספר, מדובר בעיר שיש בה הרבה חדש לצד ישן. עיר עם אוכלוסייה מגוונת מאוד המשלבת אף היא ותיקים לצד צעירים הממלאים את העיר בהמון חיות וצבע.
אנחנו עדים לתנופת בנייה הקיימת בעיר כאשר כל הזמן מוקמים עוד ועוד פרויקטים חדשים כאשר לצד זה נכנסים גם המבנים הישנים להליכי שיפוצים, שדרוגים ושינויים.

התשתיות בחלקיה העתיקים יותר של העיר בהחלט מחייבים שינויים ושיפוצים על מנת להחזיר אותם למצב שפיר, מה שיעניק איכות חיים נאותה לדיירים.

כמעט בכל הליך של שיפוץ יהיה צורך גם בשירות של ניסור בטון. רוב רובם של המבנים בעיר בנויים ומבוססים על בטון, מה שמוביל לכך שכל שינוי ושיפוץ של מבנה כלשהו מחייב שימוש בכלים מתאימים. שזה אומר כלים לניסור וחיתוך בטון.

כמה עולה ניסור בטון באשקלון?

ניסור בטון זה שירות מיוחד שהוא בא בנפרד מכל שאר שירותי הקבלן.
כלומר, במהלך ביצוע שיפוץ, אם יעלה צורך בעבודה שכוללת ניסור או קידוח בבטון, הרי שיהיה צורך לשכור את שירותיו של איש המקצוע המציע את השירותים בתחום הזה של ניסור וקידוח בבטון.
כששואלים אותנו מה זה ניסור יהלום באשקלון, הכוונה היא לעבודה עם הכלים העוצמתיים שלנו בהם בקצוות המסור יש שבבי יהלום. רק חומר חזק כמו יהלום יכול לחדור את העובי והחוזק של הבטון ולבצע עבודה ממוקדת ומדויקת.

העלויות נקבעות בהתאם למספר פרמטרים.

  • עובי הבטון המנוסר.
  • היקף העבודה.
  • הגישה למקום העבודה.
  • הצורך בשימוש בכלי עבודה נוספים.
  • פינוי הבטון.

כל אחד מהפרמטרים הללו משפיע בסופו של דבר על המחיר הסופי. 

כדי לקבל הצעת מחיר חשוב לנו לקבל את כל הפרטים המדויקים בדבר העבודה הצפויה כדי שאכן נוכל לתת לכם את הצעת המחיר הרלוונטית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 0772313009 ולקבל הצעת מחיר מ-ע-ו-ל-ה לפרויקט שלכם!
כדי לקבל מושג כללי וראשוני על המחירים לעבודת ניסור בטון, לפניכם טבלת מחירים לניסור בטון באשקלון

עובי בטון1 – 5 מטר6 – 10 מטר11 – 15 מטר16 – 20 מטר21 – 25 מטר
10 – 20 ס"מ332₪298₪221₪196₪179₪
21 – 25 ס"מ353₪315₪230₪204₪187₪
26 – 30 ס"מ374₪332₪255₪221₪213₪
31 -35 ס"מ408₪374₪289₪247₪221₪
36 -40 ס"מ463₪425₪340₪289₪268₪
41 – 45 ס"מ485₪459₪374₪340₪281₪
46 – 50 ס"מ646₪548₪468₪425₪408₪

ניסור בטון באשקלון – מה מייחד אותנו?

ניסור של בטון מחייב עבודה עם כלים מיוחדים שמסוגלים להתגבר על הבטון הקשיח.
הבטון הוא חומר הכי חזק שיש לנו בתחום הבנייה כאשר הוא זה שמבטיח לנו עמידות גם במקרים של רעידות אדמה או אפילו נפילות של טילים.
כדי לחתוך את הבטון אנחנו חייבים אמצעים חזקים יותר מהבטון, רק אלו יצליחו להתגבר על הבטון הקשה.
ולכן כדי לבצע חיתוך בטון אנו בעצם עושים ניסור יהלום באשקלון, כדי לחדור את הבטון החזק וליצור חיתוך איכותי שיתאים למטרת העבודה. אם זה לפתוח פתחים לדלתות, חלונות, שבירת קיר וכו'

אנחנו מציעים שירות של ניסור בטון באשקלון כמו גם קידוח בטון באשקלון. החברה שלנו מתייחדת בכך שהיא מציעה שירות עם הציוד הכי מתקדם, עבודה מקצועית של צוות מנוסה שמתמחה בתחומים הללו וכל זה במחירים נמוכים ביותר שתוכלו למצוא בשוק. אנחנו מתחייבים על כך!

ניסור בטון באשקלון במחירים הטובים בארץ בהתחייבות

כמה מהשירותים שאנו מתמחים בהם

חברת אפיק מציעה שירות מתקדם במיוחד של ניסור וקידוח בבטון עם הבטחה לתוצאות מושלמות מכל הבחינות. 

בין השירותים שלנו תוכלו למצוא –

פתיחת חלון בקיר חיצוני באשקלון

רוצים לפתוח חלון חדש בקיר חיצוני בבית? אנחנו נבצע עבורכם את החיתוך בצורה מדויקת ואסתטית כאשר תוך שעה קלה כבר תוכלו להתקדם הלאה עם עבודות המסגר. החלון שלכם יהיה מדויק, יפה, נוח לשימוש והכי חשוב, תתחילו להנות מהרבה אוויר ואור טבעיים.

ניסור תקרת בטון באשקלון

במקרים בהם יש צורך בניסור או קידוח תקרת בטון, חשוב שהעבודה תתבצע בצורה הכי אחראית והכי בטוחה.
אתם לא יכולים לחתוך תקרה בלי לתכנן מראש מה יהיה עם חלקי הבטון המנוסרים ולהיכן הם יפלו. הצוות המקצועי שלנו יכין תוכנית עבודה מדויקת כדי שהניסור יעבור בשלום.

ניסור דלת בטון באשקלון

רוצים לפרוץ דלת חדשה בקיר בטון? להרחיב חלון ולעשות ממנה דלת? הכל אפשרי. אך זה חייב להתבצע בעזרת אנשי מקצוע מומחים לתחום ומנוסים בניסור דלתות בטון שיש להם את הידע המקצועי ואת היכולת לבצע את המשימה.
אנחנו נעשה עבורכם את הניסור באופן הכי מהיר, מדויק ובטוח!

קידוח בטון באשקלון

קידוח בטון בדרך כלל מתבצע לצורך התקנת מזגנים, התקנת קמין או העברת צינור של מכונת כביסה וכדומה. מדובר בקידוח של חור עגול ומדויק לצורך העברת הצנרת הרצויה.

קידוח כזה נעשה גם כן בעזרת מקדח יהלום כאשר ישנם כוסות קידוח בגדלים שונים. לכל סוג וגודל של חור יש להתאים את הכוס המתאימה.
הקידוח של חברת אפיק יהיה תמיד מדויק, אסתטי ובדיוק בגודל הרצוי.

שאלות ותשובות נפוצות על ניסור בטון באשקלון:

לפני שאתם פונים אל חברה זו או אחרת, מן הסתם עולים אצלכם שאלות ותהיות שונות בדבר השירות הצפוי. אנחנו כאן גם כדי לענות על השאלות הנפוצות.

זה עושה הרבה לכלוך? 

כן, אך אנו עושים כמירב יכולתנו על מנת לצמצם את הלכלוך כמה שאפשר על ידי שימוש במתז מים המחובר למסור הבטון המופעל יחד עם המסור.
המטרה של המים היא למעשה קירור של המנוע בעת הניסור אך יחד עם זאת אנחנו מרוויחים שהאבק שבאופן טבעי עולה בעת הניסור, נספג מיד במים ולא עולה לאוויר, כדי ליצור מינימום לכלוך.

המחיר כולל גם את פינוי הבטון? 

רבים שואלים, מה עם הפינוי של הבטון המנוסר? האם זה חלק מתוך העבודה? אז התשובה כאן היא לא. אבל אם תפנו אל חברת אפיק כדי לקבל הצעת מחיר, יסבירו לכם מה האפשרויות לפינוי כאשר כל לקוח יוכל לבחור מה מתאים לו ואיזה שירות הוא אכן רוצה.

אם הניסור בתוך הבית, איזה הכנות צריך לעשות?

ניסור ולא ממש משנה מאיזה סוג יוצר בסופו של דבר הרבה לכלוך. על כן, כדאי מאוד לכסות בניילון את כל הרהיטים, מה שיחסוך מכם אחר כך עבודות נרחבות של ניקיון.

איך אוכל לקבל הצעת מחיר מדויקת?

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת פנו אלינו בטלפון 0772313009.
נבצע את המדידות המדויקות, נבדוק את התוכניות שלכם ונגבש עבורכם הצעת מחיר שתפתיע גם אתכם.
כי כפי שכבר ציינו, אנחנו מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר!

טופס יצירת קשר

קבלו הצעת מחיר
בקליק

השאירו פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. צוות המומחים שלנו מוכן ומחכה לספק לכם ייעוץ והצעה ללא תחרות!

חינם!!!

באים עד אליכם

להצעת מחיר מדויקת

ללא התחייבות!

התקשרו בלחיצה עכשיו >>

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת
בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים או חייגו אלינו למספר 077-2313-009