איך לבחור בהצלחה קבלן לקידוחי בטון שנדרשים בבניין מגורים?

איך לבחור בהצלחה קבלן לקידוחי בטון שנדרשים בבניין מגורים?

אין ספק שלולא השימוש בבטון, החיים שלנו היו נראים הרבה פחות טובים. השימוש בבטון בכל הקשור לעולם הבנייה ובכלל בעבודות בטון שונות הכוללות גם קידוחי בטון הוא בלתי נפרד ואף משמעותי. במידה ואתם צריכים לבצע קידוח בטון בבניין מגורים, נשמח לשתף אתכם בטיפים ובמידע לגבי בחירה מוצלחת בקבלן המתאים לביצוע העבודה. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

הכירו את ענף קידוחי הבטון

בארץ, יש המון חברות המציעות שירותים ועבודות בתחום. מדובר לא רק על עבודות קידוח בבטון, אלא גם על חיתוך בטון ועוד. החברות פועלות בצורה מקצועית עם צוות עובדים שיש לו ניסיון בתחום והן מקפידות לספק עבודה איכותית, לעבוד בצורה בטיחותית וכמובן לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. העניין הוא שלצד החברות המקצועיות, יש גם חברות שאינן מקצועיות. על כן, כאשר בוחרים חברה, חשוב לעשות זאת בצורה חכמה. שימו לב, אם העבודה שתבוצע תהיה לא מקצועית ולא איכותית, הרי שהיא יכולה להסב נזק משמעותי לבניין המגורים שלכם. 

קידוח בטון – מה כדאי לדעת?

מדובר על פעולה שהמטרה העיקרית שלה היא יצירת חור בקוטר ועומק מסוים וכל זאת בצורה מקצועית, כך שלא תהיה פגיעה ביסודות הבטון. לצורך עבודת הקידוח, משתמשים במקדחת יהלום. במסגרת העבודה, זו מוצמדת לקיר וכך אפשר לקדוח בו בקלות וגם ביעילות. עבודת קידוח בטון עשויה להיות עבור יצירת מעבר לתשתית המים, כהכנה לבניית ארובה, לצורך קידוח חור עבור מזגנים, קמינים ועוד. מבחינת מחירי העבודה, הם נקבעים על פי מידת הקידוח (כלומר הצול). כאן נחדד ונאמר, שאם מדובר על קידוחים כמו המיועדים לפתח מייבש כביסה, לצינור ניקוז לגג וכו', אז המחירים עשויים להשתנות. על כן, מומלץ לשאול את איש המקצוע מהו המחיר המבוקש על העבודה הספציפית.

איך תוכלו למצוא קבלן קידוח בטון מקצועי?

חפשו ביקורת וחוות דעת ברשת האינטרנט (ניתן לקרוא אותן באתר האינטרנט של החברה, בכרטיס העסק בגוגל וגם אפשר להיעזר במידע שיש בקבוצות בפייסבוק). נסו גם להיעזר בחברים ובני משפחה או בכלל באנשי מקצוע שאתם מכירים וכל זאת על מנת לקבל המלצות אובייקטיביות. כמו כן, תוכלו גם להיעזר בחברות אחזקת מבנים. אותן חברות יפנו אתכם לאנשי המקצוע המתאימים. מומלץ לדבר עם החברות ואנשי המקצוע עליהם קיבלתם המלצות וכמובן גם לקבל הצעת מחיר מסודרת על השירות. זכרו, אל תתפתו לבחור באיש מקצוע שנתן לכם מחיר זול מדי, שכן סביר להניח שגם איכות העבודה תהיה נמוכה והדבר רק יסב נזק לבניין המגורים. כאן נציין שמומלץ גם לבקש לדבר עם לקוחות של החברה וכך לשמוע ממקור ראשון לגבי התנהלות בעלי המקצוע ובכלל לגבי איכות העבודה. לאחר שבדקתם את כל הפרטים הרלוונטיים, תוכלו לבחור בחברה המתאימה לביצוע עבודות הבטון.
שיהיה בהצלחה!

מאמרים נוספים בנושא
צוותי בנייה מיומנים
צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה בפרויקטים רחבי היקף שמבוצעים ברחבי הארץ יש לא אחת צורך לבצע ניסור של בטון, ניסור גג ופעולות רבות אחרות אשר כרוכות בעבודה עם

קרא עוד »
קידוח יהלום
כך תתכוננו לשיפוץ הצפוי

שיפוץ בית או דירה יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו באופן משמועתי. לפני שאנחנו מתחילים לשפץ את הבית שלנו אנחנו צריכים להתכונן לכך

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם