מה גורם לרטיבות בקיר?

מה גורם לרטיבות בקיר?

מה גורם לרטיבות בקיר?

רטיבות בקיר היא בעיה לא נעימה שכנראה לרבים מאיתנו יצא להכיר מקרוב. מדובר בבעיה לא אסתטית ולא נעימה וכיוצא בזאת – בבעיה שנרצה לפתור כמה שיותר מהר. רטיבות בקיר יכולה להיגרם מבעיה בתשתית הביוב, בעיה בצנרת ואפילו ממי הגשמים בימי החורף הקרים אבל מה שבטוח – מדובר בבעיה שחשוב לפתור כמה שיותר מהר. 

איך נדע לזהות שישנה רטיבות?


נוסף על הקיר הרטוב, ניחוחות הטחב והמראה הלא אסטטי, רטיבות בקיר נוכל לזהות באמצעות כמה סממנים עיקריים. ראשית, נבחין במראה הקיר – נוסף על הרטיבות המורגשת, נבחין בקיר מתקלף, בהתנפחות טבעית של הצבע וכמובן, בכתמי טחב ועובש גדולים (אלה אגב, יכולים גם להעיד על אוורור לא נכון בחדר האמבטיה). בנוסף, סממן משמעותי יהיה כמובן חשבון מים מנופח ומפחיד – עקב הדליפה המשמעותית בתשתיות שמזנקת עבורכם את החיובים. במידה וקיבלתם חשבון מים חריג, הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא כמובן לגשת לחברת המים העירונית – אם אתם מסתבכים במציאת פרטי הקשר, תוכלו למצוא אותם באתר "שירות בקליק", המספק את מבחר פרטי הקשר של חברות וממסדים הרחב ביותר בישראל. 

איך נבחר את איש המקצוע הנכון?


בחירה של איש המקצוע הנכון לטיפול ברטיבות שיש לכם בקיר, יכולה להיתפס עבור רבים מאיתנו כמלאכה מורכבת אבל האמת היא – שזה יותר פשוט ממה שהייתם חושבים. בשביל לעזור לכם למצוא את איש המקצוע הנכון, ריכזנו עבורכם כמה קריטריונים שחשוב שתיקחו בחשבון.

שביעות הרצון של הלקוחות הקודמים


אחרי שמצאתם מספר אנשי מקצוע באתר "מדרג" או אינדקס אנשי מקצוע אחרי ברשת, כנראה שכדאי לכם להתחיל בהשוואת הביקורות שאנשי המקצוע קיבלו. נעדיף כמובן איש מקצוע בעל ביקורות חיוביות רבות, שהלקוחות מעידים עליו כמקצועי, אמין וזמין. 

אטרקטיביות התמחור


אנשי מקצוע רבים (גם לא בעולם האיטום), מנצלים לא פעם את חוסר הידע של הלקוח בתחום העיסוק שלהם וגובים סכומי כסף גבוהים מהנדרש. וודאו שלא עובדים עליכם – השוו בין הצעות המחיר שאתם מקבלים מאנשי המקצוע השונים שריכזתם עבורכם ובמידת הצורך, תתמקחו. 

ניסיון בעולם התוכן הרלוונטי


חשוב לא פחות – וודאו שמדובר באדם עם ניסיון בטיפול ברטיבות. נוסף על עיסוק בצנרת, נדרש טיפול אסתטי בנזק שנגרם לקיר. יכול להיות שאיש המקצוע המהולל שמצאתם טוב בעולמות קרובים, אך טרם יצא לו להתנסות באיטום של דליפות. וודאו זאת מולו.

לא הכל אבוד


התמודדות עם דליפה היא אף פעם לא דבר נעים, אבל האמת היא שזה לא סוף העולם. אחרי ייעוץ עם איש מקצוע, סביר שתקבלו מענה לבעיה שלכם בקלות ובמהירות. שמרו על אופטימיות ותנו לאיש המקצוע שבחרתם לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!

מאמרים נוספים בנושא
צוותי בנייה מיומנים
צוותי בנייה מיומנים

צוותי בנייה בפרויקטים רחבי היקף שמבוצעים ברחבי הארץ יש לא אחת צורך לבצע ניסור של בטון, ניסור גג ופעולות רבות אחרות אשר כרוכות בעבודה עם

קרא עוד »
קידוח יהלום
כך תתכוננו לשיפוץ הצפוי

שיפוץ בית או דירה יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו באופן משמועתי. לפני שאנחנו מתחילים לשפץ את הבית שלנו אנחנו צריכים להתכונן לכך

קרא עוד »
הצעת מחיר
להצעת מחיר מנצחת
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם