ניסור בטון מקצועי – איך עושים את זה נכון

ניסור בטון מקצועי

ניסור בטון מקצועי, מבוצע בתהליך אשר כולל ניסור מבוקר של הבטון, קידוח בבטון ושימוש בפטיש אוויר לריסוק שאריות הבטון. פעולות אלו מחייבות התמחות מיוחדת בהפעלת ציוד ייעודי ומיומנות רבה. לכן את עבודות חיתוך הבטון מבצעים אנשי מקצוע מנוסים שהוסמכו לשימוש בציוד הרלוונטי לחיתוך בטון, הכולל מסורי בטון ומקדחי בטון מיוחדים שהלהבים והביטים שלהם מצופים באבקת יהלום המקנה להם עוצמה ועמידות יוצאת דופן. 

במה עבודות בטון מודרניות נבדלות מהשיטות המסורתיות לחיתוך או ניסור בטון?

בניגוד למסור הידני המיושן ולשיטות המסורתיות והמלכלכות לריסוק משטחי בטון, ניסור בטון מודרני מאפשר להגיע לרמת גימור מדויקת, אסתטית ונקייה מאוד בעבודות חיתוך בבטון, תוך שימוש במים למניעת פיזור של אבק בזמן הניסור או הקידוח בבטון. ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי ניסור בבטון, אך הנפוצים והמבוקשים ביותר כיום, הם ניסור קירות בטון, קידוח בבטון וניסור שטוח בבטון.

מה זה ניסור שטוח בבטון?

חיתוך משטחי בטון, הידוע גם בתור "חיתוך שטחי בבטון", "ניסור שטוח", או "חיתוך כבישים", משמש לחיתוך או ניסור של משטחי בטון שטוחים ואופקיים, כגון רצפות בטון, מדרכות בטון, שבילי בטון או כבישים. 

ניסור בטון מקצועי

באילו כלים ניסור שטוח בבטון מבוצע?

בחיתוך לוחות בטון אופקיים, לרוב משתמשים במסור בטון מקצועי המצויד בלהב יהלום עוצמתי ומחובר לעגלה שאותה המפעיל מניע מאחור. אותו מסור מגיע גם בתצורה של מעין טרקטור קטן שהלהבים של המסור ממוקמים בתחתיתו. כלי עבודה זה נקרא "מסור שטוח". מסורים אלו יכולים לחתוך עד לעומק של 1 מטרים אם כי בניסור בטון המתבצע עבור פרויקטי בנייה למגורים, דרוש בדרך כלל חיתוך בטון בעומק שאינו עולה על 15 סנטימיטרים. 

לאילו מטרות מתבצע ניסור שטוח בבטון?

ניסור שטוח או חיתוך שטחי בבטון, הוא הפתרון הטוב ביותר ליצירת פתחים ברצפות בטון המאפשרים גישה ותיקון של תשתיות צנרת תקולות או צינורות ביוב. גם כאשר מבצעים שיפוץ בקומת המרתף של הבית, או שמוסיפים שירותים או אמבטיה למפלס התת קרקעי במבנה, יש צורך להסיר את רצפת הבטון הקיימת ולהחליפה בחדשה על מנת לאפשר הוספה של תשתיות צנרת חדשות מתחת לרצפה. 

מסור שטוח הוא גם כלי שימושי מאוד בביצוע עבודות הריסה, הנדרשות כאשר רוצים להסיר או להחליף לוחות בטון סדוקים או ישנים במדרכה או בחצר הבית. ישנם גם מקרים שבהם בעלי בתים פרטיים מעוניינים להסיר חלק ספציפי בלבד ממשטח הבטון או מבנה בטון אחר בחצר ביתם, במסגרת שיפוצים או ביצוע שינויים אדריכליים בשטח החיצוני של הבית.כך או כך, אנו ממליצים לכם בחום לפנות לחברת חיתוך בטון מקצועית לביצוע עבודות בטון מסוג זה.

כיצד מתבצע ניסור קירות בטון ולאיזו מטרה?

‍ניסור קירות בטון הוא הפעולה המתבצעת לשם פתיחת פתחים גדולים בקירות לטובת התקנה של דלתות ו/או חלונות בקירות הבטון, כמו גם להורדת גובהם של יסודות בטון, הריסת יסודות מלאה במבנה או גם הריסת קירות תומכים או עמודי חסימה מבטון.

ניסור קיר בטון מבוצע על ידי שימוש במכונה המתחברת למסילה הממוקמת על משטח הבטון שאותו יש לנסר. במסגרת ניסור שטוח של קיר בטון, נהוג להשתמש במסור בטון עם להב יהלום בקוטר גדול יותר שיכול לחתוך דרך משטחי בטון עבים מקצה מצד אחד של הקיר עד לצידו השני. 

כיצד מתבצע קידוח בבטון?

קידוח בבטון מתבצע בעזרת מקדח בטון עם להב יהלום, שבאמצעותו מפעיל מנוסה קודח פתח עגול דרך מבנה בטון, רצפה או קיר בטון. ניתן לקדוח בבטון פתחים בקוטר של עד 46 סנטימטרים אך במרבית המקרים הקידוחים הדרושים במסגרת עבודות בטון המתבצעות במבנים למגורים, הם סביב 13 סנטימטרים בממוצע. כאשר קידוח בבטון מתבצע לצרכים מסחריים, לעומת זאת, קוטר הקידוח יכול להגיע גם עד מטר וחצי. מקדחי יכולים להיות גדולים עד שישים סנטימטרים מסביב. 

קידוח בבטון יכול לשמש ליצירת תעלה במבני בטון עבור תשתיות צנרת, חשמל ומיזוג, כמו גם להעברת צינור אוורור למייבש כביסה, ארובה לקמין, או צינור לדוד שמש. 

איזו מומחיות נדרשת כשמבצעים ניסור רצפת בטון, ניסור קירות בטון או קידוח בבטון?

השימוש בציוד לביצוע עבודות ניסור בטון או קידוח בבטון, מחייב הכשרה מיוחדת, לצד ניסיון מקצועי רב ומיומנות גבוהה ביותר, מצד מפעילי מכונת הניסור. זהו בהחלט לא ציוד לשימוש ביתי.

אנו מספקים שירותי ניסור שטוח בבטון, חיתוך קירות בטון וקידוח בבטון בכל רחבי הארץ, כמו גם עבודות ניסור בטון וקידוח בטון ביהלום מסוגים נוספים. נשמח להגיע גם אליכם ולסייע לכם בביצוע מקצועי, מדויק ובטיחותי של העבודה.

אפיק ניסור בטון וקידוח ביהלום – חברה מקצועית לחיתוך בטון ביהלום שמגיעה עד אליכם

לאחרונה אנחנו מקבלים המון שיחות מלקוחות שנמנעו מלפנות לשירותי חיתוך בטון מקצועיים, פשוט משום שלא היו בטוחים אם יידרשו לשלם יותר על שירותיה של חברה שמגיעה ממקום המרוחק ממיקום הפרויקט. אותם לקוחות פונים אלינו אחרי שגילו על בשרם שהבחירה להיעזר בבעלי מקצוע מהאזור שלהם שמשתמשים בציוד מיושן ולא יעיל, הייתה לא משתלמת בעליל.

בהרבה מן המקרים, שיפוצניקים חסרי ניסיון בעבודות בטון, מרשים לעצמם לגבות מהלקוח תשלום זהה או אפילו גבוה יותר מחברות המספקות שירותי חיתוך בטון או קידוח בטון מקצועיים.

בסופו של דבר אותם לקוחות ממילא נדרשים לפנות לחברה המקצועית כדי לתקן את העבודה של אותו בעל מקצוע, מה שבסופו של דבר עולה להם כפול. לכן חשוב להיזהר מאוד בבחירת קבלן עבודות הבטון שלכם, ולא לתת לנושא המיקום משקל גבוה יותר מהרמה המקצועית של נותן השירות שאתם בוחרים בו. 

מחפשים חברה שמציעה את כל פתרונות חיתוך הבטון במקום אחד? פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

עבודות בטון יכולות להתברר כסיוט של ממש עבור מי שחסר את המומחיות והניסיון המקצועי בביצוען. למזלכם, אתם לא חייבים להתמודד עם הנושא הזה בכוחות עצמכם. חברת "אפיק ניסור בטון" מספקת שירותי חיתוך בטון, ניסור בטון וקידוח בטון ביהלום בכלים מתקדמים וברמה הגבוהה ביותר בפריסה ארצית. פנו אלינו עוד היום ותוכלו להבטיח שעבודות הבטון בפרויקט שלכם יתבצעו בצורה המקצועית, היעילה, הנקייה והמדויקת ביותר, בתוך פרק זמן קצר.

מעוניינים לברר כמה עולה חיתוך בטון מקצועי והאם אנחנו מגיעים לאזורכם? צרו איתנו קשר ותקבלו את כל התשובות בהקדם!

מאמרים נוספים בנושא
עד איזה שעה מותר לקדוח
עד איזה שעה מותר לקדוח?

כאשר מתכננים שיפוצים בבית או במשרד, חשוב מאוד להכיר היטב את התקנות הקיימות בנוגע לרעש שהם יוצרים. מאחר ועבודת הקידוח היא בין הפעולות הרועשות ביותר

קרא עוד »
ניסור בטון מזוין במחיר הזול ביותר בהתחייבות
ניסור בטון מזוין

מעוניינים בשירות מקצועי של ניסור בטון מזוין? חייגו אלינו למספר 077-2313-009 לקבלת הצעת מחיר מנצחת! הבטון הוא החומר הכי חזק שיש לנו כיום בתחום הבניה

קרא עוד »

באים עד אליכם להצעת מחיר מדויקת, בחינם וללא התחייבות! קבענו?

השאירו פרטים, וניצור קשר כדי לתאם זמן מתאים לביקור, ללא שום התחייבות!